ZAPAŁOWSKI Filip
2007-04-21
UKL Ósemka Police
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A A
2008-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALASZEWICZ Mariusz
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALOCHNA Adam
2007-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
AMBROZIEWICZ Aleks
2004-10-20
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANDRZEJEWSKI Patryk
2006-04-04
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Miłosz
2006-01-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTNICKI Maksymilian
2011-09-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIAŁAS Szymon
2005-01-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELAN Dawid
2007-03-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIELECKI Alan
2007-02-05
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIELECKI Mateusz
2003-08-11
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIELIŃSKI Mateusz
2007-03-14
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIENIEK Wojciech
2007-01-01
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BIJAK Filip
2008-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BŁASZCZYK Emil
2007-12-30
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BOJAR Sergiusz
2006-10-08
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BOROWIAK Oliwier
2007-07-11
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BOROWICZ Marcin
2006-01-19
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BORZYM Bartosz
2007-08-09
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BRZEZIŃSKI Kamil
2005-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BUBKA Dominik
2006-08-08
OLA Małopolskie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BUDNY Antoni
2015-11-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BUŁGAJEWSKI Igor
2007-10-26
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CACAJ Adam
2006-06-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHERNYSHOV Oleksandr
2007-04-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CHMIEL Szymon
2006-10-03
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHOMICZ Marcel
2006-02-07
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CICHECKI Aleksander
2010-07-19
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CIUKSZA Stanisław
2005-05-21
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZARNECKI Oliwier
2012-03-26
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CZARNECKI Oskar
2008-04-13
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CZERNIAKOWSKI Eryk
2007-07-30
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DARAŻ Mikołaj
2008-01-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DĄBROWSKI Adrian
2005-04-04
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DOBRAŃSKI Daniel
2002-05-15
PRO AT Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DOBRAŃSKI Dawid
2002-05-15
PRO AT Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DOBROWOLSKI Brajan
2007-10-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DOŁGOPOŁ Axel
2006-03-02
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DROHOMIRECKI Dawid
2007-03-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DUNDER Maciej
2007-04-25
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DUNIECKI Sebastian
2007-01-12
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DWORNIK Dawid
2007-08-17
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DYBZIŃSKI Jakub
2007-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DZIĘGIELEWSKI Wojciech
2008-07-31
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
FALISZEWSKI Konrad
2005-06-23
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
FIGIEL Dariusz
2005-05-06
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
FILIPOWSKI Jakub
2007-10-05
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GADOMSKI Szymon
2007-10-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GAJEWSKI Kamil
2008-05-16
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GAŁCZYŃSKI Mikołaj
2007-02-20
7PRO Team Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GAŁKA Dominik
2004-10-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GANAKOWSKI Mikołaj
2006-09-28
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GAWRYSIAK Michał
2007-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GLAPKA Michał
2004-06-30
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GLIB Mateusz
2004-05-25
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GOLONKA Paweł
2007-10-12
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GONDEK Marcel
2007-08-27
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GONERKO Mateusz
2007-07-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GRABOŃ Dawid
2007-07-24
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GRABOŃ Filip
2007-07-24
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GRABOŃ Kamil
2007-07-24
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GRALAK Franciszek
2008-08-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GRIMM Alexander
2006-04-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GRUDZIEŃ Adam
2008-09-15
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GRUGEL Jakub
2007-07-17
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GRUSZKA Szymon
2006-02-15
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GRYGIEL Błażej
2005-03-04
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GRZYBKOWSKI Kacper
2004-01-04
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GULBINOWICZ Antoni
2007-03-06
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GUT Filip
2006-02-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
HAJTKA Mikołaj
2005-12-21
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
HAŁA Kacper
2003-10-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
HASSE Olivier
2006-02-27
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
HOLC Marcel
2009-05-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
HOŁOBYN Łukasz
2007-05-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
HRYNIEWICZ Przemysław
2007-09-19
