OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARMUŁA Karol 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BANA¦ Bartłomiej 2004-02-10 SKS Kusy Kraków MLP
5 BUASSA Tosi 2006-05-29 UKS Sokół Zator MLP
6 BU¦ Przemysław 2005-05-15 ULKS Lipinki MLP
7 CHWIERUT Antoni 2006-06-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
8 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
9 ĆWIK Mateusz 2006-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
10 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
11 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 DRABEK Piotr 2005-02-16 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
14 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
15 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
16 GRĘBOSZ Kacper 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
17 HACZEK Kamil 2006-05-11 ULKS Bielgim Bielany MLP
18 HAPEK Konrad 2005-11-15 KS Victoria Trzebinia MLP
19 IWANICKI Wiktor 2005-04-19 SKS Kusy Kraków MLP
20 KACZMARCZYK Emil 2005-05-04 OLA Małopolskie MLP
21 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
22 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
23 KAPICA Filip 2006-08-18 ULKS Bielgim Bielany MLP
24 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
26 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
27 KOWALSKI Łukasz 2006-05-01 UKS Sokół Zator MLP
28 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
31 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 KWINTA Wojciech 2005-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
33 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
34 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 LANGWIŃSKI Szymon 2005-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
36 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
37 LASYK Filip 2005-01-15 IKS Olkusz MLP
38 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 LISTOWSKI Andrzej 1968-09-26 niest. Katowice SLK
40 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
41 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
42 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
43 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
44 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
45 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
46 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
47 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 MIREK Mateusz 2005-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
49 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
50 MUCHA Eryk 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
51 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 NIEZABITOWSKI Jan 2005-10-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
53 NOSEK Wiktor 2006-09-19 MLUKS Tarnów MLP
54 OLSZOK Kacper 2005-09-21 KB MOSiR Jastrzębie SLK
55 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 PATYK Eryk 2005-01-15 KS Victoria Trzebinia MLP
57 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
59 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
60 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
61 PŁONKA Konrad 2005-04-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
62 PŁONKA Marcin 2005-01-05 ULKS Bielgim Bielany MLP
63 PRZYBYŁO Mateusz 2005-01-01 ULKS Lipinki MLP
64 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
66 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
67 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
68 SADLIK Marcel 2005-04-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
69 SAKŁAK Maciej 2005-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
70 SIEJA Filip 2007-01-01 MLUKS Tarnów MLP
71 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
72 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 STĘPAK Alan 2006-10-02 OLA Małopolskie MLP
74 SYKUŁA Fabian 2005-03-05 KS Victoria Trzebinia MLP
75 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
76 SZYMBORSKI Dawid 2006-06-14 UKS Sokół Zator MLP
77 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
78 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
79 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
80 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
81 TOMKOWSKI Konrad 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
82 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 TRYFANÓW Patryk 2007-09-18 KS Victoria Trzebinia MLP
84 WALA Piotr 2005-05-12 KB MOSiR Jastrzębie SLK
85 WALASZEK Adrian 2005-01-01 MLUKS Tarnów MLP
86 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
87 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
88 WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
89 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
90 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
91 WÓJCIK Paweł 2005-11-16 OLA Małopolskie MLP
92 WÓJCIK Wojciech 2006-03-22 UKS Sokół Zator MLP
93 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
94 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 ZEGAN Erwin 2006-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
96 ZELEK Maksymilian 2006-01-01 MLUKS Tarnów MLP
97 ŻMUDKA Norbert 2004-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.068428993225098sekund