WÓJCIK Natalia
2002-03-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Julia 2002-10-13 ULKS Jedlińsk MAZ
2 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
3 BARSZCZEWSKA Marta 2002-11-07 KS Podlasie Białystok POD
4 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BRUZGO Agnieszka 2001-01-01 PG Jaświły POD
6 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
7 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
8 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
9 CHICHEŁ Weronika 2002-06-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
10 CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
11 CZACZKOWSKA Luiza 2000-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
12 DAKOWICZ Angelika 2001-01-26 KS Podlasie Białystok POD
13 DĄBROWSKA Monika 2003-09-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 DENIZIAK Wiktoria 2001-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 DĘBOWSKA Magdalena 2001-04-29 KS Podlasie Białystok POD
16 DOBROGOWSKA Magda 2001-06-12 KS Podlasie Białystok POD
17 DROZD Paulina 2001-01-01 PG Rajgród POD
18 DWORAKOWSKA Julia 2003-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 DZIERZBICKA Klaudia 2002-04-12 MKS Agros Chełm LBE
20 FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
21 FIEDOROW Paulina 2001-01-01 PG Rajgród POD
22 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 FORENCEWICZ Weronika 2002-07-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
24 FORYŚ Klaudia 2003-07-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
25 GIENIUSZ Małgorzata 2000-06-14 KS Podlasie Białystok POD
26 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
27 GOGACZ Izabela 2001-05-23 KS Wisła Puławy LBE
28 GOROSZEWSKA Natalia 2002-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
29 GORTAT Wiktoria 2002-10-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 GÓRECKA Karolina 2001-04-02 MKS Agros Chełm LBE
31 HARASIUMIUK Izabela 2002-09-17 MKS Żak Biała Podlaska LBE
32 HERDA Patrycja 2002-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
33 IZBICKA Weronika 2000-01-01 PG Krasnopol POD
34 JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 KS Agros Zamość LBE
35 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
36 JEMIELITA Aleksandra 2001-07-22 UKS Liceum sportowe Łomża POD
37 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
38 KLUCZKO Julia 2001-01-01 PG Korycin POD
39 KNEZ Kinga 2001-08-24 AZS UMCS Lublin LBE
40 KOBZARUK Veronika 2002-06-18 KS Podlasie Białystok POD
41 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
42 KOMOSIŃSKA Klaudia 2001-07-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 KOPEĆ Aleksandra 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
44 KORNELIA Sawicka 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
45 KOSIŃSKA Agnieszka 2001-05-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 KRAHEL Julia 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
47 KRAMEL Julia 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
48 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
49 KRYŃSKA Julia 2001-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 KUFEL Aleksandra 2001-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
51 LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża POD
53 ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 KS Agros Zamość LBE
54 ŁUKJAŃCZUK Daria 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
55 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
56 MAJEWSKA Natalia 2002-07-06 ULKS Jedlińsk MAZ
57 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
58 MASŁOWSKA Gabriela 2003-06-16 LUKS Eurocentr Suchowola POD
59 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
60 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
61 MATOCHA Magdalena 2000-01-11 LUKS Atletic Białystok POD
62 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
63 MICZEJKO Aleksandra 2000-01-01 PG 12 Białystok POD
64 MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 KS Podlasie Białystok POD
65 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
66 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
67 MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 AZS UMCS Lublin LBE
68 MYŚLIŃSKA Wiktoria 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
69 NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 UKS Czwórka Białystok POD
70 OLECHNO Aleksandra 2001-01-30 KS Podlasie Białystok POD
71 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
72 OMELIANOWICZ Ewelina 2002-06-01 KS Podlasie Białystok POD
73 OSTROWSKA Karolina 2001-01-01 PG19S Białystok POD
74 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
75 OTTO Wiktoria 2002-03-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
76 PAWEŁKO Wiktoria 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
77 PERKOWSKA Agnieszka 2003-07-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 PIASECKA Justyna 2001-01-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
80 PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 KS Podlasie Białystok POD
81 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 PŁACHNIO Nela 2003-02-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
83 POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 MKS Agros Chełm LBE
84 PONIATOWSKA Kinga 2002-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
85 POPŁAWSKA Agnieszka 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
86 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
87 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
88 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
89 ROMANOWSKA Dominika 2001-08-28 LUKS Eurocentr Suchowola POD
90 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
92 SAWICKA Karolina 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
93 SAWICKA Kornelia 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
94 SĘKAL Aleksandra 2000-07-05 UKS Liceum sportowe Łomża POD
95 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
96 SKŁODOWSKA Natalia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
97 SKRODZKA Zuzanna 2001-01-01 PG 5 Suwałki POD
98 SKWARKO Aleksandra 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
99 SOKÓŁ Karolina 2000-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
100 STARUCH Nina 2001-03-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 STYPUŁKOWSKA Julia 2001-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
102 SUMKOWSKA Wiktoria 2001-07-20 PG S 29 Białystok POD
103 SYCEWICZ Dominika 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
104 SZESZKO Dominika 2000-04-24 KS Podlasie Białystok POD
105 SZEWCZYK Gabriela 2002-06-18 AZS UMCS Lublin LBE
106 TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 TUZ Kinga 2002-05-17 KS Agros Zamość LBE
108 TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
109 WALCZAK Kamila 2002-05-11 ULKS Jedlińsk MAZ
110 WAŁUSZKO Izabela 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
111 WASZCZUK Hanna 2002-02-18 KS Podlasie Białystok POD
112 WAŚNIEWSKA Aleksandra 2002-01-23 KS Podlasie Białystok POD
113 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
114 WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
115 WOJARSKA Julia 2000-03-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
116 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
117 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
118 ZABAWSKA Daria 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
119 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
120 ZAMOJSKA Wiktoria 2001-09-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
121 ZIMNOCH Natalia 2001-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
122 ZNOSKO Paulina 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
123 ŻUKOWSKA Magdalena 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.095882892608643sekund