SZCZUREK Patryk
2003-01-30
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
4 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
5 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
6 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
7 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CHWAST Klaudiusz 2004-12-14 LKS Kłos Olkusz MLP
9 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
11 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
12 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
13 CZECHOWSKI Patryk 2004-02-26 KS Victoria Trzebinia MLP
14 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
15 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
16 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
17 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
18 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
20 GRYZIK Dawid 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
21 HRYC Bartłomiej 2003-07-12 UKS Maraton Sękowa MLP
22 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
24 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
25 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
26 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
27 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
28 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
29 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
30 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
31 KOSIBA Arkadiusz 2003-08-08 UKS Maraton Sękowa MLP
32 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 KOZIEŁ Igor 2003-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
34 KO¬LIK Jan 2003-06-06 LKS Kłos Olkusz MLP
35 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
36 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
37 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
38 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
39 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
42 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 MKS-MOSM Bytom SLK
43 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
44 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
45 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
46 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
47 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
48 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
49 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
52 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
53 PAJOR Paweł 2003-04-28 OLA Małopolskie MLP
54 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
55 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
56 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
57 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
58 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
59 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
60 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
61 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
62 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
63 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
64 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
65 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
66 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
67 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
68 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
69 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
70 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
71 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
72 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
73 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
74 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
75 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
76 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
77 WÓJCIK Radosław 2003-11-20 SKS Kusy Kraków MLP
78 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
79 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
80 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
81 ŻELASZKIEWICZ Nikodem 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
82 ŻERDA Piotr 2004-03-26 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.069170951843262sekund