NYKAZA Natalia
2001-04-21
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
7 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRA¦ Anita 2000-09-17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
10 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
11 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
12 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
13 BURKAT Aleksandra 2002-03-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
15 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
16 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
17 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
18 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
19 DOMAGAŁA Agnieszka 2001-09-30 KKL Kielce SWK
20 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
21 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
22 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
23 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
24 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
25 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
27 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
28 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
29 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
30 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 GIEŁŻECKA Patrycja 2001-11-14 KKL Kielce SWK
32 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
33 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
35 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
36 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
37 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
38 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
39 GRZYWA Izabela 2000-11-25 SKS Kusy Kraków MLP
40 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
41 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
42 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
44 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
45 KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 KKL Kielce SWK
46 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
47 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
48 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
49 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
50 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
52 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
54 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
55 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 KOPEĆ Gabriela 2002-09-28 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
57 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
58 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
59 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
60 KOTULA Paulina 2002-01-11 LKS Resovia Rzeszów PDK
61 KOWALCZE Gabriela 2000-01-18 WKS Wawel Kraków MLP
62 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
64 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
66 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
67 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
68 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
71 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
72 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
73 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
74 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
75 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
76 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
77 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
78 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 MIKUŁA Aleksandra 2001-07-30 LKS Resovia Rzeszów PDK
80 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
81 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
82 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
83 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
85 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
87 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
88 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
89 OSIECKA Julia 2001-12-15 TS AKS Chorzów SLK
90 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
91 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
92 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
93 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
94 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
95 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
96 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
97 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
98 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
99 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
100 POWCIOŁ Agata 2002-01-15 RMKS Rybnik SLK
101 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
102 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
103 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
104 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
105 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
107 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
108 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
109 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
110 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
111 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
112 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
113 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
114 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
115 SROKA Anna 1999-05-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
117 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
118 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
119 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
120 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
121 SZETELA Zuzanna 2001-07-15 LKS Resovia Rzeszów PDK
122 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
123 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
125 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
126 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
127 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
128 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
129 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
130 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
131 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
132 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
133 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
134 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
135 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
136 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
137 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
138 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
139 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
140 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
141 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
142 WRYK Aleksandra 2003-10-09 KKL Kielce SWK
143 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
144 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
146 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
147 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
148 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
149 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
150 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12530708312988sekund