WAŚKO Tomasz
2002-03-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSIEJUK Jakub 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
4 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
5 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
6 BLIŹNIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
7 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
10 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
11 BRASŁAWSKI Gabriel 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
12 BUDNIK Rafał 2002-05-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
13 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
14 CHMIELEWSKI Remigiusz 2002-09-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
15 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
16 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WMZ
17 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 DĄBROWSKI Jakub 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
20 DRĄGOWSKI Łukasz 2001-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 FATYGA Jakub 2001-05-24 TS Start Lublin LBE
22 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
23 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
24 GŁOWACKI Jacek 2002-01-01 Gimnazjum S Supraśl POD
25 GŁUCHOWSKI Jakub 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
26 GRABOWSKI Hubert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
27 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
28 GRZEGORCZYK Adam 2002-01-01 niest. Białystok POD
29 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
30 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
31 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
32 HOŁDKAOWSKI Marcin 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
33 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
34 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 JACKOWSKI Dawid 2002-01-01 niest. Białystok POD
36 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
37 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
38 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
39 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
40 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 KISZŁO Dominik 2002-08-10 UKS Czwórka Białystok POD
42 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 KOMOŃ Kornel 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
44 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
45 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 KOWALCZYK Krystian 2002-03-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
48 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
49 KRAFCZYK Oskar 2001-03-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
50 KRAJCARZ Mikołaj 2001-04-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
51 KRÓL Jakub 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
53 KUCZYŃSKI Damian 2000-09-28 PG Mały Płock POD
54 KUKIEŁKO Jakub 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
55 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
56 KUSZNIER Adrian 2003-01-01 niest. Białystok POD
57 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
59 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
60 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
62 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
63 ŁUKASIUK Grzegorz 2001-02-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 ŁUKASZUK Bartosz 2001-07-18 KS Parkiet Hajnówka POD
65 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
66 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
67 MAŁYSZ Łukasz 2001-01-14 MKS Agros Chełm LBE
68 MICHALSKI Rafał 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
69 MOCZULSKI Mateusz 2002-03-14 UKS Liceum sportowe Łomża POD
70 MURZYN Marek 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
71 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
72 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
75 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
76 PIETRUCZUK Filip 2003-01-02 LKS Sprinter Siemiatycze POD
77 PIETRUCZUK Krzysztof 2002-01-01 ZSS Supraśl POD
78 PODOLAK Patryk 2002-02-24 KS Wisła Puławy LBE
79 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 POLAK Karol 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
81 POPŁAWSKI Dawid 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
82 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
83 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
84 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
85 PRZEWOŹNIAK Krzysztof 2003-01-01 niest. Białystok POD
86 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 PUKSZA Maciej 2002-06-16 KS Podlasie Białystok POD
88 RAFAŁO Eryk 2002-10-01 UKS Czwórka Białystok POD
89 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
90 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 SAMUL Radosław 2001-01-01 PG Kolno POD
94 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
95 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
96 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
97 SUCHOCKI Aleks 2002-01-01 ZSS Supraśl POD
98 SUREL Eryk 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
99 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 SZUBZDA Dawid 2001-01-11 KS Podlasie Białystok POD
101 SZYDŁOWSKI Adrian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
102 ŚWISTUN Eryk 2000-10-23 KS Podlasie Białystok POD
103 TAŁAŁAJ Tomasz 2003-09-16 KS Podlasie Białystok POD
104 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 TREJGO Oskar 2000-05-02 KS Podlasie Białystok POD
106 TRYBUŁA Mateusz 2002-06-18 KS Wisła Puławy LBE
107 TWARDOWSKI Piotr 2003-02-11 PG 4 Augustów POD
108 TYMIŃSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Liceum sportowe Łomża POD
109 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
110 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
111 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
112 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
113 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
114 WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
115 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
116 WOŹNIEWSKI Hubert 2002-04-30 KS Podlasie Białystok POD
117 WRÓBEL Radosław 2001-05-15 MKS Agros Chełm LBE
118 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
120 ZAWADZKI Jakub 2002-11-04 KS Podlasie Białystok POD
121 ZIELONKA Adam 2001-10-20 KS Wisła Puławy LBE
122 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
123 ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.62814903259277sekund