KRZYSTANEK Mateusz
2002-02-23
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARANEK Eryk
2003-08-21
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIAŁEK Jakub
2001-07-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁASZCZYK Igor
2003-07-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BŁASZKOWSKI Maciej
2002-03-05
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOBER Paweł
2003-02-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORKOWSKI Jakub
2001-06-26
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRYK Michał
2002-08-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHUDAŚ Daniel
2003-06-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIEŚLIŃSKI Mateusz
2003-02-15
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CISZEWSKI-TORZ Jan
2004-01-17
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CUBER Bartosz
2001-01-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CYDEJKO Bartosz
2002-11-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZARNECKI Kacper
2002-01-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZEKALSKI Krystian
2001-06-01
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DŁUŻYŃSKI Włodzimierz
1968-08-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DOMASZK Krystian
2002-02-14
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DONACKI Adam
2002-02-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUDEK Ignacy
2002-12-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUDKIEWICZ Kacper
2000-02-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DUINA Mateusz
2001-03-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DYBCIAK Jarosław
2002-03-10
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DZIECIĄTKOWSKI Konrad
2005-05-19
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FLORCZAK Jakub
2002-11-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAJDA Mateusz
2002-01-29
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GAJEK Szymon
2001-08-03
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GAJEWSKI Michał
2004-08-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GAJEWSKI Przemysław
2004-04-28
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GIEDREWICZ Jakub
2001-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GIL Grzegorz
2003-04-13
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GOLIS Łukasz
2002-08-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GOŹDZIEWICZ Piotr
2001-03-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOŹDZIK Bartłomiej
2000-05-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GÓRECZNY Filip
2003-03-07
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRABARCZYK Przemysław
2002-10-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRABIASZ Kacper
2004-07-14
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRABOWICZ Konrad
2003-03-03
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRZELAK Kornel
2004-08-03
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GULATOWSKI Mikołaj
2002-06-21
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GWÓŻDŻ Tomasz
2003-04-17
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JABŁOŃSKI Wojciech
2001-02-26
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JAKUBOWSKI Bartłomiej
2002-03-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JANKOWSKI Janusz
1969-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KAMIŃSKI Maciej
2001-03-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KANIK Jakub
2002-05-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KASTELIK Igor
2003-03-16
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAŻMIERCZAK Krystian
2003-01-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KISIELOWSKI Karol
2002-01-23
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KLEINERT Jakub
2002-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KŁOSIŃSKI Szymon
2001-06-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOMARNICKI Jan
2001-01-14
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOPEĆ Mateusz
2002-08-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOREJBA Jakub
2003-03-12
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOSIOREK Adrian
2002-09-08
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOSIÓR Dominik
2002-08-22
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOSTKA Patryk
2001-02-10
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOWALEWSKI Rafał
2003-05-09
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOWALSKI Bartosz
2001-03-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOWALSKI Jakub
2003-10-25
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOZINA Filip
2002-06-07
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRANKOWSKI Wacław
1951-01-19
KLAM Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRYSZYN Paweł
2003-08-26
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KRZOSKA Damian
2002-06-15
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KSIĄŻCZYK Bartosz
2003-06-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUBIK Norbert
2003-01-01
OLA Łódzkie - Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KUCZAJ Kamil
2002-10-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KULA Przemysław
2003-04-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KULIGOWSKI Michał
2003-06-20
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KWIDZIŃSKI Karol
2003-01-06
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LEWOSZEWSKI Sebastian
2002-06-17
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LOBA Kryspin
2003-01-08
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
ŁABĘCKI Adam
1997-08-04
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
ŁAZARSKI Szymon
2002-09-20
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MALCZEWSKI Daniel
2004-03-07
KS Rajsport Sieradz Active Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MAŁOCHA Filip
2003-12-30
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MARCISZEWSKI Igor
2004-01-16
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MAROK Wojciech
2001-09-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MATUSIAK Oliwier
2003-03-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MATYJA Michał
2002-08-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MES Jerzy
2005-09-12
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MICHALAK Damian
2002-11-07
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MICHALAK Michał
2004-05-18
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MICZUGA Piotr
2003-07-06
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NIEDZIELA Jakub
2002-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NIEMCZYK Eryk
2004-05-26
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NOWAK Bartłomiej
2002-12-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NOWAK Bruno
2002-05-01
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NOWICKI Patryk
2002-07-07
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
OLCZYK Jakub
2002-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OLCZYK Wiktor
2002-02-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OPAS Rafał
2003-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OSIPOWICZ Oskar
2004-12-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
OSOWSKI Szymon
2002-01-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OŚKIEWICZ Tomasz
2005-03-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PACIOREK Marcel
2003-04-22
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PARTYKA Oskar
2002-03-11
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PASIŃSKI Szymon
2002-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIETRUSZCZAK Igor
2001-06-19
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PLESNER Mateusz
2003-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
POCENTEK Radosław
2001-08-21
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PODRAZA Damian
2002-01-29
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PRZYBYLSKI Mikołaj
2001-02-24
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
RAKOCZY Olgierd
2002-01-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
RATAJCZYK Tomasz
2002-09-20
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
REWERS Mikołaj
2002-08-13
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
RODZIAK Damian
2003-01-27
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ROŻNIAKOWSKI Jan
2001-01-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
RUBAK Jakub
2002-04-27
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RYBARCZYK Paweł
2001-01-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RYBCZYŃSKI Kacper
2002-01-01
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SARNOWSKI Adrian
2000-06-17
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SEWIŁO Eryk
2003-06-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SIKORA Gracjan
2003-07-08
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SKORUPA Bartosz
2003-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SŁODKI Dawid
2002-05-16
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SOBOLEWSKI Jakub
2003-09-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SOLETA Kajetan
2003-03-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SROKA Wiktor
2003-01-08
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
STACHNIK Oskar
1998-03-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
STARAK Radosław
2003-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
STASIAK Sergiusz
2002-01-23
MULKS MOS Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
STĘPIEŃ Dominik
2002-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SZCZERBIAK Mateusz
2003-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SZILISTOWSKI Sebastian
2002-08-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SZRAJNER Gustaw
2003-06-23
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SZUBA Jakub
2002-07-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
ŚWINIARSKI Jakub
2003-04-20
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
URBANEK Robert
1987-04-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WALCZAK Adrian
2002-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WALCZAK Marek
1980-03-17
LUKS Sukces Komprachcice
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WILKOWSKI Piotr
2002-04-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WŁADOWSKI Dawid
2003-07-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WNĘTRZAK Wiktor
2004-02-27
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WNUKOWSKI Aleksander Daniel
2002-11-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WODRAS Marcel
2002-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WOLSKI Dominik
2002-01-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
WRÓBLEWSKI Mikołaj
2002-04-25
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WYPYCH Błażej
2001-12-13
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ZAWROTNIAK Marcin
2002-07-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ZIĘBA Julian
2002-04-02
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ZIÓŁKOWSKI Adam
2002-10-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ŻEMIGAŁA Bartosz
2003-03-13
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ŻURAWSKI Sebastian
2001-05-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik