JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
4 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
5 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
6 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BUBNIAK Mateusz 2003-01-29 ULKS Lipinki MLP
8 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
9 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 CHWAST Klaudiusz 2004-12-14 LKS Kłos Olkusz MLP
11 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
13 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
14 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
15 CZYŻ Jakub 2003-05-14 SKS Kusy Kraków MLP
16 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
17 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
18 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
20 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
21 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
22 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
23 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
24 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
25 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 MKS ¦więc Sławno ZPO
26 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
27 GRONDAL Piotr 2007-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
28 GRYZIK Dawid 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
29 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
30 HRYC Bartłomiej 2003-07-12 UKS Maraton Sękowa MLP
31 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
34 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
35 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
36 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
37 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
39 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS ¦więc Sławno ZPO
40 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
41 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
42 KO¬LIK Jan 2003-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
43 KRAWCZYK Dominik 2004-03-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
44 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
45 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
46 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
47 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
48 KURDZIEL Szymon 2007-12-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
50 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
52 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
53 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
54 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
55 MAŁOTA Patryk 2003-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
56 MIREK Jakub 2003-01-24 OLA Małopolskie MLP
57 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
58 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
59 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
60 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
63 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
64 PAJOR Paweł 2003-04-28 OLA Małopolskie MLP
65 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
66 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
67 PIECZARA Grzegorz 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
68 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS ¦więc Sławno ZPO
69 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
71 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
72 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
73 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
74 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
75 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
76 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
77 ROMBERG Adrian 2003-04-21 MKS-MOSM Bytom SLK
78 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
79 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
80 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS ¦więc Sławno ZPO
81 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
82 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
83 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
84 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
85 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
86 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
87 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
88 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
89 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
90 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
91 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
92 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
93 TOMASZEWSKI Slawomir 2003-12-13 WKS Wawel Kraków MLP
94 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
95 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
96 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
97 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 MKS ¦więc Sławno ZPO
98 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
99 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
100 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
101 WÓJCIK Filip 2003-04-13 UKS Sokół Zator MLP
102 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
103 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
104 WRÓBLEWSKI Kacper 2004-07-29 LUKS Strzałków LDZ
105 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
106 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
107 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
108 ŻERDA Piotr 2004-03-26 OLA Małopolskie MLP
109 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.078506946563721sekund