BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 MLKS Echo Twardogóra DOL
3 ANDRZEJEWSKI Damian 2001-03-26 LKS Vectra Włocławek KPO
4 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ARCISZEWSKI Mateusz 2000-01-01 PG Rajgród POD
6 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
7 BAJDA Jakub 2002-07-27 MKS-MOS Katowice SLK
8 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BASZEŃ Krzysztof 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
11 BEDNARCZYK Mariusz 2001-01-01 Gimnazjum Szumowo POD
12 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
13 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
14 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
15 BLI¬NIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
16 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
18 BOŻEK Łukasz 2001-04-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
19 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
20 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
21 CHARITYNOWICZ Mateusz 2000-01-01 UKS 3 Bielsk Podlaski POD
22 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
23 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
24 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
25 CHOLEWICKI Sebastian 2000-01-01 niest. Białystok POD
26 CUBER Bartosz 2001-01-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
28 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WMZ
29 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
30 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 CZERLANIS Tadeusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
32 DANILUK Adam 2002-04-13 UKS Młodzik Warszawa MAZ
33 DˇBROWSKI Norbert 2000-06-22 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
34 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
35 DUCZMAL Adrian 2002-01-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
36 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
37 DYBCIAK Jarosław 2002-03-10 LUKS Serock KPO
38 DZIOBA Jakub 2003-12-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
39 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
40 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 UKS Technik Radom MAZ
41 FASZCZEWSKI Adam 2000-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
42 FATYGA Jakub 2001-05-26 TS Start Lublin LBE
43 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
44 GˇSECKI Mateusz 2001-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
45 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
46 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 LKS Fenix Słupsk POM
47 GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 MKL Szczecin ZPO
48 GŁÓDŻ Szymon 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
49 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
50 GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
51 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
52 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
53 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
55 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
56 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
57 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
58 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
59 IWANIUK Krzysztof 2000-01-01 niest. Białystok POD
60 JAKUBOWSKI Jakub 1999-08-06 ZSMiO 5 Łomża POD
61 JANOWSKI Artur 2001-01-24 PGS 19 Białystok POD
62 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
64 JÓ¬WIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
65 KACZMARCZYK Wojciech 2002-02-28 OKLA Ostrołęka MAZ
66 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
67 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
68 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
69 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
70 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
71 KILUK Michał 2000-01-01 PG Suchowola POD
72 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
73 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
74 KLIMASZEWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
75 KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 MKS Unia Hrubieszów LBE
76 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
77 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
78 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
79 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
81 KOMARNICKI Jan 2001-01-14 LKS Polkowice DOL
82 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
83 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
84 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
85 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
86 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
87 KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
88 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
89 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
90 KOZINA Filip 2002-05-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KOŻUCHOWSKI Łukasz 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
92 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
94 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
95 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
97 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
98 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
99 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
100 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
101 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
102 LENCZEWSKI Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
103 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
104 LE¦NIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
105 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
106 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
107 LISOWSKI Norbert 2001-02-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
108 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
109 ŁO¦ Adam 2000-01-01 PG W±sosz POD
110 ŁUKASZUK Bartosz 2001-07-18 KS Parkiet Hajnówka POD
111 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
112 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
113 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
114 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
115 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
117 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
118 MARGOL Patryk 2001-05-29 KS Podlasie Białystok POD
119 MAROK Wojciech 2001-09-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
120 MA¦LI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
122 MATWIEJCZUK Jakub 2000-01-01 niest. Białystok POD
123 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
125 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
126 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
127 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
128 MIKUCKI Filip 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
129 MIKULSKI Krystian 2000-08-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
130 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
131 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
132 MOROZ Piotr 2000-01-01 PG 2 Hajnówka POD
133 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
134 MURIAS Mateusz 2002-01-18 MLKS Agros Żary LBU
135 NAMYSŁ Jan 2002-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
136 NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
137 NIED¬WIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
138 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
139 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
141 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
142 PANKIEWICZ Kamil 2000-01-01 PG 15 Białystok POD
143 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
144 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
145 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
146 PIETRUSZCZAK Igor 2001-06-19 OKS Start Otwock MAZ
147 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
148 PODOLAK Patryk 2002-02-24 KS Wisła Puławy LBE
149 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
150 POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 RLTL ZTE Radom MAZ
151 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
152 RACHUNA Kacper 2002-12-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
153 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
154 RAMOTOWSKI Michał 2000-01-01 PG Wizna POD
155 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
156 RODZIAK Damian 2003-01-27 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
157 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
158 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
159 RUDZIŃSKI Piotr 2000-02-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
160 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
161 RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
162 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
163 SAWICKI Gabriel 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
164 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
165 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
166 SŁODKI Dawid 2002-05-16 UKS Lipusz POM
167 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
168 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
169 STEPANIUK Mateusz 2001-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
170 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
171 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
172 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
173 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
174 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
175 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
176 SZILISTOWSKI Sebastian 2002-08-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
177 SZTABKOWSKI Adrian 2000-01-01 niest. Białystok POD
178 SZYMAŃSKI Tomasz 1999-07-07 PG 9 Łomża POD
179 ¦LIWOWSKI Grzegorz 2001-01-01 PG Wysokie Mazowieckie POD
180 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
181 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
182 TRYBULSKI Michał 2001-03-16 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
183 TUROS Piotr 1999-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
184 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
185 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
186 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
187 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
188 WA¦KO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
189 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
190 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
191 WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
192 WI¦NIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
193 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
194 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
195 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
196 WRÓBEL Radosław 2001-05-15 MKS Agros Chełm LBE
197 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
198 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
199 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
200 ZADROŻNY Jakub 2001-10-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
201 ZAGROBA Bartosz 2001-01-01 PG Kolno POD
202 ZAJˇC Jakub 2000-05-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
203 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
204 ZARZECKI Paweł 2001-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
205 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
206 ZDRODOWSKI Damian 2000-01-25 I LO ŁOMŻA POD
207 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
208 ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
209 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
210 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
211 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
212 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17313599586487sekund