KURPIEWSKA Marta
2001-11-06
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 BIAŁOKOZOWICZ Magdalena 2001-01-11 MKS Juvenia Białystok POD
3 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
4 BIŃKOWSKA Julia 2001-12-29 RLTL ZTE Radom MAZ
5 BRAK Gabriela 2003-01-01 PG 12 Białystok POD
6 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
7 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
9 CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 LKS Mazowsze Teresin MAZ
10 DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
11 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
12 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
13 GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
14 GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 GÓRSKA Gabriela 2003-09-27 LKS Sprinter Siemiatycze POD
16 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
17 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
18 KAMIŃSKA Maria 2001-10-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
19 KAMIŃSKA Zofia 2004-04-02 MUKL Brodnica KPO
20 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
21 KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
22 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
23 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
24 KOCISZEWSKA Wiktoria 2002-02-14 OKS Start Otwock MAZ
25 KOPEĆ Natalia 2001-07-17 KS Łomżanie Łomża POD
26 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
27 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
28 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
29 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
30 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
31 KRAUSHAR Julia 2003-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
33 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
34 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
35 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
36 LENDA Dominika 2000-01-01 niest. Białystok POD
37 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
38 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
39 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
41 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
42 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
43 MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 UKS Kusy Warszawa MAZ
44 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
46 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
47 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 MIELNICKA Weronika 2000-01-01 niest. Białystok POD
49 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
50 NOWAK Olga 2000-01-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
51 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
52 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
53 OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 KS Podlasie Białystok POD
54 PACHCIAREK Agata 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy MAZ
56 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
57 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
58 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
59 RYDZEWSKA Karolina 2001-01-01 PG Krasnopol POD
60 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
61 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
62 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
63 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
64 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
65 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 SULIMA Oliwia 2004-01-16 LKS Korab Olecko WMZ
67 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Ostrołęka MAZ
68 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
69 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
70 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
71 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
72 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
73 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 MUKL Brodnica KPO
74 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
75 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
76 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
77 ŻEBROWSKA Julia 2002-11-05 KS Podlasie Białystok POD
78 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
79 ŻYGIEŁKO Karolina 2000-02-26 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.067268848419189sekund