DEMCZYSZAK Mateusz
1986-01-18
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1992-04-28 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
2 ANKIEL Arkadiusz 1989-02-04 WLKS Wrocław DOL
3 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
4 BAJDA Jacek 1977-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
5 BAJSZTOK Mateusz 1988-09-01 AZS-AWF Gorzów LBU
6 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
7 BARAN Przemysław 1990-02-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
8 BĄK Krzysztof 1981-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
9 BEDNAREK Marek 1986-01-01 MKL Gniezno WLP
10 BELGRAU Szymon 1994-12-16 OŚ AZS Poznań WLP
11 BELGRAU Tobiasz 1997-11-18 MLKS Sokół Lubin DOL
12 BERNARDELLI Michał 1980-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BĘBENEK Tomasz 1985-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BIEGAŁA Leszek 1978-04-30 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
15 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
16 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
17 BILEWICZ Dawid 1992-06-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
18 BIOLIK Rafał 1996-07-09 GTS Bojszowy SLK
19 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
20 BŁAZIŃSKI Marcin 1988-05-06 WKB Meta Lubliniec SLK
21 BŁONKA Krzysztof 1985-01-21 LLKS Gubin LBU
22 BOBROWSKI Mateusz 1998-09-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
23 BOBROWSKI Przemysław 1980-04-13 KS Agros Zamość LBE
24 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 BORKOWSKI Aleksander 1990-03-29 MKS Aurum Kobud Złotoryja DOL
27 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 RKS Łódź LDZ
28 BRAWATA Adam 1990-10-02 WLKS Wrocław DOL
29 BRESZKA Michał 1984-04-22 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
30 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
31 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
32 BRZEZIŃSKI Błażej 1987-07-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
33 BUCZAK Rafał 1992-03-12 KS Agros Zamość LBE
34 BYTNIEWSKI Szymon 1991-03-06 SKS Unia Swarzędz WLP
35 BZOWSKI Daniel 1979-07-21 AZS UMCS Lublin LBE
36 CEDRO Miłosz 1986-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
37 CHABOWSKI Marcin 1986-06-28 STS Pomerania Szczecin ZPO
38 CHAŁUPCZAK Jakub 1993-05-04 SSMKS Parasol Wrocław DOL
39 CHILIŃSKI Ireneusz 1988-09-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
40 CHOIŃSKI Stanisław 1993-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
41 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
42 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
43 CICHOCKI Jarosław 1971-07-13 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
44 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
45 CZAPLA Piotr 1990-11-04 UKS Olimpia Zabrze SLK
46 CZERNEK Wojciech 1992-02-10 AZS-AWF Katowice SLK
47 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
48 DACKA Patryk 1988-07-06 PLKS Gwda Piła WLP
49 DANILEWICZ Adrian 1986-02-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 DĄBROWSKI Piotr 1985-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
51 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 DELA Grzegorz 1986-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
53 DEMBIŃSKI Adam 1983-07-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
54 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
55 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
56 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 DOJNIA Łukasz 1985-08-02 KBWiR Dystans Ełk WMZ
58 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
59 DOSKONAŁY Rafał 1984-09-16 LKS Lubusz Słubice LBU
60 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
61 DROP Tomasz 1985-09-25 SKLA Sopot POM
62 DROZDOWSKI Marcin 1986-08-25 AZS UMCS Lublin LBE
63 DULSKI Daniel 1992-03-22 WKB Meta Lubliniec SLK
64 DWOJAK Paweł 1988-03-19 ULKS Lipinki MLP
65 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
66 DYBAŚ Piotr 1987-03-07 KS Agros Zamość LBE
67 DYKAS Damian 1988-03-15 ULKS Technik Trzcinica PDK
68 DZIARMAGA Krzysztof 1987-07-22 KKL Kielce SWK
69 DZIEDZIC Konrad 1995-02-26 KB Krościenko Wyżne PDK
70 DZIEDZIŃSKI Kamil 1992-07-26 MKS MOS Wrocław DOL
71 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
72 FEHLAU Marcin 1978-01-08 KS AZS AWF Poznań WLP
73 FIGAT Kamil 1987-07-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
74 FIUK Michał 1985-04-09 KS Gwardia Piła WLP
75 FLIS Tomasz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
76 FORMELA Mirosław 1978-10-31 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
77 FRYC Rafał 1987-01-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
78 FUDALEJ Marcin 1976-12-07 KKL Kielce SWK
79 GAŁĄZKA Marcin 1989-07-13 GKS Wilga Garwolin MAZ
80 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
81 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
82 GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 WKS Grunwald Poznań WLP
83 GŁOWACKI Michał 1982-02-23 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
84 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
85 GOLIK Miłosz 1993-04-05 LLKS Osowa Sień LBU
86 GOŁĘBIOWSKI Paweł 1990-12-25 MKS MOS Wrocław DOL
87 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 WKS Śląsk Wrocław DOL
88 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
89 GÓRALSKI Grzegorz 1994-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
90 GÓRSKI Łukasz 1991-04-26 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
91 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
92 GRACZYK Zbigniew 1978-07-04 AZS-AWF Gorzów LBU
93 GRAJCAR Łukasz 1987-01-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
94 GREF Rafał 1989-09-17 WKS Śląsk Wrocław DOL
95 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
96 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
97 GRZANKA Mateusz 1986-07-02 niest. Kraków MLP
98 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
99 HADRYŚ Dawid 1997-08-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
100 HAJDUK Artur 1991-01-01 ULKS Czarna Góra DOL
101 HAJDUK Dawid 1991-01-01 ULKS Czarna Góra DOL
102 HALCZAK Szymon 1994-06-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
103 HAMMER Krzysztof 1991-01-09 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
104 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
105 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
106 HOFFMAN Dariusz 1996-04-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
107 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 JANDA Łukasz 1993-06-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
109 JANIAK Marcin 1984-11-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 JANICKI Karol 1988-07-31 AZS-AWF Gorzów LBU
111 JANIK Krzysztof 1985-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
112 JANIK Krzysztof 1990-07-09 MUKS Gim 2 Nysa OPL
113 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
114 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
115 JANOTA Jan 1987-03-11 TS AKS Chorzów SLK
116 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
117 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
118 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
119 JOBILSKI Jacek 1991-01-01 MKL 12 Jelenia Góra DOL
120 JÓŹWIAK Łukasz 1983-02-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
121 JUREK Arkadiusz 1987-03-19 MKST Astra Nowa Sól LBU
122 JUREWICZ Dariusz 1974-10-18 MLKS Czarni Olecko WMZ
123 JURGIEWICZ Bartosz 1990-07-29 MKL Szczecin ZPO
124 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
125 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
126 KACZMAREK Michał 1977-09-19 WKS Grunwald Poznań WLP
127 KACZMAREK Michał 1986-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
129 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
130 KALISKI Sławomir 1988-05-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
131 KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
132 KAMIŃSKI Szymon 1988-10-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
133 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
134 KARABAN Wojciech 1997-05-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
135 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
136 KARNICKI Adam 1995-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
137 KARWIŃSKI Michał 1996-06-13 LKS Zantyr Sztum POM
138 KARWOWSKI Tomasz 1995-12-28 MKS MOS Wrocław DOL
139 KASPRZAK Radosław 1991-04-27 TL ROW Rybnik SLK
140 KASZUBA Mateusz 1987-01-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
141 KAŹMIERCZAK Mateusz 1993-08-12 LLKS Osowa Sień LBU
142 KĄS Kajetan 1993-03-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
143 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
144 KĘDZIERSKI Kamil 1989-07-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 KIERZEK Adam 1989-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
146 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
147 KLEBAN Łukasz 1988-09-20 MKS MOS Wrocław DOL
148 KLIMCZAK Mikołaj 1992-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
149 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
150 KŁECZEK Radosław 1985-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
151 KMIEĆ Tomasz 1990-07-07 LKS Olimpic Szczecin ZPO
152 KOKOT Stanisław 1987-01-06 MKS Budomark Mysłowice SLK
153 KOŁACIŃSKI Michał 1981-08-02 KS AZS AWF Poznań WLP
154 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
155 KONIECZEK Dawid 1993-06-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
156 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
157 KONIECZNY Mikołaj 1998-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
158 KOPEĆ Mateusz 1996-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
159 KOPEĆ Wojciech 1986-05-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 KOSIŃSKI Robert 1987-05-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
161 KOSSOWSKI Sebastian 1990-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
162 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
163 KOT Aleksander 1994-07-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
164 KOTELNICKI Mariusz 1980-03-29 SL Salos-Wodna Łódź LDZ
165 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
166 KOTYLA Szymon 1992-09-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
168 KOWALCZYK Bartosz 1992-07-12 PLKS Gwda Piła WLP
169 KOWALCZYK Mateusz 1992-08-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
170 KOWALSKI Marcin 1986-11-10 OŚ AZS Poznań WLP
171 KOWALSKI Marek 1991-08-04 GKS Żukowo POM
172 KOZŁOWSKI Artur 1985-01-19 MULKS MOS Sieradz LDZ
