BABICZ Wiktor
2001-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
2 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
4 CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
5 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
6 CYROŃ Krystian 2001-01-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
7 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
9 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
10 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
11 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
12 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
13 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
14 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
15 HARĘZGA Kacper 1999-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
16 HOŁUJ Jakub 2001-02-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
17 JAWORSKI Marek 1998-09-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
18 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
19 KNAPIK Marcin 1999-09-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
21 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
22 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
23 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
24 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
25 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
26 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
28 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
29 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
30 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 MISZKURKA Nikodem 2002-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 NAWROT Jacek 2001-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
37 PEMPU¦ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
38 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
39 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
40 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
41 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
42 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
46 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
47 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
48 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
49 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
51 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
52 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
53 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
54 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
55 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
56 TRYFANÓW Adrian 2001-05-05 OLA Małopolskie MLP
57 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
58 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
59 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.0779709815979sekund