SACHMERDA Wiktoria
2003-02-25
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BˇBEL Karolina 2005-11-14 AZS-AWF Katowice SLK
5 BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
6 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
7 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
10 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
12 BLUTKO Zuzanna 2004-01-29 KB MOSiR Jastrzębie SLK
13 BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 UKS-MOS Opole OPL
14 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
15 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
16 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
17 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
18 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
19 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS ŁódĽ LDZ
20 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
21 CITAK Wiktoria 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
22 DASZYŃSKA Karolina 2005-08-25 UKS Trójka Mikołów SLK
23 DˇBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
24 DˇBROWSKA Daria 2002-03-02 TL ROW Rybnik SLK
25 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
26 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
27 DOBIJA Kamila 1998-06-22 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
28 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
29 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
31 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
32 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
33 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
34 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
35 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
36 DZIURA Wiktoria 2001-09-21 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
37 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
38 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 WLKS Wrocław DOL
40 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
41 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
42 GAJDA Zofia 2003-12-24 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
43 GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 RMKS Rybnik SLK
44 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
45 GŁADYSZ Natalia 2002-03-28 LUKS Strzałków LDZ
46 GOEBEL Alicja 2003-03-30 UKS Czwórka Żory SLK
47 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
48 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
49 GOS Patrycja 2000-03-20 RLTL ZTE Radom MAZ
50 GÓRNIAK Gabriela 2002-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
51 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
52 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
53 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
54 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
55 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
56 HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
57 HRAPKOWICZ Klaudia 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
58 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
59 JABŁOŃSKA Maja 2003-01-24 UKS Vis Skierniewice LDZ
60 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
61 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
62 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
63 JURCZAK Joanna 2002-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
64 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 ŁódĽ LDZ
65 JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
66 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
67 KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 KL Iskra Białogard ZPO
68 KALINO Paulina 2005-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
69 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
70 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
71 KARMELITA Julia 2007-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
72 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
73 KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
75 KINALSKA Natalia 2002-10-29 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
76 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
77 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
78 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
80 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
81 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
82 KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
83 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
84 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
85 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
86 KRÓL Kornelia 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
87 KRÓTKI Marcelina 2004-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
88 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
89 KRZESAK Patrycja 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
90 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
91 KUBALA Amelia 2003-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
93 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
94 KU¬NIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
95 LANC Wiktoria 2002-02-14 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
96 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
97 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
99 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
100 LEWICKA Amelia 2005-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
101 LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 MKS Rabka-Zdrój MLP
102 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
103 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
105 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
106 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
107 MARKS Patrycja 2003-10-14 AZS ŁódĽ LDZ
108 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
109 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
110 MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 MKS-MOSM Bytom SLK
111 MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
113 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
114 MITERSKA Aleksandra 2003-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
115 MOL Emilia 2003-09-29 MKS-MOS Katowice SLK
116 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
117 MRUGAŁA Kamila 2003-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
118 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
119 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
120 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
121 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
123 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
124 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 OBRZUT Aleksandra 2003-05-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
126 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
127 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
128 OLE¦ Daria 2003-01-26 RMKS Rybnik SLK
129 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
130 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
133 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
134 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
135 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
136 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
137 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
138 PIRÓG Aleksandra 2003-09-20 MKS Agros Chełm LBE
139 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
140 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
141 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
142 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
143 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
144 POLANOWSKA Monika 2002-05-01 LUKS Podium Kup OPL
145 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
146 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
147 PRZYBYLSKA Weronika 2003-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
149 RACHAŃSKA Natalia 2001-08-16 MKS Iskra Pszczyna SLK
150 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
151 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
152 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
153 ROKICKA Weronika 2005-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
154 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
155 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
156 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
157 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
158 RYSAK Karolina 2003-04-01 MCKiS Jaworzno SLK
159 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
160 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
162 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
163 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
164 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
165 SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
166 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
167 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
168 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
169 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
170 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
171 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
172 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
173 SOCHA Julia 2003-10-14 KB MOSiR Jastrzębie SLK
174 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
175 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
176 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
177 STANO Jagoda 2003-05-26 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
178 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
179 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
180 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
181 STEFANIAK Natalia 2004-08-26 RMKS Rybnik SLK
182 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
183 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
184 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
185 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
186 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
187 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
188 SZAREK Oliwia 2002-01-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
189 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
190 SZELWACH Martyna 2004-01-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
191 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
192 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 SZŁAPA Antonina 2007-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
194 SZOSTAK Karolina 2003-07-01 MUKS Gim 2 Nysa OPL
195 SZPAŁEK Aleksandra 2001-10-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
196 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 ŁódĽ LDZ
197 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 SZYMAŃSKA Izabela 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
199 ¦LIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
201 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
202 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
203 ¦WIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 MUKS Szok Bojanowo WLP
204 TALAGA Natalia 2003-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
205 TKOCZ Zofia 2003-03-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
206 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
207 URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 LUKS Start Nakło KPO
208 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
209 WALICA Emilia 2003-12-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
210 WALICKA Anna 2005-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
211 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
212 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin DOL
213 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
214 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
215 WIERZBICKA Katarzyna 1990-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
216 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
217 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
218 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
219 WOLAK Debora 2003-07-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
220 WOZNIAKOWSKA Oliwia 2001-03-15 RMKS Rybnik SLK
221 WO¬NICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
222 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
223 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
224 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
225 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
226 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
227 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
228 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
229 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
230 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
231 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
232 ZĘBALA Alicja 2002-11-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
233 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
234 ŻYDEK Sandra 2004-08-31 RMKS Rybnik SLK
235 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15499687194824sekund