173 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
174 KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 TL ROW Rybnik SLK
175 KRAJCZYŃSKI Przemysław 1983-12-06 AZS-PWSZ Gorzów LBU
176 KRAUZE Kamil 1987-06-23 niest. Warszawa MAZ
177 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
178 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
179 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów POM
180 KRÓL Krzysztof 1985-06-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
181 KRÓL Michał 1989-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 KRUCZKOWSKI Dariusz 1975-05-04 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
183 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 KRUPA Piotr 1985-03-30 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
185 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
186 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
187 KUBIAK Łukasz 1988-09-10 KB Geotermia Uniejów LDZ
188 KUBIEC Dawid 1987-11-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
189 KUBOŃ Wojciech 1986-01-01 MLUKS Tarnów MLP
190 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
191 KUDLA Daniel 1987-12-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
192 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
193 KULKA Szymon 1993-06-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
195 KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
196 KUŹNIAR Dariusz 1985-01-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
197 KWAPICH Tomasz 1985-04-17 LLKS Gubin LBU
198 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
199 LAKSA Dariusz 1984-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
200 LAMCH Jakub 1993-12-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 LASIUK Grzegorz 1984-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
202 LAUK Wojciech 1993-08-09 AZS Łódź LDZ
203 LEANDRO Jean Marc 1969-01-17 niest. Warszawa MAZ
204 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 LIDMANN Przemysław 1987-02-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
206 LISKOWICZ Mateusz 1988-01-01 MKS Truso Elbląg WMZ
207 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
208 LYSKO Jakub 1985-04-23 WKB Meta Lubliniec SLK
209 ŁACH Piotr 1988-02-29 WKS Wawel Kraków MLP
210 ŁAWROWSKI Michał 1993-05-23 SKS Unia Swarzędz WLP
211 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz 1989-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
213 MAIK Mateusz 1992-08-25 OŚ AZS Poznań WLP
214 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
215 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
216 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
217 MARKS Tomasz 1981-03-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
218 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
219 MATUŁA Adam 1983-11-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
220 MAZERSKI Bartosz 1976-11-30 LKS Zantyr Sztum POM
221 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
222 MESYASZ Przemysław 1990-06-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 METELICA Łukasz 1987-03-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
224 MIANOWICZ Łukasz 1989-12-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
225 MIKOŁAJCZAK Piotr 1996-03-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
226 MIOTKE Damian 1988-02-29 KS Wejher Wejherowo POM
227 MISJAN Rafał 1993-07-17 KS Team Baryła Gorzów LBU
228 MISTERSKI Grzegorz 1992-02-20 WLKS Wrocław DOL
229 MISZTAL Adam 1987-09-05 AZS-AWF Katowice SLK
230 MIŚKOWIEC Tomasz 1981-09-17 KKL Kielce SWK
231 MOLEK Dariusz 1994-05-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
232 MOSZAK Szymon 1984-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
233 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
234 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
235 MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
236 MUŚLEWSKI Maciej 1987-07-06 niest. Poznań WLP
237 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
238 NAPIERAJ Mateusz 1988-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
239 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański POM
240 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
241 NOGA Damian 1989-12-30 UKS Żaczek Połaniec SWK
242 NORDWING Rafał 1988-07-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
243 NOWACKI Mateusz 1991-12-22 LKS Zorza Niemil DOL
244 NOWAK Dawid 1986-01-12 LUKS Start Nakło KPO
245 NOWAK Dominik 1996-02-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
246 NOWAK Jakub 1989-11-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
247 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
248 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
249 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
250 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OŚ AZS Poznań WLP
251 NOWOGRODZKI Dawid 1988-10-29 KS Agros Zamość LBE
252 OBLIZAJEK Kacper 1993-04-11 GKS Piast Gliwice SLK
253 OCHAL Paweł 1981-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
254 OGORZAŁY Tomasz 1986-01-05 KS AZS AWF Kraków MLP
255 OGRODNIK Maciej 1997-12-09 MKS MOS Wrocław DOL
256 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
257 OLSZEWSKI Bartłomiej 1994-02-10 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
258 OLSZEWSKI Sebastian 1996-01-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
259 ORYSZCZYN Rafał 1990-01-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
260 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
261 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
262 OSOWSKI Paweł 1986-09-01 Stowarzyszenie Maraton Dębno ZPO
263 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
264 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
265 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
266 PABICH Karol 1986-07-27 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
267 PAŁCZYK Jarosław 1982-07-13 AZS-AWF Katowice SLK
268 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
269 PANKRATOW Paweł 1995-04-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
270 PAŃKOWSKI Łukasz 1990-01-06 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
271 PAPINIGUS Artur 1986-01-22 WKS Flota Gdynia POM
272 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
273 PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 KS Podlasie Białystok POD
274 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
275 PASEK Daniel 1985-08-18 AZS-AWF Katowice SLK
276 PASTERNAK Andrzej 1986-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
277 PAŚ Mariusz 1988-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
278 PAWLAK Marcin 1989-10-10 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
279 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
280 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
281 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
282 PĘDZICH Bartłomiej 1987-08-18 MKS Polonia Warszawa MAZ
283 PĘKALSKI Piotr 1991-01-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
284 PIASEK Kamil 1990-10-25 UKL Ósemka Police ZPO
285 PIERWONICKI Krzysztof 1987-01-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
286 PIETERCZYK Damian 1984-02-04 LUKS Dystans Wydminy WMZ
287 PIĘTKA Wiesław 1965-10-09 KS Piętka Katowice SLK
288 PILARSKI Dominik 1985-07-19 MKL Szczecin ZPO
289 PILICHOWSKI Daniel 1996-08-27 MLKS Sokół Lubin DOL
290 PIOTROWICZ Patryk 1994-09-08 PLKS Gwda Piła WLP
291 PIOTROWSKI Piotr 1993-10-08 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
292 PIWKO Patryk 1988-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
293 PŁATEK Mateusz 1989-09-18 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
294 POBŁOCKI Piotr 1965-07-24 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
295 POCIECHA Tomasz 1988-08-04 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
296 POCZWARDOWSKI Kamil 1984-08-17 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
297 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
298 POKROP Hubert 1985-11-02 WKS Grunwald Poznań WLP
299 POPŁAWSKI Radosław 1983-01-16 WKS Grunwald Poznań WLP
300 PRABUCKI Krzysztof 1985-07-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
301 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej 1993-01-04 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
302 PRZYSIĘŻNY Oskar 1986-09-29 LKB im. Braci Petk Lębork POM
303 PTAK Nikodem 1995-10-30 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
304 PUSZEWKIEWICZ Marcin 1988-02-13 LKS Koluszki LDZ
305 RADWAN Michał 1991-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
306 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
307 RAJCZAK Rafał 1988-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
308 RESZKA Dominik 1990-04-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
309 ROGALA Łukasz 1987-02-03 MKS MOS Wrocław DOL
310 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 LKS Zantyr Sztum POM
311 ROGULA Łukasz 1987-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
312 ROJKOWSKI Łukasz 1992-06-24 MKS MOS Wrocław DOL
313 ROLBIECKI Michał 1986-05-24 LKB im. Braci Petk Lębork POM
314 ROSIAK Tomasz 1988-01-01 MKS MOS Wrocław DOL
315 ROSIŃSKI Łukasz 1983-08-21 WKB Meta Lubliniec SLK
316 ROSIŃSKI Zbigniew 1960-05-20 WKB Meta Lubliniec SLK
317 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
318 ROZMYS Michał 1995-03-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
319 RUDNIK Damian 1995-04-29 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
320 RUTKOWSKI Daniel 1986-09-26 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
321 RUTKOWSKI Piotr 1988-01-25 KS Podlasie Białystok POD
322 RYBARCZYK Tymoteusz 1997-06-02 MKS MOS Wrocław DOL
323 RZESZEWICZ Karol 1983-06-16 LKS Zantyr Sztum POM
324 SADOWSKI Piotr 1986-02-27 ZLKL Zielona Góra LBU
325 SARDAKOWSKI Maciej 1988-04-24 ZLKL Zielona Góra LBU
326 SEKRETARSKI Ireneusz 1984-05-25 LKS Vectra Włocławek KPO
327 SEREJ Łukasz 1986-06-09 AZS UMCS Lublin LBE
328 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
329 SHEGUMO Yared 1983-01-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
330 SIERACKI Kamil 1988-09-20 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
331 SKOCZYŃSKI Łukasz 1986-01-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
332 SKORUPA Marek 1991-03-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
333 SKOWROŃSKI Błażej 1989-11-05 LKS Koluszki LDZ
334 SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07 LKS Zorza Gdynia POM
335 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
336 SMĘDOWSKI Paweł 1994-09-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
337 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
