KOŃCZAL Dawid
2006-01-30
LUKS Start Nakło
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A E
2005-01-01
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Daniel
1999-07-23
RAZ Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAHONKO Jakub
2006-02-27
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BEDNARCZYK Igor
2006-06-16
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEDNARCZYK Maciej
2006-02-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BINIEDA Igor
2006-01-17
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BŁĘDOWSKI Marek
2003-08-28
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOBOWSKI Dawid
2006-01-11
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOLEWSKI Jakub
2006-04-05
MUKS Kangur Żnin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRZEZIŃSKI Paweł
2005-04-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUJALSKI Marcel
2005-07-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUŚKO Mateusz
2006-09-24
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHYNAŁ Piotr
2006-04-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CICHOWICZ Kamil
2005-03-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CICHOWLAS Jakub
2005-06-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CICHOWLAS Karol
2006-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CICHOWSKI Kamil
2006-10-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni
2004-07-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CYRANKOWSKI Dominik
2003-04-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZMARA Wiktor
2006-04-12
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DANELSKI Maciej
2007-01-10
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DĄBEK Dawid
2006-05-29
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUTKIEWICZ Kuba
2006-01-13
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FERCHMIN Kacper
2006-01-06
OLA Wielkopolskie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GAWENDA Bartłomiej
2006-09-13
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GAWŁOWICZ Piotr
2006-06-30
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GIEDŹ Michał
2006-04-10
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GODZWON-SKOTNICKI Jakub
2006-02-23
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GÓRCZYŃSKI Karol
2006-01-01
OLA Warmińsko-mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GRABARCZYK Mateusz
1998-01-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRĘBOSZ Dorian
2006-06-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRODEK Fabian
2002-01-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GROTH Patryk
2000-01-23
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRZEŚKOWIAK Aleksander
2008-05-06
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GRZYWACZ Maciej
2002-11-03
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GUZEK Miłosz
2005-01-05
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HAJNCE Kornel
2004-07-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HETMAŃCZYK Dorian
2006-05-04
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HOJAN Jakub
2003-09-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JAGIEŁOWICZ Piotr
2002-05-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANICKI Miłosz
2006-10-21
OLA Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANKOWSKI Karol
2001-07-23
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JANKOWSKI Maciej
2006-09-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JANKOWSKI Remigiusz
2005-06-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JANUSZEK Antoni
2006-10-15
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JAROCH Stanisław
2006-04-03
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JARZĘBIŃSKI Piotr
2006-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JASIŃSKI Kamil
2006-01-19
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JASIŃSKI Sebastian
2005-07-16
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JEDAMSKI Adam
2002-03-27
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JEZIORNY Hubert
2005-10-22
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JEŹDZIKOWSKI Remigiusz
2005-06-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JĘCZMIONKA Jan
2006-01-01
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KACZMAREK Mikołaj
2006-03-14
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KALINOWSKI Mateusz
2007-09-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KALUŻNY Dominik
2003-05-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KANIEWSKI Maksymilian
2006-08-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KARBOWSKI Michał
1998-06-02
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KLEIN Oskar
2000-05-31
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KLINGER Rafał
2006-01-21
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KMIEĆ Jakub
2007-12-14
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KMIEĆ Jędrzej
2005-12-20
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOLCZYŃSKI Jan
2005-08-27
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOSAKOWSKI Miłosz
2007-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOSICKI Kajetan
2007-06-25
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOSMALA Antoni
2006-01-24
OLA Wielkopolskie
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOWALCZEWSKI Bartosz
2005-07-28
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOWALCZUK Miłosz
2006-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOWALEWSKI Aleksander
2006-04-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOWALKOWSKI Oskar
2005-07-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRAUZE Bartosz
1999-04-23
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KRAWIEC Maksymilian
2006-04-17
OLA Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRUK Bartosz
2006-01-12
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRZEMIŃSKI Jakub
2006-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRZYWDZIŃSKI Dominik
2003-11-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KUKLO Jakub
2006-07-07
OLA Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUROWSKI Kacper
2006-04-14
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KUROWSKI Tomasz
2000-03-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KURZEJA Mateusz
2005-02-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KURZEWSKI Kacper
