BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSIEJEW Aleksandra 2002-04-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 ANUSZKIEWICZ Maria 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
4 BAJOR Weronika 2002-06-03 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
5 BALEJA Natalia 2003-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
6 BANACH Patrycja 2002-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 BARASZKIEWICZ Wiktoria 2000-07-22 KS Podlasie Białystok POD
8 BARSZCZEWSKA Marta 2002-11-07 KS Podlasie Białystok POD
9 BIAŁKOWSKA Klaudia 2001-09-14 ULKS Jedlińsk MAZ
10 BILNIK Paulina 2001-10-18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
11 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BOCHAT Zofia 2003-08-01 LUKS Start Nakło KPO
13 BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
14 BUDZYŃSKA Ewelina 2002-03-27 AZS UMCS Lublin LBE
15 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
16 BUJNOWSKA Agnieszka 2000-04-25 KS Podlasie Białystok POD
17 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 CHICHEŁ Weronika 2002-06-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
19 CHODKIEWICZ Natalia 2003-07-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 CHOROSZUCHA Agata 2001-01-01 PG 13 Białystok POD
21 CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
22 CZAJKA Patrycja 2001-05-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
23 CZEKALSKA Martyna 2001-01-28 UKS Cyprianka KPO
24 DĄBROWSKA Monika 2003-09-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 DENIZIAK Wiktoria 2001-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DĘBOWSKA Magdalena 2001-04-29 KS Podlasie Białystok POD
27 DĘGA Wiktoria 2001-08-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
28 DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 MLKS Agros Żary LBU
29 DWORAKOWSKA Julia 2003-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 DZIĄDZIAK Patrycja 2002-01-01 ZSHE Białystok POD
31 DZIERZBICKA Klaudia 2002-04-12 MKS Agros Chełm LBE
32 DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 UKS Cyprianka KPO
33 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 FORENCEWICZ Weronika 2002-07-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
36 GOGACZ Izabela 2001-05-23 KS Wisła Puławy LBE
37 GOROSZEWSKA Natalia 2002-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
38 GORTAT Wiktoria 2002-10-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 GÓRECKA Karolina 2001-04-02 MKS Agros Chełm LBE
40 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
41 GRYC Wiktoria 2001-01-01 PG19S Białystok POD
42 GRYSZKIEWICZ Diana 2004-05-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
43 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 GUZIKIEWICZ Julia 2001-07-02 UKS Barnim Goleniów ZPO
45 HARASIUMIUK Izabela 2002-09-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
46 JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 KS Agros Zamość LBE
47 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
48 JEMIELITA Aleksandra 2001-07-22 UKS Liceum sportowe Łomża POD
49 KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
50 KACZOROWSKA Olimpia 2001-08-25 KS Agros Zamość LBE
51 KALINOWSKA Gabriela 2001-01-01 Gimnazjum 5 Suwałki POD
52 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
53 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
54 KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 RKS Rumia POM
55 KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 KS Wisła Puławy LBE
56 KNEZ Kinga 2001-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
57 KNIAT Zuzanna 2003-01-31 LUKS Orkan Września WLP
58 KOBZARUK Veronika 2002-06-18 KS Podlasie Białystok POD
59 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
60 KOMOSIŃSKA Klaudia 2001-07-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 KOPEĆ Aleksandra 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
62 KORNELIA Sawicka 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
63 KORWEK Patrycja 2001-04-30 niest. Białystok POD
64 KOSIŃSKA Agnieszka 2001-05-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
65 KRAMEL Julia 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
66 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
67 KRYŃSKA Julia 2001-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 KUBASIK Aleksandra 2001-03-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
69 KUDYBA Zuzanna 2001-05-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
70 KUFEL Aleksandra 2001-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
71 KULESZA Ewelina 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
72 LATO Paula 2001-07-22 AZS UMCS Lublin LBE
73 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża POD
74 ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 KS Agros Zamość LBE
75 ŁUKJAŃCZUK Daria 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
76 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
77 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
78 MASŁOWSKA Gabriela 2003-06-16 LUKS Eurocentr Suchowola POD
79 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
80 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
81 MICHALEC Marta 2004-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
82 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
83 MIECZKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
84 MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 KS Podlasie Białystok POD
85 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
86 MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 AZS UMCS Lublin LBE
87 MYĆKA Klaudia 2003-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 NAROŻNIK Zuzanna 2003-06-18 ULKS Jedlińsk MAZ
89 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
90 NOWAKOWSKA Karolina 2001-02-20 ULKS Jedlińsk MAZ
91 NOWALSKA Emilia 2001-08-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 OLECHNO Aleksandra 2001-01-30 KS Podlasie Białystok POD
93 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
94 OMELIANOWICZ Ewelina 2002-06-01 KS Podlasie Białystok POD
95 OMILJANOWICZ Julia 2001-01-01 Gimnazjum 5 Suwałki POD
96 PERKOWSKA Agnieszka 2003-07-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
98 PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 KS Podlasie Białystok POD
99 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 PŁACHNIO Nela 2003-02-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
101 POJAWA Klaudia 2001-01-01 I LO Suwałki POD
102 POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 MKS Agros Chełm LBE
103 PONIATOWSKA Kinga 2002-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
104 POPŁAWSKA Agnieszka 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
105 PRYGIEL Martyna 2003-02-05 RLTL ZTE Radom MAZ
106 PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 OKLA Ostrołęka MAZ
107 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
108 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
109 REĆKO Sandra 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
110 ROMANOWSKA Dominika 2001-08-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
111 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
113 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
115 SĘK Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
116 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
117 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WMZ
118 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
119 SKŁODOWSKA Agata 2003-09-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 SKŁODOWSKA Natalia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
121 SKRZYPCZAK Dominika 2004-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
122 SKWARKO Aleksandra 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
123 SŁAWIŃSKA Marta 2003-06-24 TS Start Lublin LBE
124 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
125 SŁOBODA Julia 2002-06-10 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
126 SOBOLEWSKA Adrianna 2001-01-01 niest. Białystok POD
127 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
129 SUSKA Sylwia 2001-07-18 UKS Cyprianka KPO
130 SZABLEWSKA Dominika 2003-01-22 LKS OSiR Pleszew WLP
131 SZCZERBA Dominika 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
132 SZCZĘSNA Dominika 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
133 SZEWCZYK Gabriela 2002-06-18 AZS UMCS Lublin LBE
134 SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
135 SZYMCZAK Natalia 2003-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
136 TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
137 TRYKOZKO Natalia 2003-03-31 KS Podlasie Białystok POD
138 TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
139 TUZ Kinga 2002-05-17 KS Agros Zamość LBE
140 TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
141 URBACZEWSKA Elżbieta 2001-04-08 UKS Cyprianka KPO
142 URBAN Izabela 2001-09-25 OLA Podlaskie - Łomża POD
143 WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
144 WASZCZUK Hanna 2002-02-18 KS Podlasie Białystok POD
145 WAŚNIEWSKA Aleksandra 2002-01-23 KS Podlasie Białystok POD
146 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
147 WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
148 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
149 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
150 WOŹNIAK Marta 2001-01-05 LKS Vectra Włocławek KPO
151 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
152 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
153 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
154 ZNOSKO Paulina 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
155 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18129682540894sekund