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HUBIN Viktor
2003-04-10
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
HUSKA Jakub
2007-01-26
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ILSKI Karol
2007-01-01
OLA Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
IWASIUTA Wojciech
2006-02-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JABŁOŃSKI Damian
2010-01-28
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JABŁOŃSKI Michał
2004-03-27
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JACHNICKI Krzysztof
2005-02-07
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JAĆKOWSKI Oliwier
2005-04-04
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JAŁOWICZOR Mateusz
2011-08-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANDA Bartosz
1993-02-01
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JANECZEK Aleksander
2008-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JANECZEK Stanisław
2010-01-14
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JANKOWSKI Szymon
2007-02-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JARUZEL Hubert
2008-04-30
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JASIŃSKI Filip
2005-03-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JASIŃSKI Kacper
2004-03-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JEZIERSKI Kacper
2005-05-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
JEZIORNY Patryk
2007-10-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
JÓŹWIK Daniel
2007-01-31
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
JUNG Marcin
2004-03-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KACPERSKI Wiktor
2002-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KALINOWSKI Jakub
2003-01-19
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KARBOWNIK Mateusz
2006-12-30
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KARBOWSKI Angus
2011-12-01
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KARBOWSKI Rory
2007-03-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KARPIŃSKI Nikodem
2008-05-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KARWECKI Paweł
2004-03-31
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KASPRZYK Gabriel
2008-11-04
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KAŹMIERCZAK Stanisław
2007-06-13
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KĘSKA Gabriel
2007-10-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KILIAN Stanisław
2008-09-12
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KISIELEWSKI Błażej
2004-01-06
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KISIELICA Maciej
2008-05-11
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KISŁY Kamil
2006-10-25
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KIZYMA Mateusz
2007-03-07
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KLĘK Konrad
2006-02-16
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KOCIŃSKI Kacper
2004-06-03
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOPERA Marcel
2009-04-17
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KOROWAJCZYK Jakub
2007-04-19
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KOWALAK Jakub
2006-06-08
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KOWALIK Daniel
2003-02-14
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KOWALSKI Kacper
2007-10-26
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KOWALSKI Szymon
2009-12-25
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOZDRA Tycjan
1997-02-14
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KOZUB Marcel
2008-04-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KRAJEWSKI Mateusz
2005-01-26
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KRAWCZAK Maciej
2008-06-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KRYŃSKI Aleks
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KUBALLEK Grzegorz
2006-04-13
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KUDLA Nikodem
2000-07-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KUJAWA Marko
2010-02-12
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KUNDZICZ Karol
2004-05-26
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KUNICKI Kacper
2006-07-06
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KUNZE Kamil
2007-10-12
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KWIATKOWSKI Ignacy
2005-03-16
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
LACHOWICZ Kacper
2007-07-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
LANGNER Adam
2008-03-20
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
LEWANDOWSKI Alexander
2006-12-24
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
LIS Michał
2007-11-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
LISIECKI Maksymilian
2007-01-10
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
LITRA Bartosz
2008-10-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
LITWINIUK Szymon
2004-03-11
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ŁASECKI Wojciech
2010-05-25
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ŁOCHNICKI Jakub
2007-09-24
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ŁOPUSZAŃSKI Marcel
2006-12-30
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ŁUCZYŃSKI Igor
2007-05-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ŁUKASZEWICZ Piotr
2003-08-30
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
MACIEJEWSKI Dorian
2004-01-28
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
MAĆKOWIAK Joachim
2006-03-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
MADEJ Mateusz
2006-04-15
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
MADRAK Piotr
2006-10-30
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
MADUZIA Piotr
2009-03-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
MAJCHER Stefan
2010-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
MAJEWSKI Dominik
2007-02-03
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MALINOWSKI David
2008-03-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MAŁOLEPSZY Dawid
2006-06-08
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MARAS Julian
