KOCZKODAJ Wojciech
1998-08-29
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMIK Ignacy
2009-12-24
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Kacper
2006-04-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALBINIAK Leszek
1971-03-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AMBROZIK Łukasz
1983-02-21
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAGNECKI Leon
2010-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAŁAGA Miłosz
2012-01-18
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANACH Konrad
1985-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BANAŚ Dawid
2002-03-25
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAŃDO Adrian
2004-11-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario
2005-03-04
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTECKI Maciej
2005-03-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
2004-04-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARTOSZEK Marcin
1992-09-21
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BARYŚ Benedykt
1997-02-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEDNARCZYK Sebastian
1989-09-21
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BEDNARZ Patryk
1994-02-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIAŁOGOŃSKI Karol
2007-05-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIELECKI Jakub
2007-10-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BILIŃSKI Damian
2002-01-23
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIŃCZYK Bernard
2000-11-24
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIRBACH Wiktor
2007-09-17
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BIZOŃ Artur
2004-11-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BIZOŃ Marcin
2004-12-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BŁASZCZYK Maciej
2006-04-26
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BŁASZKIEWICZ Michał
2011-11-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BOBKOWSKI Kamil
1991-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOCHENEK Paweł
2005-05-22
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BOĆ Szymon
2007-03-18
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BOLKA Wiktor
2008-02-03
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BOROWIEC Karol
2009-05-22
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BORYSEWICZ Mateusz
2006-06-23
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BREJTFUS Maksymilian
2008-08-30
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BRYL Michał
1997-10-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BRYŁA Hubert
2005-06-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BUCHACZ Kamil
2001-12-13
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BUCZYŃSKI Kacper
2006-04-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
BUJAK Jakub
2000-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
BURDA Adam
1999-06-10
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CAŁKO Ignacy
2011-05-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CHUCHRA Mateusz
2010-06-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CHYŁA Mateusz
1987-07-08
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CIUPA Mateusz
2007-04-12
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CYGAN Wiktor
2003-01-28
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CYGLER Robert
1991-03-08
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CZAPKOWICZ Paweł
2005-06-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CZĄSTKA Jan
1958-06-19
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CZECHOSKI Adam
1999-02-23
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ĆWIKŁO Bartłomiej
2006-10-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DANHOFER Krzysztof
1981-01-25
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DANYLCHUK Danylo
2008-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DĄBROWSKI Karol
2008-11-30
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DEMSKI Sebastian
1991-11-02
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DIDKOWSKI Tobiasz
2007-05-12
MKS Pałac Młodzieży Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DOŁĘGA Szymon
2009-01-04
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DOMALIK Łukasz
2002-04-22
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DONICA Patryk
2006-06-15
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DRAZIK Kasper
2004-02-27
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
DRECHSLER Paweł
1989-01-22
WNS Szkoła Gortata Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
DUBIEL Adam
1979-01-12
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
DUDEK Bartosz
1992-02-25
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
DUDEK Maksymilian
2007-03-23
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
DYDUŁA Michał
2000-07-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
DZIEWIĘCKI Rafał
2006-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
DZIKOWSKI Hubert
2003-01-27
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
FIJAŁKOWSKI Jakub
1996-12-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
FILAR Igor
2004-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
FRYC Krzysztof
1999-05-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
FUJAK Oliwier
2004-11-11
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
FURMAN Paweł
2002-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GALIK Wojciech
2002-04-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GAŁCZYŃSKI Kacper
2006-01-16
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GARBICZ Alexander
2008-09-01
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
GATNAR Sławomir
2002-05-03
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
GAWLICZEK Igor
2005-02-28
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
GAWRON Mateusz
2006-07-29
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
GĘBCZYK Przemysław
2003-12-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
GĘBSKI Mariusz
1978-05-05
W-MKLAM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
GIEDŹ Michał
2006-04-10
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
GŁUSZYŃSKI Paweł
1983-01-23
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
GOŁDA Mikołaj
2008-12-05
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj
2005-06-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
GORCZYCA Jakub
2002-03-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
GORLEWSKI Szymon
2004-03-28
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
GÓRCZAK Krzysztof
2000-05-30
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
GÓŹDZ Jan
2007-01-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
