BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSIEJUK Łukasz 2002-08-10 UKS Czwórka Białystok POD
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 PKS Gwardia Szczytno WMZ
3 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
4 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 MLKS Echo Twardogóra DOL
5 ANDRZEJEWSKI Damian 2001-03-26 LKS Vectra Włocławek KPO
6 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ARCISZEWSKI Mateusz 2000-01-01 PG Rajgród POD
8 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
9 BAJDA Jakub 2002-07-27 MKS-MOS Katowice SLK
10 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BASZEŃ Krzysztof 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
13 BEDNARCZYK Mariusz 2001-01-01 Gimnazjum Szumowo POD
14 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
15 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
16 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
17 BLI¬NIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
18 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
20 BOŻEK Łukasz 2001-04-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
21 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
22 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
23 CHARITYNOWICZ Mateusz 2000-01-01 UKS 3 Bielsk Podlaski POD
24 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
25 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
26 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
27 CHOLEWICKI Sebastian 2000-01-01 niest. Białystok POD
28 CUBER Bartosz 2001-01-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
29 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
30 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WMZ
31 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
32 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
33 CZERLANIS Tadeusz 2001-01-01 PG 2 Sejny POD
34 DANILUK Adam 2002-04-13 UKS Młodzik Warszawa MAZ
35 DˇBROWSKI Norbert 2000-06-22 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
36 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
37 DUCZMAL Adrian 2002-01-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
38 DYBAŁA Łukasz 2001-09-08 AZS UMCS Lublin LBE
39 DYBCIAK Jarosław 2002-03-10 LUKS Serock KPO
40 DZIOBA Jakub 2003-12-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
41 EDELWAJN Adrian 2000-03-08 KS Podlasie Białystok POD
42 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 UKS Technik Radom MAZ
43 FASZCZEWSKI Adam 2000-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
44 FATYGA Jakub 2001-05-24 TS Start Lublin LBE
45 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
46 GˇSECKI Mateusz 2001-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
47 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
48 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 LKS Fenix Słupsk POM
49 GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 MKL Szczecin ZPO
50 GŁÓDŻ Szymon 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
51 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
52 GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
53 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
54 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
55 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
56 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
57 GRZEGORCZYK Adam 2002-01-01 niest. Białystok POD
58 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
59 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
60 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
61 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
62 IWANIUK Krzysztof 2000-01-01 niest. Białystok POD
63 JAKUBOWSKI Jakub 1999-08-06 ZSMiO 5 Łomża POD
64 JANOWSKI Artur 2001-01-24 PGS 19 Białystok POD
65 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
66 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
67 JEDLIŃSKI Kamil 2003-04-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
68 JÓ¬WIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
69 KACZMARCZYK Wojciech 2002-02-28 OKLA Ostrołęka MAZ
70 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
71 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
72 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
73 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
74 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
75 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno WMZ
76 KILUK Michał 2000-01-01 PG Suchowola POD
77 KISIELOWSKI Karol 2002-01-23 MKS-MOS Katowice SLK
78 KISŁO Dominik 2002-01-01 IV LO Białystok POD
79 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
80 KLIMASZEWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
81 KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 MKS Unia Hrubieszów LBE
82 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
83 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
84 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
85 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
87 KOMARNICKI Jan 2001-01-14 LKS Polkowice DOL
88 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
89 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
90 KOPAŃKO Szymon 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
91 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
92 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
93 KOSIÓR Dominik 2002-08-22 MCKiS Jaworzno SLK
94 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
95 KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
97 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
98 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
99 KOŻUCHOWSKI Łukasz 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
100 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
101 KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
102 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
103 KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
105 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
106 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
107 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
108 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
109 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
110 LENCZEWSKI Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
111 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
112 LE¦NIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
113 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
114 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
115 LISOWSKI Norbert 2001-02-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
116 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
117 ŁO¦ Adam 2000-01-01 PG W±sosz POD
118 ŁUKASZUK Bartosz 2001-07-18 KS Parkiet Hajnówka POD
119 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
120 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
121 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
122 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
123 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
125 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
126 MARGOL Patryk 2001-05-29 KS Podlasie Białystok POD
127 MAROK Wojciech 2001-09-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
128 MA¦LI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
130 MATWIEJCZUK Jakub 2000-01-01 niest. Białystok POD
131 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
132 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
133 MICHALAK Damian 2002-11-07 LIUKS Kruszwica KPO
134 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
135 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
137 MIKUCKI Filip 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
138 MIKULSKI Krystian 2000-08-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
139 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
140 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
141 MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 LLKS Pomorze Stargard ZPO
142 MOROZ Piotr 2000-01-01 PG 2 Hajnówka POD
143 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
144 MURIAS Mateusz 2002-01-18 MLKS Agros Żary LBU
145 NAMYSŁ Jan 2002-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
146 NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
147 NIED¬WIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
148 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
149 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
150 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
151 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
152 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
153 PANKIEWICZ Kamil 2000-01-01 PG 15 Białystok POD
154 PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
155 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
156 PEŁKA Dawid 2002-03-31 WLKS Wrocław DOL
157 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
158 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
159 PIETRUSZCZAK Igor 2001-06-19 OKS Start Otwock MAZ
160 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
161 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
162 PODOLAK Patryk 2002-02-24 KS Wisła Puławy LBE
163 POLAK Karol 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
164 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
165 POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 RLTL ZTE Radom MAZ
166 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
167 RACHUNA Kacper 2002-12-20 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
168 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
169 RAMOTOWSKI Michał 2000-01-01 PG Wizna POD
170 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
171 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
172 RODZIAK Damian 2003-01-27 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
173 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
174 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
175 RUDZIŃSKI Piotr 2000-02-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
176 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
177 RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
178 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
179 RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 MKS Zduńska Wola LDZ
180 RZˇCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
181 SANIEWSKI-D¬WIGAJ Piotr 2002-01-01 II LO Białystok POD
182 SAWICKI Gabriel 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
183 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
184 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
185 SŁODKI Dawid 2002-05-16 UKS Lipusz POM
186 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
187 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
188 STEPANIUK Mateusz 2001-01-01 Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski POD
189 STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 ZLKL Zielona Góra LBU
190 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
191 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
192 SUBIETA Adam 2002-01-01 IV LO Białystok POD
193 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
194 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
195 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
196 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
197 SZILISTOWSKI Sebastian 2002-08-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
198 SZTABKOWSKI Adrian 2000-01-01 niest. Białystok POD
199 SZYMAŃSKI Tomasz 1999-07-07 PG 9 Łomża POD
200 ¦LIWOWSKI Grzegorz 2001-01-01 PG Wysokie Mazowieckie POD
201 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
202 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
203 TRYBULSKI Michał 2001-03-16 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
204 TUROS Piotr 1999-07-17 AZS UMCS Lublin LBE
205 TYMIŃSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Liceum sportowe Łomża POD
206 WALCZAK Adrian 2002-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
207 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
208 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
209 WASKO Tomasz 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
210 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
211 WA¦KO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
212 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
213 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
214 WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
215 WI¦NIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
217 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
218 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
219 WRÓBEL Radosław 2001-05-15 MKS Agros Chełm LBE
220 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
221 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
222 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ
223 ZADROŻNY Jakub 2001-10-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
224 ZAGROBA Bartosz 2001-01-01 PG Kolno POD
225 ZAJˇC Jakub 2000-05-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
226 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
227 ZARZECKI Paweł 2001-08-17 MKS Juvenia Białystok POD
228 ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
229 ZDRODOWSKI Damian 2000-01-25 I LO ŁOMŻA POD
230 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
231 ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
232 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
233 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
234 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
235 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18989896774292sekund