338 SNOCHOWSKI Rafał 1983-10-31 BKL Bełchatów LDZ
339 SOBAS Jacek 1985-06-11 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
340 SOKALSKI Patryk 1996-01-22 MKST Astra Nowa Sól LBU
341 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
342 STEFANIEC Mateusz 1991-12-08 KS Agros Zamość LBE
343 STEFANOWICZ Krzysztof 1980-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
344 STOLC Marcin 1988-07-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
345 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 RKS Łódź LDZ
346 SUCHECKI Patryk 1992-01-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
347 SUŁKOWSKI Bartosz 1992-07-12 MKS MOS Wrocław DOL
348 SYSKA Łukasz 1991-05-19 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
349 SZAFARCZYK Marcin 1990-08-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
350 SZAŁA Mateusz 1984-05-22 MKL Szczecin ZPO
351 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 1989-01-20 LLKS Osowa Sień LBU
352 SZCZYPIOR Wojciech 1986-10-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
353 SZEWCZYK Dawid 1988-07-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
354 SZEWCZYK Kamil 1985-03-20 MKS MOS Wrocław DOL
355 SZKARADEK Aleksander 1979-01-01 MUKS Puma Kłodzko DOL
356 SZKUBIEL Kamil 1989-06-28 ZLKL Zielona Góra LBU
357 SZKWAREK Grzegorz 1997-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
358 SZNURA Szymon 1990-03-07 OŚ AZS Poznań WLP
359 SZOST Henryk 1982-01-20 WKS Grunwald Poznań WLP
360 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
361 SZPIGIEL Piotr 1984-05-13 BLUKS Maratończyk WMZ
362 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Aurum Kobud Złotoryja DOL
363 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
364 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
365 ŚLUSARCZYK Kacper 1990-08-20 KS Agros Zamość LBE
366 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
367 TABOR Dawid 1987-01-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
368 TAJCHMAN Michał 1987-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
369 TOMIAK Mirosław 1996-02-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
370 TOMZA Cyprian 1989-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
371 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
372 TRUSZKOWSKI Łukasz 1988-04-26 KS Podlasie Białystok POD
373 URBANOWSKI Marcin 1987-03-03 LKS Zantyr Sztum POM
374 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
375 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
376 WALENDYKIEWICZ Tadeusz 1977-02-07 MLKS Czarni Olecko WMZ
377 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
378 WARZOCHA Adrian 1994-10-18 MLKS Sokół Lubin DOL
379 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
380 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
381 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
382 WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 MKST Astra Nowa Sól LBU
383 WĄSICKI Sebastian 1988-02-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
384 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Aurum Kobud Złotoryja DOL
385 WICHOWSKI Jacek 1987-09-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
386 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
387 WIŚNIEWSKI Jakub 1977-11-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
388 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
389 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
390 WOCH Daniel 1988-07-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
391 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
392 WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 LKS Osuchów MAZ
393 WOLIŃSKI Tomasz 1982-03-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
394 WOROBIEC Dawid 1990-09-23 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
395 WOŹNIAK Mariusz 1988-04-08 UKL Ósemka Police ZPO
396 WÓJCIK Rafał 1972-09-18 SKB Dzik Police ZPO
397 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
398 WRÓBEL Bartosz 1995-01-10 WKS Flota Gdynia POM
399 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
400 ZABAWSKI Jarosław 1988-07-27 WKS Wawel Kraków MLP
401 ZAKRZEWSKI Jan 1970-12-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
402 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
403 ZAMIELSKI Paweł 1993-04-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
404 ZAWADZKI Łukasz 1993-08-06 GKS Żukowo POM
405 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
406 ZIELIŃSKI Kamil 1989-01-17 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
407 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
408 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
409 ZIĘTAL Artur 1987-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
410 ZUBRZYCKI Mateusz 1990-06-19 LLKS Osowa Sień LBU
411 ŻĄDŁO Jacek 1991-05-17 LKS Stal Mielec PDK
412 ŻEBROWSKI Dawid 1991-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
413 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
414 ŻMIJEWSKI Marcin 1986-05-05 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
415 ŻUBROWSKI Damian 1989-08-07 LKS Maraton Turek WLP
416 ŻUCHOWSKI Jakub 1989-07-01 MUKL Brodnica KPO
417 ŻYWEK Dawid 1985-10-08 OKS Start Otwock MAZ
418 ŻYWOT Rafał 1989-06-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.9294490814209sekund