2006-08-12
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUSZTAN Bartłomiej
2006-10-27
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KWAPICH Dorian
2006-06-19
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LEWANDOWSKI Dominik
2006-09-21
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LEWANDOWSKI Maksymilian
2006-10-30
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LEWANDOWSKI Paweł
2005-11-13
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LINDORF Adrian
2006-06-17
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŁAGODZIŃSKI Miłosz
2006-01-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MANIECKI Gabriel
2001-05-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MARCHLEWSKI Adrian
2007-01-26
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MAZUR Joachim
2005-07-17
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MICHALSKI Huber
2002-10-13
UKS Start Smólnik
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MICHALSKI Jan
2001-04-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MIERZWIŃSKI Ksawery
2005-11-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MIKOŁAJEWSKI Jakub
2007-11-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIŁKOWSKI Mikołaj
2007-03-24
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MIŁOSZ Adam
2006-04-21
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MOSZCZYŃSKI Wiktor
2003-01-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MROCZKA Jakub
2005-12-19
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MUSIAŁ Filip
2005-10-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
NABORCZYK Norbert
2006-09-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
NERKOWSKI Paweł
2006-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
NIEMCZYK Mateusz
1992-09-30
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
NURKOWSKI Aleksander
2006-01-26
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
O I
2003-01-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
OCZKOŚ Kacper
2005-04-18
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
OSTROWSKI Filip
2001-07-12
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PACZKOWSKI Kornel
2004-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PANASIUK Jakub
2006-01-01
niest. Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PIECHOWIAK Jakub
2005-01-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
POLASZEWSKI Konrad
2006-08-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
POZORSKI Szymon
2001-04-16
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PROKOPOWICZ Igor
2002-07-14
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PYSZKA Mikołaj
2002-10-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
RĄBKOWSKI Kacper
2002-01-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
REETZ Bartosz
2002-03-24
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ROSA Konrad
2006-01-01
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
ROZWADOWSKI Miłosz
2006-05-29
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
RUMIŃSKI Michał
2002-03-12
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
RUTKOWSKI Marcin
2006-09-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SIDWA Igor
2002-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SIEKIERSKI Radosław
2006-11-03
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SIERADZKI Jakub
2006-10-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SIEWIERA Piotr
2006-01-01
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SKOMRA Krzysztof
2006-01-01
niest. Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SKONIECZNY Krystian
2007-07-17
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SKOWRONEK Igor
2006-04-15
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SZCZEPANIAK Kacper
2006-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SZCZEŚNIAK Wiktor
2003-08-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SZYMAŃSKI Wojciech
2007-07-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SZYMCZAK Maciej
2005-06-02
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
ŚMIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz
2002-09-06
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
TARASZKIEWICZ Marcin
1999-11-09
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
TOBOLSKI Konrad
2005-04-06
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
TOMCZAK Wojciech
2007-01-20
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
TRZCINSKI Igor
2005-08-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
TULEJA Jakub
2001-07-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
TWOREK Damian
2006-04-19
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ULIŃSKI Kacper
2006-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
UŁANOWSKI Lucjan
2003-10-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
USOWSKI Nikodem
2007-01-14
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
WALKIEWICZ Cyprian
2006-07-28
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WASZTYL Maciej
2006-10-26
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
WAWER Jakub
2004-06-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WEGNER Karol
2004-02-24
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WERDER Kajetan
2005-06-01
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WĘGLEWSKI Mateusz
2006-01-01
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WINKOWSKI Michał
2004-09-07
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WITCZAK Ziemowit
2006-01-01
OLA Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz
2001-08-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WYPYCH Michał
2006-02-20
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
ZACZKOWSKI Damian
2006-01-01
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ZASADA Wiktor
2006-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ZAWITOWSKI Adam
2006-07-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ZDRZENICKI Kornel
2006-04-22
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ZDUNEK Michał
2006-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ZIELIŃSKI Miłosz
2007-11-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ZUB Mikołaj
2005-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ZWOLIŃSKI Maciej
2006-08-16
OLA Mazowieckie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik