BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 PKS Gwardia Szczytno WMZ
2 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
4 BENDER Jakub 2002-01-01 Gimnazjum 2 Tomaszów Lubelski LBE
5 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
6 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
7 BIEŃKOWSKI Michał 2001-04-20 niest. Białystok POD
8 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
9 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
10 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
12 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
13 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
14 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 CZYŻEWSKI Sylwester 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
16 GADOMSKI Dawid 2001-01-01 II LO Łomża POD
17 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
18 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
19 GŁOWACKI Jacek 2002-01-01 Gimnazjum S Supraśl POD
20 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
21 GŁÓDŹ Kacper 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
22 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
23 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
24 GRZYBEK Kamil 2002-01-01 niest. Białystok POD
25 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
26 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
27 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
28 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
29 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
31 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
32 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
34 JASTRZĄB Adam 2003-01-18 KS Podlasie Białystok POD
35 JUREWICZ Krzysztof 2001-01-01 Gimnazjum Giżycko WMZ
36 KACZMARCZYK Wojciech 2002-02-28 OKLA Ostrołęka MAZ
37 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
38 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 PKS Gwardia Szczytno WMZ
40 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
41 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
42 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
43 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 KOMOŃ Kornel 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
45 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
46 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 KOPAŃKO Szymon 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
48 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
50 KRICKI Konrad 2001-01-01 PG 1 Świdwin ZPO
51 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
52 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
53 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 LECZYCKI Borys 2001-01-01 Gimnazjum Giżycko WMZ
55 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
56 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
58 ŁAPIŃSKI Jakub 2002-09-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
59 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
60 ŁUKASZUK Bartosz 2001-07-18 KS Parkiet Hajnówka POD
61 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
62 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
63 MALEC Damian 2002-02-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
64 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
65 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
66 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
67 OCHOCKI Kacper 2001-10-04 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
68 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
69 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 PIETRUCZUK Krzysztof 2002-01-01 ZSS Supraśl POD
72 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 POLAK Karol 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
74 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
75 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
76 PRZEWOŹNIAK Krzysztof 2003-01-01 niest. Białystok POD
77 RAFAŁKO Kamil 2001-01-01 PG Mońki POD
78 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
80 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
81 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 SADOWSKI Kamil 2002-01-01 ZST Białystok POD
83 SANIEWSKI-DŹWIGAJ Piotr 2002-01-01 II LO Białystok POD
84 SEKUŁA Gabriel 2001-01-01 PG 1 Świdwin ZPO
85 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
86 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
87 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
88 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
89 STYPUŁKOWSKI Łukasz 2002-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 SUCHOCKI Aleks 2002-01-01 ZSS Supraśl POD
91 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
92 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
93 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 TOCZYŁOWSKI Maciej 2001-03-08 LUKS Atletic Białystok POD
95 TRYPUĆ Paweł 2001-01-01 niest. Białystok POD
96 TUŁNOWSKI Daniel 2003-03-05 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
97 TYMIŃSKI Mateusz 2003-01-19 UKS Liceum sportowe Łomża POD
98 URBAN Norbert 2001-01-01 PG 18 Białystok POD
99 USTASZEWSKI Radosław 2001-01-01 niest. Białystok POD
100 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
101 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
102 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
103 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
104 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
105 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
106 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
107 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
108 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
109 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
111 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
112 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.079326868057251sekund