2011-09-14
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MARCHLEWSKI Jakub
2008-07-25
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MARYNIAK Adam
2009-01-28
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MASALSKI Aleksander
2012-03-26
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MASŁOWSKI Alan
2007-09-20
UKS GOK Zduny
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
MASZCZYK Wiktor
2006-10-23
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
MATHEWS Jan
2009-03-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
MEDEŃSKI Konrad
2009-05-07
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
MIELCZAREK Franciszek
2011-03-30
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
MIELCZAREK Mateusz
2004-08-02
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
MIKULSKI Sebastian
2004-06-11
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MOISIEJEW Grzegorz
2007-01-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MRÓZ Nikodem
2004-04-30
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MUCIEK Dominik
2005-09-12
UKS Mieszko Chojna
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MUSIALSKI Kacper
2006-03-13
UKS Chrobry Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MUSZYŃSKI Cezary
2007-01-20
UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
NIEMCEWICZ Tomasz
2006-11-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
NOWACZYK Damian
2002-11-02
PRO AT Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
NOWAK Michał
2003-03-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
NOWEK Kacper
2007-03-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
NOWICKI Wiktor
2006-11-13
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
OBERLAN Piotr
2008-09-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
OBOLEWICZ Michał
2009-01-08
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
OBREMSKI Marcel
2006-11-07
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
OPAS Szymon
2009-03-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
OPOZDA Michał
2004-01-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
ORJANIK Dawid
2004-03-12
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
OSIŃSKI Eryk
2002-04-29
PRO AT Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
OSIŃSKI Gracjan
2004-12-17
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
OŻÓG Oskar
2008-08-28
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
PABIN Krystian
2003-01-06
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
PADJASEK Jakub
2007-07-31
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
PADZIK Dawid
2006-08-09
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
PANKIEWICZ Konrad
2006-08-07
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
PANKIEWICZ Wiktor
2007-01-31
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
PAPLICKI Wojciech
2008-05-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
PAWLIK Hubert
2002-10-03
PRO AT Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
PAWLIŃSKI Piotr
2009-11-22
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
PAWLUCZENKO Szymon
2007-03-22
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
PAŹDZIOR Oskar
2008-01-04
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
PECYNA Dawid
2007-03-19
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
PEKRUL Stanisław
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
PELCZAR Filip
2007-03-07
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
PIASECKI Rafał
2008-03-28
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
PIETRAS Mateusz
2004-06-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
PIRECKI Daniel
2004-10-17
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
POŁOCHACZ Piotr
2006-09-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
POPIELARSKI Olgierd
2008-06-03
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
POPIEŃ Dawid
2004-07-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
RADZIUN Alexander
2013-10-13
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
RETZLAF Krystian
2007-05-17
LDK Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
RĘKAS Oliwier
2007-01-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ROBACZEWSKI Nikodem
2007-01-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ROLA Piotr
2004-10-10
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
RUDALSKI Mikołaj
2006-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
RUMIŃSKI Michał
2007-09-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
RUTKOWSKI Dawid
2007-09-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
RYBICKI Dominik
2007-03-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
RYNKIEWICZ Michał
2008-08-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
RZESIOWSKI Wojciech
2006-07-28
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
SABAT Marek
2012-09-03
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
SAJEWICZ Antoni
2007-07-05
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
SALWA Sebastian
1998-02-22
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
SANECKI Oliwier
2007-11-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
SERCOW Hubert
2007-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
SIDOR Arkadiusz
2004-01-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
SKOWRONEK Igor
2006-04-15
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
SKÓRZYŃSKI Mateusz
2003-01-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
SKRABURSKI Bartosz
2011-10-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
SKRABURSKI Piotr
2007-05-30
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
SKRZYDLIŃSKI Szymon
2007-11-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
SŁADKIEWICZ Wiktor
2004-05-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
SMĘT Antoni
2007-03-08
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
SMILGIN Bartosz
2009-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
SMOLIŃSKI Michał
2003-08-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
SOBAŃSKI Kamil
