HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 MLKS Echo Twardogóra DOL
3 ANTCZAK Julian 2002-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BAJDA Jakub 2002-07-27 MKS-MOS Katowice SLK
5 BANACH Michał 2003-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
6 BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
7 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BIELAWSKI Daniel 2002-01-19 KS Podlasie Białystok POD
9 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
10 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
11 BOĆ Adrian 2002-01-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 BOJARZYŃSKI Mateusz 2004-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
13 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
14 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 BRAŃSKI Artur 2004-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 BRAŃSKI Damian 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
17 BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 TS Start Lublin LBE
18 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
19 CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
20 CZAJKOWSKI Mateusz 2001-07-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
22 DANILUK Adam 2002-04-13 UKS Młodzik Warszawa MAZ
23 DOBRZYŃSKI Kordian 2003-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
24 DUCZMAL Adrian 2002-01-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
25 DYBCIAK Jarosław 2002-03-10 LUKS Serock KPO
26 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 UKS Technik Radom MAZ
27 GAJEWSKI Mateusz 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
28 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
29 GEBERT Sebastian 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
30 GĘBAL Mateusz 2004-09-03 MKS Agros Chełm LBE
31 GŁÓDŹ Dawid 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
32 GŁÓDŹ Kacper 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
34 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
35 GUTOWSKI Daniel 2004-03-23 KS Podlasie Białystok POD
36 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
37 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
38 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość LBE
39 HOŁOWNIA Krzysztof 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
40 ILCZUK Adam 2002-01-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 JAMIOŁKOWSKI Piotr 2004-04-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 JAMIOŁOWSKI Mateusz 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 JANKOWSKI Robert 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
44 JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
45 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
46 JASTRZĄB Adam 2003-01-18 KS Podlasie Białystok POD
47 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
48 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
49 KAPLA Mateusz 2001-01-01 PG 6 Białsytok POD
50 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 KLEPACKI Adrian 2002-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
52 KLISZCZEWSKI Maciej 2002-11-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
53 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
54 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
55 KOMOŃ Kornel 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
56 KONASZEWSKI Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
57 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
58 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
59 KOWALEWICZ Damian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
60 KOZIOŁ Albert 2001-09-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
61 KOŻUCHOWSKI Łukasz 2000-02-14 ZSM CKP nr 2 Białystok POD
62 KRUSZEWSKI Mateusz 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
64 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
65 KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
66 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
67 LACHOWICZ Mateusz 2002-09-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
69 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
71 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
72 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
73 MADRAK Szymon 2003-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 MAGNUSZEWSKI Wojciech 2002-09-10 KS Podlasie Białystok POD
75 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
76 MATERA Kacper 2002-06-02 LUKS Podium Kup OPL
77 MATYJA Michał 2002-08-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
79 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
80 NAMYSŁ Jan 2002-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
81 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
82 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
83 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
85 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
86 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
87 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
88 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
89 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
90 POWROŹNIK Jakub 2003-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
91 PROKOPIAK Paweł 2002-02-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
92 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
93 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
94 RACHUNA Kacper 2002-12-20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
95 ROSZKOWSKI Krystian 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
97 ROSZKOWSKI Mateusz 2000-08-04 MKS Juvenia Białystok POD
98 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
99 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
100 RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
101 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
103 SAWICKI Piotr 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
104 SIEMION Kamil 2003-03-19 LUKS Eurocentr Suchowola POD
105 SKOWRONEK Marcin 2002-01-29 KS Podlasie Białystok POD
106 SŁODKI Dawid 2002-05-16 UKS Lipusz POM
107 SOBIESIAK Marcin 2004-05-06 AZS UMCS Lublin LBE
108 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
110 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
111 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
112 SZERSZNIEW Daniel 2003-02-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 SZILISTOWSKI Sebastian 2002-08-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
114 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
115 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
116 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
117 WALENDZIK Kacper 2004-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
118 WASILEWSKI Damian 2002-06-28 KS Podlasie Białystok POD
119 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
120 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
121 WIAZOWSKI Krystian 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
122 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
123 WISZOWATY Łukasz 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
124 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
125 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
126 WNOROWSKI Piotr 2003-05-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 WOJTKOWSKI Igor 2003-11-19 KS Podlasie Białystok POD
128 WOŹNIEL Sebastian 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
129 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
131 ZDRODOWSKI Damian 2000-01-25 I LO ŁOMŻA POD
132 ZDRÓJKOWSKI Rałał 2003-01-05 UKS Liceum sportowe Łomża POD
133 ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
134 ZYGMUND Alan 2002-02-01 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
135 ŻAMOJTUK Mateusz 2001-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
136 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10384392738342sekund