MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24
MKL Toruń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRZEJCZAK Natalia
2005-06-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTONIEWICZ Zofia
2009-09-19
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCERZAK Barbara
2008-11-11
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANY Adrianna
2007-01-09
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria
2007-12-22
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARICA Kinga
2008-08-09
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTOSZEWICZ Julia
2007-12-19
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BĄK Julia
2005-03-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BENKOWSKA Hanna
2002-10-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIELACKA Weronika
2002-12-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIELECKA Magdalena
2007-06-05
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOJANOWSKA Wiktoria
2007-03-08
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUDZYŃSKA Dominika
2010-02-25
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUGAJEWSKA Aleksandra
2007-10-04
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CEGIELSKA Roksana
2007-07-05
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMIELEWSKA Kaja
2006-02-16
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHRZANOWSKA Magdalena
2003-02-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIESZEWSKA Amelia
2007-06-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CYCKOWSKA Blanka
2008-04-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DĄBROWSKA Michalina
2005-05-27
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DEMBEK Antonina
2006-01-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DERENDA Zuzanna
2007-07-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DOKSA Maja
2005-04-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUTKA-WOŁOCH Nicola
2011-01-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
EJDYS Emilia
2007-01-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ELMANN Oliwia
2007-02-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FORGIEL Zofia
2009-01-08
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FURMAŃSKA Amelia
2007-12-06
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAMROT Zuzanna
2005-02-24
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GEJDA Ada
2007-03-04
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GODEK Wiktoria
2007-03-24
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GOLAS Anita
2007-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GÓRECKA Alicja
2005-04-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GROCHECKA Karolina
2007-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GROCHOWSKA Laura
2006-08-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRZEGOREK Judyta
2007-06-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HENNIG Julia
2003-12-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JABŁOŃSKA Maja
2006-06-12
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JAKUSZ Lena
2008-09-12
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JAMIELUCHA Zuzanna
2005-12-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANKOWSKA Kamila
2007-01-02
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANUS Maja
2008-06-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JAROSZEWSKA Aleksandra
2007-07-26
NKS Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JASIŃSKA Alicja
2006-02-19
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JECHNA Oliwia
2008-02-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JELENIEWICZ Nikola
2007-04-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JELIŃSKA Martyna
2008-11-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JOŃCZYK Julia
2006-11-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KACA Amelia
2007-07-04
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KACZKOWSKA Wiktoria
2007-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KACZMAREK Klaudia
2007-08-17
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KALINOWSKA Emilia
2003-08-12
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KASPRZYKOWSKA Agata
2008-02-28
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KASZUBOWSKA Amelia
2007-07-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KAWECKA Anna
2007-06-16
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KAŹMIERCZAK Kinga
2008-05-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KAŹMIERCZAK Wiktoria
2006-02-12
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KELM Julia
2006-11-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KHUAT CAO Lena
2004-11-22
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KLAJBOR Weronika
2006-01-27
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KLONEK Justyna
2006-12-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KLONEK Paulina
2006-12-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOŁODZIEJSKA Agata
2009-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KONIEC Anna
2008-11-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KONIECZNA Joanna
2004-11-02
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KORNACKA Zuzanna
2008-08-17
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KORWEL Martyna
2005-11-20
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KORYCKA Anna
2007-03-19
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KORYTOWSKA Olga
2006-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOSECKA Aleksandra
2011-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOSIŃSKA Paulina
2007-08-11
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOWALSKA Zuzanna
2008-01-08
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRAJEWSKA Wiktoria
2010-03-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRUSIŃSKA Kornelia
2007-02-18
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRYSIAK Julia
2006-04-23
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRYTENKO Anna
2007-01-22
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUKLIŃSKA Aleksandra
2005-11-08
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KULCZYK Paulina
2006-11-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KULIK Kaja
2007-08-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KULTYS Ewa
2007-10-08
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KWIATKOWSKA Klaudia
2009-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KWIATKOWSKA Olga
2008-02-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LAMBERSKA Wiktoria
2006-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LANGE Marta
2008-01-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LESZEGA Zuzanna
2006-04-26
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LESZKIEWICZ Michalina
2006-09-22
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LEŚNIEWSKA Wiktoria
2006-12-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LEWANDOWSKA Barbara
2007-11-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
LEWANDOWSKA Olga
2008-06-26
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LIMONT Anna
2007-10-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LISOWSKA Daria
2007-04-30
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LUBECKA Wiktoria
2006-07-10
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LUDWICKA Oliwia
2004-12-02
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ŁADOŃ Julia
2007-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ŁAPKA Karina
2008-09-25
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ŁAPKIEWICZ Amelia
2008-03-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŁUGIEWICZ Adrianna
2003-11-11
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁUGIEWICZ Julia
2009-05-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁUKOWSKA Zuzanna
2007-10-21
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MACHAJ Blanka
2007-10-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MACIASZCZYK Klaudia
