ŻAMOJTUK Mateusz
2001-06-06
LUKS Eurocentr Suchowola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AKSAMIT Konrad
2001-05-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻEK Miłosz
2001-01-01
PG 16 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRAKA Miłosz
2001-01-01
PG Sztabin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ARCISZEWSKI Mateusz
2000-01-01
PG Rajgród
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIAŁEK Jakub
2001-07-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAWSKI Daniel
2002-01-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BORNY Nikodem
2002-05-17
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRAŃSKI Damian
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUCKI Patryk
2001-08-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHARITYNOWICZ Mateusz
2000-01-01
UKS 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHODAK Paweł
2002-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIUCHTA Szymon
2001-08-21
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZAJKOWSKI Mateusz
2001-07-25
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZYŻEWSKI Sylwester
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DEMBOWSKI Szymon
2000-04-06
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
EDELWAJN Adrian
2000-03-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GAJEWSKI Paweł
2003-02-03
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GEBERT Sebastian
2002-05-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GŁOWACKI Jacek
2002-01-01
Gimnazjum S Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GŁÓDŹ Szymon
2000-10-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GŁÓDŻ Szymon
2000-01-01
PG 18 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GROCHOWSKI Marcin
2001-07-11
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HALBOWICZ Rafał
2001-01-04
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HOŁOWNIA Krzysztof
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ILCZUK Adam
2002-01-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JABŁOŃSKI Mateusz
2002-12-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JANKOWSKI Robert
2001-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JAROCKI Jakub
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JAROSZEWICZ Kamil
2001-01-01
Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KALINOWSKI Andrzej
2001-05-11
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KAPLA Mateusz
2001-01-01
PG 6 Białsytok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KILUK Michał
2000-01-01
PG Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KLIMASZEWSKI Kacper
2000-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KLUCZYK Alan
2000-03-29
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KŁOSKOWSKI Marcin
1999-10-03
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOC Krystian
2001-07-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KONASZEWSKI Sebastian
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOSTECKI Piotr
2001-02-10
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZIOŁ Albert
2001-09-27
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZIOŁ Mateusz
2001-01-01
PG Dąbrowa Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOŻUCHOWSKI Łukasz
2000-02-14
ZSM CKP nr 2 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUC Paweł
2000-09-20
ZSOiZ Mońki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KULESZA Maciej
1999-01-27
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUNDA Michał
1999-07-14
PG Czarna Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LENCZEWSKI Kamil
2000-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LENKIEWICZ Piotr
2002-03-20
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LEŚNIEWSKI Krzysztof
2002-08-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŁAPIŃSKI Jakub
2002-09-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŁAPIŃSKI Konrad
1999-12-23
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŁOŚ Adam
2000-01-01
PG Wąsosz
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MAGNUSZEWSKI Wojciech
2002-09-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MARCZAK Patryk
2000-06-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MOCARSKI Patryk
1998-03-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MULLER Aleksander
2004-04-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MURAWSKI Jakub
2002-01-01
PG Dąbrowa Białostocka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PERKOWSKI Rafał
2001-03-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PIETRUCZUK Krzysztof
2002-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
POGORZELSKI Dawid
2001-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PROKOPIAK Paweł
2002-02-26
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
RABA Sylwester
2003-01-01
GP Pruchnik
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RABCZAK Patryk
2001-01-01
GP Pruchnik
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RAFAŁO Kamil
2001-03-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
RAFAŁOWSKI Karol
1999-01-01
PG Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
RAMOTOWSKI Michał
2000-01-01
PG Wizna
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ROBAK Jacek
2002-01-01
PG 1 Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ROSZKO Bartosz
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ROŻNIAKOWSKI Jan
2001-01-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
RYŚ Kamil
2003-01-01
SG 3 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RZĄCA Michał
2002-01-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SAŁAK Jakub
2001-02-06
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SAWICKI Gabriel
2000-01-01
SG 3 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SKOWRONEK Marcin
2002-01-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
STARAK Radosław
2003-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
STYPUŁKOWSKI Łukasz
2002-05-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SUCHOCKI Aleks
2002-01-01
ZSS Supraśl
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZMUC Kacper
2001-01-06
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZODA Marcin
2001-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
ŚLIWOWSKI Jakub
1998-10-02
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ŚLIWOWSKI Jakub
2001-10-19
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
TOCZYŁOWSKI Maciej
2001-03-08
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
TOMASZEWICZ Wojciech
2001-02-26
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
URBAŃCZYK Dominik
2001-12-16
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WASILEWSKI Damian
2002-06-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WASILEWSKI Michał
2001-05-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WAŚKO Tomasz
2002-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WĄDOŁOWSKI Patryk
1999-01-14
PG Kobylin Borzymy
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WIAZOWSKI Krystian
2002-01-01
PG 17 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WIĘCKOWSKI Adam
2000-03-02
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WILCZYŃSKI Dominik
1998-02-08
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WISZOWATY Łukasz
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WŁOSTOWSKI Sebastian
2000-03-16
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WNOROWSKI Arkadiusz
2002-01-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WNOROWSKI Krystian
2000-05-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ZALEWSKI Maciej
1990-01-01
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZYGMUND Alan
2002-02-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik