ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 niest. Białystok POD
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 ANUSZKIEWICZ Maria 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
6 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
7 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
8 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena 2001-01-11 MKS Juvenia Białystok POD
9 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
10 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
11 BRAK Gabriela 2003-01-01 PG 12 Białystok POD
12 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 BRZOZOWSKA Maria 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
15 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
16 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
17 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
18 CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
19 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
20 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
21 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
22 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
23 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
25 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
28 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
29 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
30 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
31 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
32 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
33 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
34 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
35 GOSS Martyna 2001-08-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
36 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
37 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
38 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
39 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 HANCZ Joanna 2003-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 IWANIEC Anna 2001-07-18 KKL Kielce SWK
42 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
43 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
44 JÓŹWIK Ewa 2000-08-15 ZS NIEĆKOWO POD
45 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
46 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
47 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
48 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
49 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
50 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
51 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
53 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
54 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
55 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
56 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
57 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
58 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
59 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
60 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
62 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
64 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
65 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
67 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
68 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
69 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
70 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
71 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
72 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
73 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
74 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
75 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
76 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
78 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
79 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
80 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
81 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
83 NOWAK Zuzanna 2001-05-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
84 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
85 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
86 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
87 ONISZCZUK Aleksandra 2002-03-04 KS Podlasie Białystok POD
88 ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
89 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
90 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
91 OSTASIEWICZ Natalia 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
92 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
93 PACHCIAREK Agata 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
95 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
96 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
97 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
98 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
99 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
100 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
101 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
102 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
103 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
104 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
105 PRUSIŃSKA Kinga 2002-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
106 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
107 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
109 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
110 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
111 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
112 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
113 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
114 RUDEK Anna 2001-06-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
115 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
116 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
117 RYDZEWSKA Karolina 2001-01-01 PG Krasnopol POD
118 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
119 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
120 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
121 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
122 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
123 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
124 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
125 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
127 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
128 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
129 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
130 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
132 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
133 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
134 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
136 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
137 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
138 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
139 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
140 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
141 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
142 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
143 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
144 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
145 ŻEBROWSKA Julia 2002-11-05 KS Podlasie Białystok POD
146 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
147 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1196300983429sekund