PIETRUSA Jakub
2002-02-09
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BUBAŁA Dawid 1997-10-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
2 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
3 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
6 DUBASZEK Adrian 2001-03-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 DUSZA Jan 2003-11-25 UKS Kobylanka MLP
8 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
9 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
10 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
11 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
12 GIBAS Marcin 1999-06-20 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
13 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
15 GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
16 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
17 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
18 KINALSKI Rafał 2002-04-11 UKS Polfin O¶więcim MLP
19 KOTYNIA Kacper 2003-03-18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
20 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
21 KUFEL Maksymilian 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
23 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
24 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
25 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 NDIAYE Shamte 2001-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
28 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
29 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
30 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
31 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
33 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
34 SADOWSKI Igor 2003-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
35 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
36 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
37 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
38 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
39 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
40 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
42 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
43 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
44 SYNOWIEC Wiktor 2001-05-04 SKS Kusy Kraków MLP
45 SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
46 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
47 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 TURAJ Mateusz 2002-02-18 AZS ŁódĽ LDZ
49 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
50 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
53 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
54 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
55 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
56 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
57 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
58 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
59 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.093695878982544sekund