GRABOWSKI Arkadiusz
2002-07-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
GRĘBOSZ Dorian
2006-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
GROŃSKI Oskar
2003-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
GRUSZFELD Maciej
2009-09-19
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
GRYKAŁOWSKI Marek
2006-01-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
GURAK Florian
2005-07-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
GWIZDAK Filip
2004-12-05
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
HARABIN Wiktor
2000-07-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
HARZ Tomasz
2007-04-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
HEIGELMANN Jakub
2005-08-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
HNAT Kacper
2005-08-26
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
HRUZEWICZ Kubrat
2007-08-24
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ILCZUK Mariusz
1983-03-14
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
JABŁOŃSKI Hubert
2006-06-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
JAKUBIEC Krzysztof
2008-07-12
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
JAMUŁA Piotr
2007-05-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
JANAS Filip
2007-03-17
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
JANCZYK Patryk
1999-03-04
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
JANECKI Szymon
2008-02-25
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
JANOWSKI Ludwik
2000-12-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
JANUCHTA Dawid
2010-06-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
JAROS Filip
2012-10-14
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
JAROSZEWICZ Ernest
1999-12-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
JASIEŃCZUK Szymon
2000-12-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
JASKUŁKA Michał
2007-10-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
JAWORSKI Mateusz
2002-01-15
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
JELONEK Jan
2007-04-02
UKS Komar Strzelce Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
JENDRZEJ Adam
1979-11-14
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
JONAS Beniamin
2004-01-20
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
JÓZEFIAK Ksawery
2009-12-09
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
JUREK Paweł
1966-06-05
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KACZKA Robert
2006-11-30
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KAŁUŻA Wiktor
2005-10-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KAŁWAK Marcin
2004-04-29
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KAMUDA Dominik
2004-02-07
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KAPICA Jakub
2007-12-03
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KARAPEICHYK Artem
2004-04-25
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KARASEK Julian
2003-11-27
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KARDAHS Hubert
2005-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KARPĘCKI Bartłomiej
1994-05-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KEMPF Jan
2007-10-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KEMPNY Tymoteusz
2004-09-09
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KIDOŃ Piotr
2000-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KIENIGSMAN Jakub
2006-01-08
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KIJO Antoni
2009-11-22
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KIJOWSKI Bruno
2005-03-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KLANK Aleksander
2003-05-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KLOS Roger
1993-10-28
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KOBIEC Kacper
2009-08-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KOLASIŃSKI Hubert
2003-01-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KOŁBUC Grzegorz
2001-01-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KOŁODZIEJSKI Jakub
2004-01-30
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KONDRACIUK Paweł
2002-06-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KONOPKA Szymon
2004-04-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KOŃCZAK Kacper
2008-05-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KOPEĆ Maciej
2002-07-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KORUS Kacper
2001-03-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KORZENIOWSKI Kacper
2004-12-01
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KORZENIOWSKI Krzysztof
2006-01-31
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KOSSOWSKI Daniel
1981-12-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KOSTKIEWICZ Filip
1999-05-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KOŚMIDER Dawid
2006-12-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KOTULA Marcin
2005-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KOWALCZYK Wojciech
2005-09-09
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
KOWALIŃSKI Tomasz
2007-09-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
KOWALSKI Bartosz
2007-04-25
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
KOWALSKI Jędrzej
2002-12-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
KOWALUK Albert
2004-02-11
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
KOZIK Mariusz
2008-06-17
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
KOZŁOWSKI Jan
2006-06-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
KRAWCZYK Bartek
2009-04-26
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
KRUPA Jan
2006-02-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
KRUPIŃSKI Dawid
2003-07-12
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
KRYSZPIN Maciej
2005-08-03
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
KRZEWNIAK Maciej
2006-01-05
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
KRZYSIEK Dawid
2001-07-23
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
KUCHARSKI Antoni
2006-01-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
KUCHARSKI Piotr
1982-06-12
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
KUCZEK Piotr
2002-08-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
KULIGOWSKI Michał
2002-08-13
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
KULPIŃSKI Bartłomiej
2008-10-30
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
KUMOROWSKI Szymon
2009-04-04
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
KURCZ Tadeusz
1974-10-27
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
KURDZIEL Jeremiasz
2006-10-27
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
KUREK Maciej
1994-07-25
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
KUTA Aleksander
2010-08-26
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
KUZAK Piotr
1997-04-13
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
KUZDRA Karol
2006-10-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
KWAŚNY Błażej
2001-05-10
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
KWELLA Bartłomiej
2004-10-30
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
KWIATKOWSKI Mateusz
1999-06-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
LECH Mateusz
2010-09-29
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
LENARTOWICZ Eryk
2003-04-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
LEPIONKA Adrian
2006-04-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
LESICZKA Karol
2001-07-25
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
LEŚNIOWSKI Piotr
2007-06-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
LEWANDOWSKI Bartłomiej
2007-05-23
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
LEWANDOWSKI Norbert
2008-12-19
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
LEWICKI Witold
2008-10-07
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
LIPA Bartłomiej
2004-04-19
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
LIPKOWSKI Szymon
2003-06-14
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
LOHIN Mykola
2006-10-01
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
LUBOWIECKI Tomasz
2006-05-13
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
LYSY Jan
2009-10-16
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ŁADA Marek
2008-06-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ŁAKOMSKI Bartosz
2007-10-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ŁAKOMY Jan
2007-04-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ŁĘCKI Mateusz
2006-08-11
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ŁUCZYŃSKI Igor
2007-05-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
MACIASZEK Szymon
2003-11-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
MACIEJEWSKI Stanisław
1999-04-13
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
MADRAK Marcin
2006-12-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
MAJKUT Andrzej
1975-09-16
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
MAKOS Szymon
2002-09-11
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
MAKOWSKI Maciej
2003-08-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
MALANOWSKI Łukasz
1996-10-08
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
MALAREK Michał
1998-09-07
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
MAŁKOWSKI Rafał
2004-09-13
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
MARCZAK Mateusz
2006-11-09
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
MARKIEWICZ Kamil
2003-02-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
MARKOWSKI Wiktor
2007-05-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
MARUSA Maksymilian
2004-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
MASTALERZ Aleksander
2006-11-02
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
MATUSIAK Kacper
2005-03-26
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
MATUSIEWICZ Patryk
2007-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
MATUSZCZYK Iwo
2014-08-29
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
MAZUR Jakub
2004-08-01
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
MICHALAK Jerzy
1948-09-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
MILEWSKI Wiktor
2007-12-24
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
MIREK Kacper
2003-01-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
MISTEREK Mateusz
2005-07-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
MIZIOŁEK Wiktor
2002-06-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
MŁYNOWSKI Stanisław
2005-07-12
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
MOSKAŁA Marcin
1980-08-18
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip
2005-02-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
MUCHA Mateusz
2002-05-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
MURAWSKI Kacper
2008-03-20
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
MUSIAŁ Kacper
2001-07-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
MYRTA Szymon
1988-05-15
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
NAJMRODZKI Adam
2003-12-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
NALEPA Jan
2009-03-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
NATOŃSKI Wiktor
2004-04-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
NIMTSZ Daniel
2003-11-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
NOWAK Norbert
2008-05-12
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
NOWAK Oliwier
2007-07-07
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
NOWAK Szymon
2004-08-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
NOWICKI Filip
2006-12-07
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
OCHWAT Kamil
2001-07-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
OKOŃ Aleksander
1993-06-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
OLEJNIK Filip
2010-09-20
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
OLSZEWSKI Adrian
1978-07-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
ORŁOWSKI Waldemar
1957-06-19
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
OSIENIENKO Przemysław
1994-10-29
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
PACEK Gerard
2006-03-27
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
PALARCZYK Maksymilian
2003-05-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
PAPLICKI Mateusz
2003-09-22
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
PASZKIEWICZ Borys
2006-12-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
PAWŁOWSKI Łukasz
1982-03-13
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
PĄCZKIEWICZ Jakub
2002-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
PETRUCZEŃKO Michał
2003-09-28
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
PĘCZEK Adam
1972-01-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
PĘDZIWIATR Jakub
1999-09-11
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
PIASECKI Miłosz
2011-05-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
PIASECKI Ryszard
2001-09-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
PIEKARCZYK Bartosz
2007-12-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
PIERZYNKA Maciej
2005-12-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
PIETROWICZ Paweł
2004-05-14
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
PIETRUSA Jakub
2002-02-09
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
PIETRZYK Filip
2006-09-02
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
PILISZEK Grzegorz
1987-09-23
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
PIORUNOWICZ Kamil
2001-10-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
PISZ Mikołaj
2006-02-01
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
PŁASKOWICKI Damian
2000-05-30
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
PŁASZEWSKI Bartosz
2007-03-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
PODOLSKI Filip
2008-04-30
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
PODOLSKI Kacper
2009-10-05
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
POGORZELSKI Wiktor
2003-01-21
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
POTRZESZCZ Michał
2007-04-17
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
POTYRA Damian
2008-05-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
PRACHNIO Patryk
2007-07-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
PROKOPIAK Kacper
2009-09-15
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
PROKOPOWICZ Patryk
2001-07-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
PRYK Mateusz
2008-03-13
UKS Jedynka Łowicz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
PRZYBYŁA Sebastian
2007-01-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
PRZYGODA Michał
2002-02-23
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
PRZYŻECKI Dominik
2001-01-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
PUCHLIK Michał
1993-11-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
PYTKO Bartłomiej
2006-05-08
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
RACZYŃSKI Piotr
2005-09-04
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
RADECKI Sebastian
2004-02-13
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
RADWAŃSKI Bartłomiej
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
REGIEL Igor
2004-04-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
REINHOLZ Patryk
1996-07-29
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
RODZIEWICZ Jan
2003-02-17
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
ROMANIUK Daniel
2001-10-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
ROMANIUK Klaudiusz
2005-07-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
ROMANOWICZ Janusz
1995-03-19
MKS Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
ROMANOWSKI Łukasz
1981-02-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
ROSSA Antoni
2007-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
ROZBICKI Paweł
2005-09-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
ROZMUS Mateusz
1994-07-25
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
RUMIŃSKI Zygmunt
2007-04-17
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
RYSIO Tomasz
1988-02-11
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
SADOK Wiktor
2007-09-12
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
SADOWSKI Igor
2003-07-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
SADOWSKI Jan
2005-06-01
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
SALA Michał
1997-05-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
SALWA Maciej
2010-06-30
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
SAŁCZYŃSKI Patryk
2008-03-19
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
SAŁEK Adam
2008-02-11
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
SAMEL Jakub
2001-01-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
SAMULAK Aleksander
2002-06-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
SAMULEWICZ Jan
2003-11-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
SATERNUS Szymon
2004-03-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
SAWICKI Ignacy
2007-03-17
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
SAWICKI Marek
1996-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
SAWUŁA Bartosz
2006-04-22
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
SHTUTSA Maksym
2004-05-31
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
SIEJKA Mariusz
1977-03-23
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
SIEKACZYŃSKI Maksymilian
2007-07-15
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
SIKORSKI Michał
2007-09-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
SINGH Rajwindes
1993-10-17
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
SKONECZNY Mateusz
2008-08-20
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
SKROBIŃSKI Arkadiusz
2000-10-01
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
SKRZESZEWSKI Jacek
2004-09-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
SKRZYŃSKI Piotr
1967-10-08
W-MKLAM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
SKRZYPEK Patryk
2006-03-08
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
SŁAWIŃSKI Mikołaj
2005-10-05
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
SŁOMSKI Kacper
2007-04-03
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
SOBIECH Jakub
1990-03-02
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
SOCHA Jan
1998-07-20
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
SOLARZ Anatol
1996-08-31
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
SROKA Jakub
2005-01-01
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
STAŃCZUK Jan
2005-08-02
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
STASZEWSKI Antoni
2010-07-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
STEMPEL Paweł
1987-08-06
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
STĘPIEŃ Michał
1997-02-22
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
STĘPKOWSKI Mateusz
2008-01-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
STOCHMAL Wiktor
2003-11-14
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
STOLARZ Jan
2010-01-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
STRINGER Mateusz
2006-01-30
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
SUCHOROWSKI Jan
2001-10-21
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
348
SUT Andrzej
1957-09-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
349
SZAJNER Wojciech
2003-03-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
350
SZCZEKLIK Antoni
2008-04-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
351
SZCZYGIELSKI Oliwier
2008-09-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
352
SZEDEL Szymon
2007-03-09
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
353
SZULER Kamil
2005-03-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
354
SZUMEŁDA Olaf
2009-02-20
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
355
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
356
SZWAJKOWSKI Tomasz
2009-12-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
357
SZYMAŃSKI Daniel
2005-05-22
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
358
SZYMCZYK Szymon
2003-01-06
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
359
SZYMICZEK Michał
2006-02-27
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
360
ŚCIRA Paweł
2002-05-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
361
ŚCIUBEŁ Marcin
1976-03-16
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
362
ŚLIWIŃSKI Bartłomiej
2009-08-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
363
ŚLUSAREK Mariusz
2001-08-17
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
364
ŚMIGIELSKI Szymon
2007-08-29
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
365
ŚNIOCH Wiktor
2003-06-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
366
TALAREK Bartosz
2006-10-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
367
TALIK Konrad
2007-11-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
368
TAMA Kacper
2000-06-06
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
369
TARGOSZ Jakub
2003-10-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
370
TARKOWSKI Kamil
1987-06-14
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
371
TENDELSKI Kacper
2003-04-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
372
TEREMBUŁA Maciej
2007-05-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
373
TĘCZA Damian
1985-04-24
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
374
TOKARSKI Eryk
2005-08-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
375
TRĄBKA Borys
2007-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
376
TRELA Sebastian
2007-02-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
377
TRĘBICKI Szymon
2004-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
378
TRZASKA Damian
2000-02-03
Mazovia ProActiv Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
379
TUSTANOWSKI Michał
2002-12-17
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
380
TYMIŃSKI Piotr
2000-02-21
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
381
URBANIAK Sebastian
2001-06-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
382
URBANOWICZ Iwo
2008-04-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
383
VYSHNIAK Andrii
2007-03-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
384
WARECKI Adam
2003-02-17
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
385
WAŚKIEWICZ Norbert
2000-05-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
386
WAŻNY Krzysztof
1985-05-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
387
WĄCHAŁA Adam
2004-01-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
388
WĄSOWICZ Maciej
2006-10-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
389
WĄŻ Mateusz
2003-04-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
390
WCISŁO Kacper
2005-11-03
TZSN Start Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
391
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
392
WESTFAL Jacek
1973-02-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
393
WIĄCZEK Michał
2009-05-06
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
394
WIDEŁ Marek
1968-01-26
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
395
WIDŁAK Julian
2007-03-25
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
396
WIECHA Jan
2005-12-29
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
397
WIECZOREK Filip
2010-03-22
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
398
WIERZBICKI Jacek
1983-01-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
399
WILCZEK Marcin
2006-10-05
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
400
WILCZYŃSKI Kamil
2002-09-20
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
401
WIŚNIEWSKI Dawid
2003-02-15
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
402
WIŚNIEWSKI Ignacy
2007-03-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
403
WITOS Mikołaj
2004-06-06
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
404
WLEKŁY Aleksander
2006-06-08
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
405
WOJCIUK Michał
2004-08-04
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
406
WOJTANIA Łukasz
2004-12-12
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
407
WOJTAS Bartosz
2007-07-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
408
WOJTKOWSKI Jan
1986-09-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
409
WOŁOWIEC Grzegorz
2008-06-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
410
WÓJCIK Konrad
2000-04-18
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
411
WÓJCIK Paweł
2003-02-08
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
412
WRĘBIAK Krzysztof
1980-09-24
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
413
WRONKA Kacper
2006-03-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
414
WRÓBEL Adam
2001-10-24
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
415
WRÓBEL Jakub
2011-05-29
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
416
WRÓBEL Mateusz
2000-09-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
417
WRÓBEL Wiktor
2008-07-28
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
418
WRZAŁEK Jakub
2004-06-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
419
WSZĘDYBYŁ Emil
2001-01-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
420
WYDRO Karol
2008-07-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
421
ZAGNAŃSKI Jakub
2013-08-07
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
422
ZAHORA Karol
2005-10-26
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
423
ZAJĄC Piotr
2004-01-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
424
ZALEWSKI Igor
2007-09-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
425
ZALEWSKI Tomasz
2003-01-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
426
ZAPAŁA Maksymilian
2006-02-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
427
ZAPŁATA Paweł
2010-06-30
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
428
ZAWICKI Arkadiusz
2006-11-25
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
429
ZBOIŃSKI Wojciech
1967-11-10
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
430
ZDUNIAK Krzysztof
1957-08-12
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
431
ZEMLA Mateusz
2010-10-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
432
ZIEMBA Kacper
2006-06-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
433
ZIUŁKOWSKI Piotr
2006-02-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
434
ZYGO Hubert
2008-03-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
435
ŻACZKIEWICZ Bartosz
2006-08-10
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
436
ŻEBROWSKI Dawid
1997-01-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
437
ŻEGNAŁEK Stanisław
2005-12-14
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
438
ŻUCHOWSKI Tomasz
2008-06-23
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik