ZYCH Julia
2002-04-23
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
6 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
7 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
8 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
9 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
10 BUREJZA Wiktoria 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
11 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
12 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
13 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
14 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
15 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
16 DZIRBA Małgorzata 2002-06-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
17 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
18 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
20 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
21 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
22 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
24 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
25 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
26 GUZY Vanessa 2001-12-04 RMKS Rybnik SLK
27 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
28 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
30 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
31 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
32 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
33 JĘDRUSIŃSKA Daria 2001-08-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
35 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
36 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
37 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
39 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
40 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
41 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
43 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
44 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
45 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
46 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
47 KRZU¦ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
48 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
49 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
50 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
51 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
52 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
53 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
54 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
55 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
56 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
58 MAKOLA Weronika 2001-06-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
59 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
60 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
64 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
65 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
67 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
68 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
70 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
71 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
73 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
74 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
75 PIˇTEK Anna 2002-04-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
76 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
77 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
78 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 POCHOPIEŃ Patrycja 2002-01-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
81 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
82 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
83 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
84 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
85 ROSÓŁ Angelika 2001-04-12 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
86 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
87 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
88 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
91 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
92 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
93 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
95 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
96 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
97 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
98 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
99 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
100 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
101 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
103 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
104 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
106 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
107 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
108 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
109 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
110 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
111 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
112 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
113 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
114 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
115 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
116 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
117 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
118 WAWEŁCZYK Irena 2001-10-16 MKS-MOSM Bytom SLK
119 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
120 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
122 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
123 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
124 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
125 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
126 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
127 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
128 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
129 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
130 ŻAK Justyna 2001-06-05 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.090493202209473sekund