WOŁOSOWICZ Maciej
2002-05-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BIELAWSKI Radosław 2001-01-01 ZS Suchowola POD
3 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 CHILIMONIUK Kamil 2001-12-06 UKS Czwórka Białystok POD
5 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DZIENISZEWSKI Grzegorz 2001-01-07 UKS Technik Augustów POD
8 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
9 GĄSIEWSKI Krzysztof 2001-03-23 UKS Technik Augustów POD
10 HERBUT Kamil 2002-01-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
11 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
12 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
13 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 KOMADA Piotr 2001-03-08 niest. Wrocław DOL
15 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 KRUPA Piotr 2001-10-30 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
17 KUBAS Karol 2000-05-09 niest. Rzeszów PDK
18 KUCHARSKI Filip 2001-11-19 LKS Vectra Włocławek KPO
19 LASEK Kacper 2002-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
20 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
22 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 MICHALSKI Karol 2000-05-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
25 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
27 OSIECKI Łukasz 2002-08-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 RENIEWICZ Łukasz 2001-09-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 ROMANOWICZ Albert 2001-02-28 PG 18 Białystok POD
32 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
33 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 SIEMIENIEC Olaf 2002-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 SKOCZYLAS Daniel 2004-07-06 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
36 SOBIECH Igor 2002-02-06 MKS Juvenia Białystok POD
37 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
38 SZYC Przemysław 2001-04-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
39 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
40 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
41 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
42 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
43 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.049031972885132sekund