WSOŁEK Aleksandra
2001-09-15
niestowarzyszona
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
3 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
4 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
5 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BENKOWSKA Nina 1998-02-07 WLKS Wrocław DOL
7 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
8 BIAŁEK Kinga 2001-07-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
9 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
10 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
11 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
12 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS Łódź LDZ
13 CEBULSKA Matylda 2001-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
14 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
17 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 DUDA Dominika 2002-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
21 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
24 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
25 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
26 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
27 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
28 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
29 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
30 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
32 GRZESIK Karolina 2001-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
34 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
37 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
38 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
39 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
40 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
41 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
42 KALANDYK Dominika 2002-08-03 LKS Resovia Rzeszów PDK
43 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
44 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
45 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
46 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
47 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
48 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
49 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 KOLBUCH Aleksandra 2002-08-24 LKS Znicz Biłgoraj LBE
51 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
52 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
53 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
54 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 GKS Piast Gliwice SLK
55 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
56 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
57 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
58 KUBICZ Maja 2001-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
59 KUBOSZEK Marta 2001-12-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
60 KUCZMA Paulina 2001-06-22 KS Komunalni Sanok PDK
61 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
62 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
63 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
64 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
65 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
66 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
67 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
68 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
69 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
70 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
72 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
73 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
74 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
76 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
78 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
79 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
80 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
81 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
83 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
84 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
85 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
87 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
88 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
89 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
90 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
91 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
92 PASZKO Weronika 2001-04-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
93 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
94 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
95 PIONTEK Klaudia 2001-04-17 LUKS Podium Kup OPL
96 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
97 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
98 POMORSKA Maja 2002-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
99 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
100 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
101 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
102 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
103 REJMAN Patrycja 2002-12-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
104 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
105 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
106 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
108 RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
109 SAWICKA Karolina 2001-05-21 UKS Sprinter Słodków WLP
110 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
111 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
112 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
113 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
114 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
115 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
116 STĘPKA Patrycja 2003-12-13 UKS Czwórka Żory SLK
117 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
118 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
119 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
120 SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
121 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
123 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
124 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
125 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
126 TKACZ Klaudia 1998-03-29 KS Komunalni Sanok PDK
127 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
128 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
129 WĘGLOWSKA Julia 2002-04-19 LKS Resovia Rzeszów PDK
130 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
131 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
132 WOJTYNEK Marta 2000-08-15 LKS Pogórze Skoczów SLK
133 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
135 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
136 ZAHRAJ Adrianna 2002-03-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
137 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
138 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
139 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
140 ZAWADZKA Julia 2001-07-20 MKS MOS Wrocław DOL
141 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
142 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
143 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
144 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
145 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
146 ŻYGADŁO Oliwia 2001-04-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12045502662659sekund