SKRECZKO Julia
2003-07-30
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 BAGIŃSKA Justyna 2003-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
3 BARANOWSKA Izabela 2003-03-31 UKS Technik Augustów POD
4 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
5 BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
6 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
7 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
8 BRODOWSKA Maja 2004-06-11 KS Wisła Puławy LBE
9 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 OKS Skra Warszawa MAZ
10 CARUK Anna 2003-02-16 MLKS Agros Żary LBU
11 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
12 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
13 CZERWONKA Aneta 2003-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
14 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DOŁĘGOWSKA Aleksandra 2001-04-26 KS Podlasie Białystok POD
16 DUCHNOWSKA Klaudia 2002-08-29 KS Podlasie Białystok POD
17 DUDZIC Nicole 2003-09-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
18 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
19 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
20 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
21 GOŁĘBIEWSKA Aleksandra 2004-12-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 GÓRNA Julia 2002-12-20 UKS Achilles Leszno WLP
23 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
24 GRYCIUK Natalia 2002-09-22 KS Podlasie Białystok POD
25 GUTT Emilia 2003-11-05 RMKS Rybnik SLK
26 HANCZ Joanna 2003-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
27 JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
28 JAKIEL Paulina 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
29 JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
30 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
31 KARDASZ Wiktoria 2003-03-13 KS Podlasie Białystok POD
32 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
33 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
34 KORDOWSKA Julia 2003-05-02 MLKS Czarni Olecko WMZ
35 KOŚCIELECKA Aleksandra 2003-04-13 MKL Szczecin ZPO
36 KOWALKO Natalia 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
37 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
38 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
39 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
40 KWIECIEŃ Julia 2002-04-23 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
41 LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
42 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
43 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
44 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
45 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
46 MRÓZ Dominika 2003-01-09 OLA Podlaskie POD
47 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
49 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
50 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
51 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 OBZEJTA Gabriela 2002-09-10 AZS UMCS Lublin LBE
53 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
54 ONISZCZUK Aleksandra 2002-03-04 KS Podlasie Białystok POD
55 OSIEWSKA Dżesika 2001-10-14 OKLA Ostrołęka MAZ
56 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
57 PARADA Zuzanna 2002-02-27 MKS Agros Chełm LBE
58 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
59 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
60 PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
61 PUCZYŃSKA Aleksandra 2003-03-17 OLA Podlaskie POD
62 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
63 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
64 RYMARZ Weronika 2003-03-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
65 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
67 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
68 SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
69 SIBIGA Urszula 2003-01-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
70 SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 KS Podlasie Białystok POD
71 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
72 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
73 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
75 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
76 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 LKS Vectra Włocławek KPO
78 TADYCH Alicja 2003-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
79 TOWENEK Malwina 2003-11-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
80 TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
81 TYLAK Martyna 2003-08-02 MLKS Sokół Lubin DOL
82 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WMZ
83 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
84 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin DOL
85 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
86 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
87 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
88 ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-03 KS Podlasie Białystok POD
89 ZAMOJSKA Aleksandra 2003-07-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
90 ZAWISTOWSKA Anna 2003-07-01 KS Podlasie Białystok POD
91 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.101637840271sekund