JELIŃSKA Aleksandra
2002-02-08
GKS Olimpia Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARNAŚ Michalina
2002-12-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARSZCZ Alicja
2004-08-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTKOWIAK Agnieszka
2002-09-20
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEMBNISTA Martyna
2002-06-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIECHOWSKA Maja
2002-10-09
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRUCKA Emilia
2003-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRUNATH Wiktoria
2001-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRZOZECKA Agnieszka
2002-02-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHABECKA Martyna
2003-12-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHOJNACKA Klaudia
2003-08-12
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CIENIAWSKA Patrycja
2002-09-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIURKOT Noemi
2002-02-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIŻYŃSKA Paulina
2006-01-26
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CYBULSKA Paulina
2002-10-14
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZARNECKA Aleksandra
2002-06-29
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DĄBROWSKA Michalina
2005-05-27
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DROŻYNSKA Liwia
2001-03-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ELSNER Agata
2004-06-18
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FIGLEWSKA Dominika
2003-07-16
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GLIŃSKA Wiktoria
2005-09-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GORNOWICZ Daria
2002-10-27
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRABOWSKA Filadelfia
2002-12-21
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
HERMAN Kornelia
2002-03-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
HINC Karolina
2003-03-11
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HINZ Wiktoria
2004-01-01
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HOROWSKA Nikola
2001-01-03
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JACHOREK Aleksandra
2001-02-14
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JANKOWSKA Martyna
2001-12-27
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JELIŃSKA Sara
2002-02-08
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JÓŹWIACZUK Katarzyna
2001-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JÓŹWIAK Zofia
2001-06-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KABUŁA Oliwia
2002-02-07
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KARPIERZ Kamila
2004-09-14
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KLEINSCHMIDT Wiktoria
2001-06-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOMARZAŃSKA Martyna
2002-03-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KONIECZNA Joanna
2004-11-02
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KORNACKA Karolina
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KORNACKA Kinga
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOSIKOWSKA Paulina
2001-03-07
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOWAL Weronika
1997-01-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOZERA Natalia
2003-08-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOZŁOWSKA Agata
2002-07-01
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUCIŃSKA Amelia
2002-06-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LASS Magdalena
2002-06-29
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
LEPPERT Martyna
2002-08-01
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
LEWANDOWSKA Julia
2002-12-10
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ŁASKA Anna
2002-07-16
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ŁUKASZEWSKA Roksana
2002-02-22
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ŁUKOMSKA Julia
2001-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MAJEWSKA Marika
2002-05-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MAKARA Julianna
2003-11-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MALAK Łucja
2002-04-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MALINOWSKA Natalia
2002-10-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MAREK Martyna
2001-01-20
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MARKIEWICZ Paulina
2004-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MARKOWSKA Wiktoria
2002-02-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MICHALSKA Gabriela
2004-07-16
UKS Start Smólnik
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MIDURA Weronika
2002-12-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MIERZEJEWSKA Martyna
2002-03-13
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MŁODAK Natalia
2002-05-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MŁYNAREK Monika
2002-04-08
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MOTYKA Julia
2004-05-30
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MRÓWCZYŃSKA Julia
2002-06-22
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MUNDZIA Julia
2002-11-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
NADOLSKA Samanta
2005-04-30
LUKS Lidzbark Welski
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
NAWROCKA Aleksandra
2001-01-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
NOWAK Zuzanna
2001-05-22
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
OLACH Laura
2003-02-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
OLLER Patrycja
2001-01-13
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ORGACKA Dominika
2002-09-29
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
OSTROWSKA Dominika
2002-02-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PANASIUK Natalia
2000-05-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PAWLAK Jagoda
2002-06-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PAWLINA Julia
2001-12-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PAWŁOWSKA Patrycja
1999-11-07
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PERZ Marianna
2004-08-03
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PESTA Natalia
2006-08-12
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PODLIŃSKA Alicja
2002-01-04
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ROPEL Klaudia
2001-05-04
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ROŻEŃSKA Zuzanna
2002-03-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
RUDZIKIEWICZ Maja
2004-08-17
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RUMIŃSKA Marlena
2002-04-07
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RYBAK Zuzanna
2003-07-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
RYBKA Paulina
2003-11-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
RYDELLEK Wiktoria
2002-03-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SARNOWSKA Natalia
2002-05-18
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SIĘBOR Wiktoria
2003-01-08
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SKOWRON Anna
2001-02-18
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SOBECKA Wiktoria
2002-03-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SOCHA Natalia
2002-08-04
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SOCZYŃSKA Natalia
2002-09-15
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SOCZYŃSKA Oliwia
2002-09-15
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
STAWICKA Maja
2003-06-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
STEFANOWICZ Martyna
2002-05-05
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
STOPA Angelika
2001-01-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SURA Kornelia
2002-06-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZARAFIN Anna
2002-02-26
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SZCZEPANKIEWICZ Beata
2004-06-09
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SZCZUKOWSKA Nikola
2002-10-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SZYMANKIEWICZ Wiktoria
2002-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ŚMIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŚWIĘCIKOWSKA Martyna
2002-12-12
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
TCHÓRZ Kinga
2003-12-07
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
TOPP Marta
1997-02-13
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
TRZCIŃSKA Joanna
1999-10-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
TUSZNIO Oliwia
2001-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
TYPA Marcelina
2002-07-24
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
URYSZ Nadia
2003-06-24
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WAĆKOWSKA Laura
2003-07-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
WAJER Daria
2003-12-18
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
WALISIEWICZ Magdalena
2002-04-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WĄŻ Anastazja
2003-03-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WIATROWSKA Weronika
2004-09-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WINOGRODZKA Julia
2004-10-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WIŚNIEWSKA Sandra
2002-09-26
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WOJCIECHOWSKA Ewelina
2002-02-14
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WOJTAS Monika
2002-01-01
MLKS Tucholanka Tuchola
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
WROŃSKA Natalia
2001-06-19
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ZAJĄC Weronika
2001-07-03
UKS Ekoludek Szczenurze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ZAPORA Blanka
2001-11-02
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ZARĘBA Weronika
2001-12-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ZENKOWSKA Julia
2004-10-21
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ZIÓŁKOWSKA Paulina
2003-02-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ŻAKOWSKA Katarzyna
2002-09-21
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik