KASPRZAK Amelia
2003-12-22
UKS Przełaj Żerków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Roksana
2005-09-19
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALICKA Kornelia
2003-03-31
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARAŃSKA Vanessa
2002-10-27
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BˇK Patrycja
2002-08-12
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEGIER Klaudia
2002-08-09
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIESZ Julia
2004-08-08
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BŁAŻEJCZUK Aleksandra
2002-03-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BŁAŻEJEWSKA Amelia
2003-03-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOBOWSKA Natalia
2002-05-24
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CICHOWSKA Wiktoria
2001-03-28
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZACZYK Zuzanna
2007-09-24
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZWOJDRAK Magdalena
2003-02-07
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DRZEWIECKA Natalia
2003-10-31
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DYGAS Edyta
2003-08-11
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FILIPIAK Wiktoria
2003-10-29
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FRIEBE Angelika
2004-08-03
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GOŁˇBEK Alicja
2003-11-12
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GOŁEMBNIAK Aleksandra
2003-01-01
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GO¦CINIAK Marcelina
2004-07-12
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRABOWSKA Filadelfia
2002-12-21
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRˇDAS Karolina
2002-08-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRONOWSKA Zofia
2004-09-14
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZEGOROWSKA Julia
2000-04-06
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HACZYK Marta
2003-03-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HOLUMBOVSKA Oleksandra
2004-09-03
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja
2004-02-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JAKÓBCZAK Katarzyna
2002-03-03
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JĘDRYCZKA Aleksandra
2000-10-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KAMIŃSKA Maria
2004-07-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KAMIŃSKA Marta
2000-06-13
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KANIA Martyna
2003-07-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KANIKOWSKA Weronika
2003-03-31
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KASPRZAK Rozalia
2005-02-18
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KĘSY Zofia
2001-08-27
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KICKA Gabriela
2003-06-27
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KIEŁBASA Kinga
2002-02-26
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KLESZCZYŃSKA Dominika
2004-10-22
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KLISZ Kinga
2003-05-26
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOCIMSKA Dominika
2003-05-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOTLIŃSKA Zuzanna
2002-02-19
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KRYSA Zuzanna
2004-06-03
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KRZYŻANOWSKA Izabela
2004-02-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LEWANDOWSKA Gabriela
2002-03-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁUKASZEWSKA Roksana
2002-02-22
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MAIER Laura
2003-02-01
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MARTYNOWICZ Wiktoria
2003-03-12
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MˇDRA Małgorzata
2003-10-03
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MENCEL Martyna
2001-10-13
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MENDYKA Karolina
2003-01-01
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MICHALSKA Oliwia
1999-01-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MIESZKOWSKA Natalia
2000-08-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MODLITOWSKA Maria
2003-06-30
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MORSZNER Zofia
2003-05-19
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MUSIAŁ Sandra
2004-03-10
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MUSIOŁOWSKA Julia
2003-04-14
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria
2003-01-18
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OLSZEWSKA Martyna
2004-01-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
OSIŃSKA Marcelina
2002-01-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PARDUA Anna
2002-07-19
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PIELACH Zofia
2001-10-10
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PROSKA Martyna
2002-07-17
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
RACHWAŁ Patrycja
2003-10-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
RAGAN Katarzyna
2003-06-03
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
REPNAK Marcelina
2003-02-02
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ROSA Marlena
2003-02-13
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RUSEK Patrycja
2002-01-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
SKOBEL Kinga
2002-03-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
SŁAWIK Oliwia
2003-07-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SMOLIŃSKA Karolina
2003-04-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SOBKOWSKA Karolina
1997-02-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SOŁTYSIAK Zofia
2003-10-24
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
STEFANIAK Daria
2003-09-13
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SUSZCZYŃSKA Klaudia
2003-11-15
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SZUBA Beata
2002-03-09
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SZYCHTA Aleksandra
2004-12-18
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
¦LEDZIŃSKA Martyna
2006-05-27
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
TARNOWSKA Karolina
2003-08-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
TWARDOWSKA Patrycja
1999-02-18
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
WALCZAK Weronika
2004-08-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
WICZKOWSKA Julia
2004-02-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
WIECZOREK Krystyna
2004-11-09
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
WILCZYŃSKA Aleksandra
2004-01-01
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WILK Weronika
2003-08-16
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WI¦NIEWSKA Emilia
2005-02-04
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
WŁOSZCZYK Liwia
2004-06-25
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WOJCIECHOWSKA Edyta
2003-07-11
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WOŁUJEWICZ Katarzyna
2004-08-24
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WYPYCHOWSKA Agnieszka
2001-04-16
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ZAJˇCZKOWSKA Olga
2002-12-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ZDROJOWA Agata
2002-12-15
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ZIELIŃSKA Pola
2005-06-24
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ZIELIŃSKA Roksana
2002-01-01
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ŻAKOWSKA Katarzyna
2002-09-21
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŻELAZNA Magdalena
2004-04-16
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik