MAZUR Dorota
2002-02-18
UKS Kobylanka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
2 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
3 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
4 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
5 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
6 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
7 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
8 DRELICH Natalia 2002-01-08 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
9 DUCH Maria 2001-01-08 LKS Kłos Olkusz MLP
10 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
11 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 GOŁUSZKA Patrycja 2001-01-04 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
13 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
14 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
15 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
16 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
17 KALANDYK Dominika 2002-08-03 LKS Resovia Rzeszów PDK
18 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
19 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
20 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
22 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
23 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
24 KUCZMA Dominika 2001-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
25 KWIECIŃSKA Judyta 2001-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
27 LIGAS Weronika 2002-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
28 LIS Aniela 2002-09-28 BKL Bełchatów LDZ
29 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
30 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
31 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
32 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
34 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
35 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
36 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
37 PAWLAK Klaudia 2001-01-12 BKL Bełchatów LDZ
38 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
39 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
40 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
42 RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
43 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
45 SIKORA Weronika 2002-01-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
46 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
47 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
48 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
49 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
51 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
52 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
53 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
54 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
55 WŁOCH Adriana 2003-01-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
56 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
57 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
58 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
59 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.054742097854614sekund