HACZEK Kamil
2006-05-11
ULKS Bielgim Bielany
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 LUKS Podium Kup OPL
3 BOCHENEK Kamil 2002-02-17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
4 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
5 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
6 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
7 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
8 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
10 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
11 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
12 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
13 GʦLAK Jakub 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
14 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
15 GŁUSZEK Daniel 2002-03-06 KB MOSiR Jastrzębie SLK
16 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
17 HAŁATEK Bartłomiej 2001-12-09 SKS Kusy Kraków MLP
18 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
19 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
20 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
21 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
22 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
24 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
25 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
26 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
28 KORNA¦ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
29 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
30 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
31 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
32 KUKLA Jakub 2002-06-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
33 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
34 KUSTRA Piotr 1994-02-21 TL ROW Rybnik SLK
35 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
36 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
37 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
38 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
40 LIS Czesław 1956-04-26 KS Energetyk Jaworzno SLK
41 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
42 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
43 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
44 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
45 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
46 NOWAK Konrad 2002-07-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
47 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
48 OLEJNIK Kacper 2002-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 PIECH Krystian 2002-06-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
51 PIETRUSA Michał 1998-05-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
52 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
53 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
54 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
55 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
58 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
59 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
60 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
61 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
62 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
63 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
64 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
65 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
66 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
67 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
68 SZYMAŁA Mateusz 2003-06-27 RMKS Rybnik SLK
69 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
70 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
71 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
72 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
73 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
74 ULBRYCH Kamil 2001-08-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
75 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
76 WALCZAK Andrzej 2005-05-31 TL ROW Rybnik SLK
77 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
78 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
80 WŁUDYKA Dawid 2001-03-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
81 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
82 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
83 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
84 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
85 ZEGZDA Szymon 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
86 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
87 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
88 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
89 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.057426929473877sekund