RAKOWICZ Martyna
2003-08-09
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAJOR Weronika 2002-06-03 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
2 BALEJA Natalia 2003-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
3 BARSZCZEWSKA Marta 2002-11-07 KS Podlasie Białystok POD
4 BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
5 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 BOCHAT Zofia 2003-08-01 LUKS Start Nakło KPO
7 BORAWSKA Wiktoria 2004-12-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
9 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
10 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 CHICHEŁ Weronika 2002-06-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
12 CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 LIUKS Kruszwica KPO
13 CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
14 CWALINA Magdalena 2004-01-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
15 CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 AZS UMCS Lublin LBE
16 DĄBROWSKA Monika 2003-09-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 MLKS Agros Żary LBU
18 DWORAKOWSKA Julia 2003-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 FORENCEWICZ Weronika 2002-07-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 GOROSZEWSKA Natalia 2002-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
21 GÓRNA Barbara 2003-01-28 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
22 GRAJCAR Martyna 2003-06-02 MLKS Agros Żary LBU
23 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
24 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
26 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
27 IRCHA Diana 2002-08-20 KS Wisła Puławy LBE
28 JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 KS Agros Zamość LBE
29 JAKIEL Paulina 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
30 JANUS Katarzyna 2003-05-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
31 JUSTA Magdalena 2003-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
32 KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
33 KARDASZ Wiktoria 2003-03-13 KS Podlasie Białystok POD
34 KNIAT Zuzanna 2003-01-31 LUKS Orkan Września WLP
35 KORNELIA Sawicka 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
36 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
37 KOWALKO Natalia 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
38 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
39 KURDEJ Barbara 2003-01-20 OKS Start Otwock MAZ
40 KUREK Wiktoria 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
41 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
42 LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
43 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Liceum sportowe Łomża POD
44 ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 KS Agros Zamość LBE
45 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 MUKL Brodnica KPO
46 ŁUKJAŃCZUK Daria 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
47 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 MASŁOWSKA Gabriela 2003-06-16 LUKS Eurocentr Suchowola POD
49 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
50 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
51 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock MAZ
52 MELNYK Roksana 2003-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
53 MICHALEC Marta 2004-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
54 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 MIKOŁAJCZAK Julia 2004-06-10 MUKS Szok Bojanowo WLP
56 MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
57 MRÓZ Dominika 2003-01-09 OLA Podlaskie POD
58 MYŚLIŃSKA Wiktoria 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
59 NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 UKS Czwórka Białystok POD
60 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
61 OLEŚ Anita 2004-03-06 LUKS Start Nakło KPO
62 OMELIANOWICZ Ewelina 2002-06-01 KS Podlasie Białystok POD
63 ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 KM Aktywni Sochaczew MAZ
64 PATYJEWICZ Iga 2003-10-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
65 PAWEŁKO Wiktoria 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
66 PERKOWSKA Agnieszka 2003-07-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 KS Podlasie Białystok POD
68 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
69 POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 MKS Agros Chełm LBE
70 PONIATOWSKA Kinga 2002-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
71 POPŁAWSKA Agnieszka 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
72 PRYGIEL Martyna 2003-02-05 RLTL ZTE Radom MAZ
73 PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 OKLA Ostrołęka MAZ
74 PUCZYŃSKA Aleksandra 2003-03-17 OLA Podlaskie POD
75 RADAWIEC Martyna 2002-05-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
76 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 SAWICKA Julia 2004-12-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
78 SAWICKA Karolina 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
79 SAWICKA Kornelia 2002-07-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
80 SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
81 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WMZ
82 SKALSKA Oliwia 2003-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 SKŁODOWSKA Agata 2003-09-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
84 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
85 SKWARKO Aleksandra 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
86 SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
88 SZABLEWSKA Dominika 2003-01-22 LKS OSiR Pleszew WLP
89 SZAWLUK Wiktoria 2004-01-27 KS Podlasie Białystok POD
90 SZCZERBA Dominika 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 SZELIGA Sandra 2002-04-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
92 SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 UKS Liceum sportowe Łomża POD
93 TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
94 TRYKOZKO Natalia 2003-03-31 KS Podlasie Białystok POD
95 TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 UKS Liceum sportowe Łomża POD
97 TUZ Kinga 2002-05-17 KS Agros Zamość LBE
98 WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
99 WAŁUSZKO Izabela 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
100 WASZCZUK Hanna 2002-02-18 KS Podlasie Białystok POD
101 WAŚNIEWSKA Aleksandra 2002-01-23 KS Podlasie Białystok POD
102 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
103 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
104 WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
105 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
106 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
107 WÓJCIK Weronika 2004-11-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
108 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
109 ZNOSKO Paulina 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.10907006263733sekund