JAŚKACZEK Julia
2004-10-26
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BEDNARZ Weronika 2002-06-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
2 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
3 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
4 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
5 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
6 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
7 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
8 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
10 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
11 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
12 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
13 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
14 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
15 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
17 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKL Bełchatów LDZ
18 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
19 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 LABY Sandra 2003-06-27 TL ROW Rybnik SLK
21 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
22 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
23 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 NAPEROTTI Elena 2003-10-19 KB MOSiR Jastrzębie SLK
25 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
26 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
27 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
28 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
29 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
30 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
32 SKORUPA Weronika 2003-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
33 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
34 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
35 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
36 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
37 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
38 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
39 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
40 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
41 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
42 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
43 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041852951049805sekund