2002-11-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MACIEJEWSKA Kamila
2009-07-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MACIEJEWSKA Melania
2007-06-09
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MAĆKOWSKA Martyna
2009-02-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MAGRYTA Natalia
2007-12-04
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MAJCHRZAK Antonina
2007-03-28
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MAJEWSKA Julia
2007-02-05
GKS Łokietek Brześć Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MALESZKA Patrycja
2008-09-29
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MARCINIAK Julia
2009-03-12
KS Jelonki Dobre Miasto
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MASTALERCZUK Zuzanna
2007-08-02
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MIELEWCZYK Kinga
2006-05-06
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MIKOŁAJCZAK Wiktoria
2007-08-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MILAK Majka
2005-05-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MITRĘGA Maja
2006-07-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MIZIUŁA Martyna
2007-03-15
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MODELEWSKA Julia
2007-05-10
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MORAWSKA Anna
2006-05-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MORITZ Nicola
2006-04-10
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MUCHA Martyna
2007-09-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MUZOLF Agata
2007-12-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
MYSZKA Oliwia
2007-08-20
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
NAWACKA Martyna
2005-07-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
NOAK Marcelina
2007-03-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
NOWAK Aleksandra
2005-01-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
2007-12-18
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
NOWAKOWSKA Sandra
2006-10-06
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
NOWICKA Marta
2009-08-30
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
NOWICKA Oliwia
2007-11-18
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
OKSANICZ Alicja
2005-02-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
OLKOWSKA Natalia
2007-12-08
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
OPALCZYK Roksana
2008-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ORZECHOWSKA Noemi
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
OSTALOWSKA Julia
2007-10-10
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
OSTROWSKA Dominika
2006-01-14
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
OWCZARUK Hanna
2007-08-16
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PANUŚ Anna
2009-03-25
DKS Powiśle Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PATEJUK Milena
2006-02-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PENKOWSKA Vanessa
2007-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PENSKO Zuzanna
2007-01-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PERZ Marianna
2004-08-03
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
PIECHNIK Julita
2007-10-12
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PIERNIK Julia
2007-06-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
POPŁAWSKA Patrycja
2006-07-29
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
PORWOLIK Oliwia
2007-06-11
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PRZYBYSZ Aleksandra
2001-07-13
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PRZYŁUCKA Wiktoria
2008-04-09
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
RATAJCZAK Zofia
2007-06-24
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
RĘKAWIECKA Roksana
2006-05-09
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
RODZIEWICZ Laura
2006-02-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ROMBERG Karolina
2005-07-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
RYCHLEWSKA Emilia
2003-04-16
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SASIN Weronika
2007-09-26
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SCHULTZ Martyna
2005-04-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SIEDLECKA Kinga
2007-12-18
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SITARSKA Julia
2007-07-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SKAPOWICZ Aleksandra
2007-02-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SKUPIN Amelia
2007-01-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SŁOMKA Gabriela
2009-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
STAROŃ Maria
2006-12-04
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
STASIUK Sylwia
2004-09-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
STAWICKA Oliwia
2007-09-04
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
STRĘKOWSKA Zuzanna
2007-04-12
MUKS Kangur Żnin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZATKOWSKA Aleksandra
2007-12-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZCZEŚNIAK Julia
2006-11-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZEWCZYK Nadia
2005-01-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZURKIEWICZ Monika
2006-05-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZYMAŃSKA Zuzanna
2008-11-03
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ŚWIĄDER Lena
2007-10-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ŚWIDER Kinga
2006-07-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
TALAR Anna
2008-09-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
TĘŻYCKA Amelia
2006-02-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
THAMM Michalina
2007-04-18
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
TOMASZEWSKA Natalia
2004-06-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
TOMASZEWSKA Zofia
2009-09-26
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TOPOLEWSKA Gabriela
2003-07-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
TRYFANÓW Wiktoria
2005-07-08
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
URBANIAK Oliwia
2008-06-24
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WALKOWIAK Urszula
2009-12-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WARZYŃSKA Zuzanna
2005-03-16
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WASILAK Julia
2005-06-11
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WESOŁOWSKA Martyna
2006-12-15
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WINSZTAL Wiktoria
2007-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WIŚNIEWSKA Joanna
2003-07-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WIŚNIEWSKA Patrycja
2007-09-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WITKOWSKA Barbara
2007-03-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WITKOWSKA Martyna
2007-10-30
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WŁODARCZYK Paulina
2007-05-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WOJCIECHOWSKA Lena
2010-04-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WOJCIECHOWSKA Weronika
2007-03-23
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna
2006-10-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WOJEŃSKA Aleksandra
2008-05-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WOŹNIAK Barbara
2005-05-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WOŹNIAK Maja
2007-10-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WYSYPOŁ Karolina
2007-06-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ZABIELSKA Barbara
2007-10-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ZAKASZEWSKA Karina
2008-08-26
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ZĄBEK Natalia
2007-08-28
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ZIELIŃSKA Maja
2006-01-18
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ZOCHNIAK Amelia
2007-11-11
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ZUBEL Zuzanna
2008-08-02
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŻYWICA Blanka
2012-04-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik