ŁYSIN Bartosz
2005-05-16
UKS Sokół Zator
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
3 BARON Jakub 2005-02-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
4 BERNACIK Pascal 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
5 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
7 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
10 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
11 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
12 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
13 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
14 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
16 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
18 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
19 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
20 HOLIK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
21 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
22 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
23 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
24 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
25 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
26 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
27 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
28 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
29 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
30 KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
31 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
32 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
33 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
34 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
35 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
36 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
37 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
38 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
40 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
42 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
43 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
44 MAKAR Bartłomiej 2008-01-01 niest. Kraków MLP
45 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
46 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
47 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
48 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 MOŚ Damian 1999-09-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
50 NIKIEL Nikodem 2005-02-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
51 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
52 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
54 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
55 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
56 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
57 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
59 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
60 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
61 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
62 SKALIŃSKI Filip 2006-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
63 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
64 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
65 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
66 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
67 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
68 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
69 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
70 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
71 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
72 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
73 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
74 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
75 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
76 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
77 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
78 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
79 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
80 WÓJCIK Wojciech 2006-03-22 UKS Sokół Zator MLP
81 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
82 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
83 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
84 ZADWORNY Franciszek 2005-08-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
85 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.056117057800293sekund