MIRECKI Michał
2001-02-12
UKS Gminy Brzeszcze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
3 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
6 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
7 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
8 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
9 DUDEK Daniel 2002-08-22 ULKS Bielgim Bielany MLP
10 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
12 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
13 GALACKI Denis 2003-03-16 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
14 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
16 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
17 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
18 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
19 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
20 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
21 KARPECKI Bartłomiej 1994-05-31 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
22 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
24 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
25 KORCZAK Dariusz 2002-04-24 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
26 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
27 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
29 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
30 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 PZWLA Toruń KPO
31 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
32 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
33 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
34 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
35 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
36 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
37 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
38 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
39 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
40 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
41 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 ODROBINA Konrad 2001-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
43 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
44 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
48 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
49 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
50 PINDEL Jakub 2003-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
51 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
52 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
53 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
54 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
55 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
56 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
57 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
59 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
60 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
61 SYREK Mateusz 2006-06-21 MCKiS Jaworzno SLK
62 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
63 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
64 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
65 TENEROWICZ Dariusz 2001-01-14 UKS Maraton Sękowa MLP
66 TISCHNER Jan 2002-06-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
67 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
68 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
69 TRYFANÓW Adrian 2001-05-05 OLA Małopolskie MLP
70 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 WESTER Tomasz 2002-02-13 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
72 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
73 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
74 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
75 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
76 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
77 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
78 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
79 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
80 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
81 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
82 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
83 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
84 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.064351081848145sekund