ŚLIWIŃSKI Dawid
2005-04-01
UKS Sokół Zator
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BARAN Kacper 2005-11-14 IKS Olkusz MLP
4 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
5 BARON Jakub 2005-02-13 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
6 BERNACIK Pascal 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
7 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
8 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
9 BUŚ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
10 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
11 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 CHUDY Mateusz 2005-07-04 UKS Polfin Oświęcim MLP
13 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
16 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
17 DADAŚ Maciej 2006-01-01 UKS Sokół Zator MLP
18 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
20 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
21 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
23 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
25 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
26 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
27 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
28 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
29 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
30 HOLIK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
31 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
32 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
33 JAMRÓZ Paweł 2005-02-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
34 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
35 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
36 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
37 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
38 KACPRZYK Mateusz 2008-02-10 OLA Małopolskie MLP
39 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
40 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
41 KAMIŃSKI Jakub 2006-07-04 UKS Sokół Zator MLP
42 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
43 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
44 KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
45 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
46 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
47 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
48 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
49 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
50 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
51 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
53 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
55 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
57 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
58 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
59 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
61 MAKAR Bartłomiej 2008-01-01 niest. Kraków MLP
62 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
63 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
64 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
65 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
66 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
68 NIKIEL Nikodem 2005-02-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
69 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
70 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
71 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
72 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
73 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
74 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
75 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
76 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
79 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
80 RYDLEWSKI Dominik 2005-01-27 MUKS Gim 2 Nysa OPL
81 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
83 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
84 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
85 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
86 SKALIŃSKI Filip 2006-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
87 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
88 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
89 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
90 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
91 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
92 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
93 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
94 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
95 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
96 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
97 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
98 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
99 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
100 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
101 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
102 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
103 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
105 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
106 WÓJCIK Wojciech 2006-03-22 UKS Sokół Zator MLP
107 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
108 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
109 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
110 ZADWORNY Franciszek 2005-08-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
111 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
112 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
113 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.077991008758545sekund