2003-07-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
SOBCZAK Szymon
2007-01-08
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
SOBCZAK Tomasz
2010-11-29
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
SOIŃSKI Piotr
2007-10-07
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
SOWA Franciszek
2010-06-06
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
STANISZEWSKI Oskar
2003-06-03
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
STAŃCZYK Franciszek
2006-08-21
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
STASIAK Robert
2007-12-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
STASZEWSKI Jakub
2006-07-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
STASZOWSKI Jakub
2006-07-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
STROMIDŁO Kacper
2009-05-31
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
STRZAŁKOWSKI Adrian
1990-03-28
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
SUDOŁ Jan
2007-01-26
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
SYSIK Kacper
2005-01-06
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
SZACHNOWSKI Jakub
2004-08-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
SZAŁWIŃSKI Oskar
2008-03-19
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
SZAWRACKI Franciszek
2006-08-31
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
SZCZERBOWICZ Iwo
2010-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
SZOSTAK Mikołaj
2006-08-08
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
SZPURA Wiktor
2006-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
SZREDZIŃSKI Wojciech
2005-08-21
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
SZUBA Jeremi
2008-01-07
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
SZUSTAK Alan
2007-10-16
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
SZYKOŁOWSKI Adam
2007-03-05
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
SZYMAŃSKI Jan
2006-01-28
OLA Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
SZYMAŃSKI Wawrzyniec
2007-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
SZYNDLER Marcin
2006-05-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
SZYSZKOWSKI Damian
1996-10-23
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
ŚMIESZEK Vincent
2004-03-16
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
ŚWITOŃ Piotr
2007-07-02
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
TAŁANDA Krzysztof
2007-05-09
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
TARCZEWSKI Filip
2007-10-17
KMS Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
TARNOWSKI Jan
2009-04-16
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
TKACZ Fabian
2006-01-01
niest. Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
TOMCZAK Wojciech
2007-06-22
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
TUNDYS Alan
2008-09-20
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
TURCZYK Mateusz
2006-10-14
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
URBAN Olaf
2010-08-26
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
URTNOWSKI Kacper
2004-06-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
WAJS Paweł
2004-10-12
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
WAŁOWSKI Jakub
2006-11-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
WARDZIAK Gracjan
2003-01-01
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
WASZAK Bartosz
2008-08-22
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
WAWRZYCKI Igor
2004-03-21
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
WECZER Adam
2010-02-04
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
WELENS Olaf
2007-05-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
WESOŁOWSKI Emil
2007-01-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
WEYCHAN Ignacy
2007-01-01
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
WIATRZYK Hubert
2006-05-04
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
WIECZOREK Marcel
2006-02-20
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
WILGA Oliwier
2008-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
WILK Cezary
2004-01-11
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
WIRKIJOWSKI Jakub
2005-09-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
WIŚNIEWSKI Ignacy
2007-03-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
WITA Dawid
2003-02-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
WODZYŃSKI Jacek
2007-01-21
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
WOJCIECHOWSKI Jan
2007-02-27
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
WOJDALSKI Rafał
2008-02-25
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
WOJSZ Filip
2006-04-12
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
WOJTOWICZ Szymon
2006-04-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
WOLSKI Igor
2007-03-16
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
WOŹNIAK Marcel
2007-03-18
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
WOŹNICZKA Marek
2007-07-12
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
WÓJCIK Mikołaj
2006-07-13
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
WRZESZCZ Piotr
2012-01-02
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
WYSOCKI Jakub
2004-01-08
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
WYSOCKI Nikodem
2005-03-18
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
ZARZYCKI Stanisław
2008-01-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
ZAWADZKI Piotr
2007-10-15
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
ZBOROWSKI Mateusz
2008-12-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
ZDRZAŁKA Michał
2005-03-04
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
ZDUNEK Radosław
2004-01-08
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
ZEDELSKI Borys
2007-01-10
OLA Zachodniopomorskie
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
ZIELIŃSKI Szymon
2005-01-19
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
ZIĘTARSKI Szymon
2005-01-18
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
ZWIERZ Krystian
2003-04-04
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik