RYBKA Aleksandra
2001-01-12
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
5 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
7 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BIŃKOWSKA Julia 2001-12-29 RLTL ZTE Radom MAZ
9 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
10 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
11 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
12 BRYNIARSKA Beata 1999-09-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
13 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
15 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
16 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
17 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
18 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
20 DˇBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
21 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
22 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
23 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
24 DZIEDZIC Monika 1998-07-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
25 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
26 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
27 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
28 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
30 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
33 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
34 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 GĘGOTEK Hanna 2002-04-12 RMKS Rybnik SLK
36 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
37 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
38 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
39 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
40 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
41 GROT Weronika 2000-09-01 RKS ŁódĽ LDZ
42 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
43 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
44 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
45 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
49 JEKIEŁEK Agata 2003-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
50 JÓ¬WIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
51 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
52 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
53 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
55 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
56 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
59 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
61 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
62 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
63 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
64 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
66 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
67 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
68 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
69 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
70 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
71 KOWALSKA Sara 2001-08-01 O¦ AZS Poznań WLP
72 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
74 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
75 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
76 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
78 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
79 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
80 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
81 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
82 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
83 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
85 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
86 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 UKS Herkules Sulejówek MAZ
87 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
90 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
91 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
92 MYJAK Julia 2005-12-09 UKS Kusy Bukowno MLP
93 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
96 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
97 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
99 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
100 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
101 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
103 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
104 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
105 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
106 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
107 PIECHOTA Kamila 2004-11-06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
108 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
109 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
110 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
111 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
113 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
114 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
115 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
116 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
117 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
118 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
119 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
120 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
122 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
123 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
124 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
125 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
126 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
127 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
128 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
129 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
130 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
131 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
132 STĘPKA Patrycja 2003-12-13 UKS Czwórka Żory SLK
133 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
135 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
136 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
137 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
138 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
140 ¦RAMA Kamila 2002-01-12 RMKS Rybnik SLK
141 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
142 TATARA Angelika 2002-04-30 MKS-MOS Katowice SLK
143 TKOCZ Zofia 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
144 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
145 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
146 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
147 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
148 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
149 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
150 WASZKIEWICZ Hanna 2002-08-17 WLKS Wrocław DOL
151 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KPO
152 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
153 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
154 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
155 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
156 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
157 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
158 WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
159 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
160 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
161 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
162 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
163 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
164 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
165 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
166 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
167 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
168 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14384293556213sekund