WOŁEK Julia
2000-09-05
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
3 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
4 BRYCH Wiktoria 2001-10-19 RKS Łódź LDZ
5 BRYNIARSKA Beata 1999-09-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
6 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
7 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
8 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 DĄBEK Ada 2001-07-06 WLKS Wrocław DOL
10 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
11 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
13 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
14 GÓRKA Beata 2000-07-19 MKS MOS Wrocław DOL
15 GROT Weronika 2000-09-01 RKS Łódź LDZ
16 HABICIAK Justyna 2002-03-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
17 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
19 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
20 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
21 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
22 JEKIEŁEK Agata 2003-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
23 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
24 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
25 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
26 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
27 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
28 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
30 KREMPIŃSKA Julia 2003-07-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
31 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
32 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
33 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 KURZEJA Joanna 2002-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
35 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
37 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
38 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
39 ŁOPATA Nadia 2007-07-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
40 MAKUCH Maria 2002-10-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
41 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
42 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
43 MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 MORDAKA Marcelina 2003-03-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
45 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
46 NOGA Justyna 2001-04-21 MOSiR Łaziska Górne SLK
47 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
48 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
49 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
50 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
51 OLEŚ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
52 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
53 OTOCKA Ewa 2002-03-07 RKS Łódź LDZ
54 PIERÓG Ewelina 2003-02-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
55 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
56 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
57 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 RĄCZKA Julia 2002-06-21 UKS Gepard Warszawa MAZ
59 ROKICKA Weronika 2005-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
60 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
61 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
62 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
63 SIKORA Laura 2006-04-25 MCKiS Jaworzno SLK
64 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
66 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
67 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
68 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
69 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
70 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
71 SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 LUKS Strzałków LDZ
72 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
73 SZYMOŃCZYK Monika 2001-01-01 MKS-MOS Katowice SLK
74 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
75 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
77 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
78 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
79 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
80 WIERZBICKA Zuzanna 1999-12-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
81 WIŚNIEWSKA Maja 2008-10-19 UKS Czwórka Żory SLK
82 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
83 WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
84 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
85 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
86 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
88 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
89 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
90 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
91 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
92 ZYWERT Emilia 2000-10-09 TL ROW Rybnik SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.072910070419312sekund