LAZAR Malwina
2005-01-31
MKS Czechowice-Dziedzice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
2 BEDNARZ Aleksandra 2005-03-28 LKS Pogórze Skoczów SLK
3 BEYER Julia 2005-09-19 TS AKS Chorzów SLK
4 BIAŁOBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
5 BIELACHA Angelika 2003-07-22 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
6 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
7 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 TL Athletics Jastrzębie SLK
9 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
10 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
13 CHORTASZKO Wiktoria 2005-05-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
14 CIAŁOŃ Antonina 2006-02-16 KB MOSiR Jastrzębie SLK
15 CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 CUBER Maja 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
18 CYKOWSKA Maja 2004-01-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 CZARNECKA Julia 2005-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
20 CZARNECKA Roksana 2007-12-10 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
21 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
22 DOBRZYŃSKA Julia 2003-07-25 TS AKS Chorzów SLK
23 DORULOK Kinga 2005-03-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
24 DRAGAN Justyna 2000-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
25 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
26 DZIEKOŃSKA Maja 2005-08-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
28 FˇFROWICZ Róża 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 FIJAK Ewa 1995-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
30 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
31 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
32 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
33 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 MKS Agros Chełm LBE
34 GAŁUSZKA Wiktoria 2003-05-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
35 GŁOWACZ Karolina 2005-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
36 GOLANOWSKA Sandra 2004-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
37 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
38 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
39 GRAJA Natalia 2004-07-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
40 GRAJDEK Julia 2002-10-06 TS AKS Chorzów SLK
41 GREGULEC Luiza 2005-10-19 UKS-MOS Opole OPL
42 GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
44 GRZE¦KOWIAK Emilia 2002-09-23 MKS-MOS Katowice SLK
45 GUZIUK Nikola 2006-05-31 RMKS Rybnik SLK
46 HAŁAT Julia 2003-06-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
47 IDZIŃSKA Maja 2005-09-16 TS AKS Chorzów SLK
48 JANKOWSKA Oliwia 2005-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
49 JANUSZKIEWICZ Oliwia 2006-01-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
50 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
51 JURKOWSKA Julia 2004-03-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
52 JU¦KIEWICZ Oliwia 2005-08-25 LKS Brzezina Osiek MLP
53 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
54 KARWOWSKA Małgorzata 2003-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
55 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
56 KASPRZYCKA Martyna 2005-08-29 MKS Tempo Kęty MLP
57 KLIMA Oliwia 2005-03-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
58 KLIMCZYŃSKA Klaudia 2005-05-08 MKS Tempo Kęty MLP
59 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
60 KŁODA Aleksandra 2005-03-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
61 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KOCUR Wiktoria 2002-05-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
63 KOŁODZIEJ Gabriela 2005-03-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
64 KOMANDZIK Weronika 2003-10-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
65 KOMOROWSKA Wiktoria 2005-01-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
66 KONIOR Dominika 2005-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
67 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
68 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
69 KORNIIAKA Kateryna 2005-04-10 UKS-MOS Opole OPL
70 KOTYLAK Julia 2005-06-24 GKS Piast Gliwice SLK
71 KOWALIK Karolina 2005-01-19 MKS-MOS Katowice SLK
72 KOWALSKA Alicja 2006-06-18 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
73 KOZOK Karolina 2006-02-14 UKS Wisła SLK
74 KRAUS Martyna 2005-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
75 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
76 KROK Agnieszka 2004-08-29 UKS-MOS Opole OPL
77 KRYŃSKA Julia 2003-01-15 RMKS Rybnik SLK
78 KURASIK Martyna 2003-09-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
79 LABURDA Wiktoria 2002-05-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
80 LANGOSZ Milena 2005-09-05 MKS-MOS Katowice SLK
81 LEWICKA Amelia 2005-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
82 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
83 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
84 LIS Klaudia 1999-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
85 LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
86 LORAŃCZYK Nikola 2005-05-27 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
87 LURKA Oliwia 2008-09-21 RMKS Rybnik SLK
88 ŁA¦ Klaudia 2005-09-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 ŁOSIAK Wiktoria 2005-03-15 MKS Sambor Tczew POM
90 ŁUKACZ Nikola 2005-06-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
91 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
92 MAJKA Emilia 2005-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 MAJNUSZ Klaudia 2004-02-16 GKS Piast Gliwice SLK
94 MAJOR Nikola 2006-06-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
95 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
96 MALINA Aleksandra 2004-04-01 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
97 MARCINIAK Anna 2006-08-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 MARCINIAK Maria 2006-01-01 MLKS Agros Żary LBU
99 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
100 MARKIEL Julia 2003-04-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
101 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
102 MLICZEK Martyna 2006-05-03 KS Victoria Trzebinia MLP
103 MOJŻYSZEK Wiktoria 2004-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
104 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
105 MOLSKA Urszula 1959-03-09 RMKS Rybnik SLK
106 MORAWSKA Julia 2000-04-15 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
107 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
108 MORZYK Weronika 2004-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
109 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
110 MUSIAŁ Oliwia 2004-03-03 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
111 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
112 NICIA Emilia 2006-09-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
113 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
114 NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26 RMKS Rybnik SLK
115 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
116 PAPIERNIK Laura 2004-11-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
117 PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 SKS Kusy Kraków MLP
118 PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
119 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
120 PENKAŁA Ewa 2005-03-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
122 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
123 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
124 PŁONKA Lena 2006-01-20 LKS Brzezina Osiek MLP
125 PŁUSA Amelia 2003-03-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
127 POLIWODA Nicola 2005-11-17 TS AKS Chorzów SLK
128 POPIOŁEK Julia 2005-06-25 KB MOSiR Jastrzębie SLK
129 PRZEWDZING Aleksandra 2004-08-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
130 RAJEWSKA Wiktoria 2005-03-15 OLA Podlaskie POD
131 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
132 ROZMUS Katarzyna 2002-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
133 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
134 SAK Hanna 2003-01-21 UKS-MOS Opole OPL
135 SAS Eliza 2004-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
136 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
137 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
139 SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
140 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
141 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
142 SMUDA Zuzanna 2006-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
143 SOBOL Wiktoria 2004-04-06 TS AKS Chorzów SLK
144 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
145 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
146 STERNATIVO Wiktoria 1997-12-04 TS AKS Chorzów SLK
147 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
148 STRONCZEK Natalia 2006-01-18 RMKS Rybnik SLK
149 SYDOR Karolina 2003-07-10 GKS Piast Gliwice SLK
150 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
152 SZPARA Martyna 2005-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
153 SZUDY Natalia 2002-01-02 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
154 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
155 SZYMULA Lena 1998-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
156 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
157 TOMASZEK Julia 2006-10-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
158 TRUBIC Emilia 2003-02-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
159 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
160 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
161 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
162 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
163 WARZECHA Jagoda 2002-09-19 MKS-MOS Katowice SLK
164 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
165 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
166 WOJNAR Aleksandra 2005-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
168 WRZOSEK Wiktoria 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
169 WYRWOŁ Wiktoria 2003-01-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
170 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
171 ZDEJSZY Marta 2006-03-13 MUKS SZS Cieszyn SLK
172 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
173 ZIELONKA Kaja 2004-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 ZIELONKA Maja 2004-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 ZIMOLˇG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
176 ZIÓŁKOWSKA Nicole 2004-03-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
177 ŻURCZAK Maria 2004-01-30 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
178 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21933794021606sekund