LI¦KIEWICZ Zbigniew
2000-09-17
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
4 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
5 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
6 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
7 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
8 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
9 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
10 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
11 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
12 HARABIN Wiktor 2000-07-23 KKL Kielce SWK
13 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
14 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
15 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
16 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
17 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
18 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
19 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
20 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
21 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 ŁAKOMY Mikołaj 2000-08-24 LKS Stal Mielec PDK
23 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
24 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
25 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
27 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
28 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
29 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
30 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
31 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
33 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
34 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
35 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
36 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
38 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
39 STANO Jakub 1993-10-25 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
40 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
41 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
43 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
44 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
45 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 MKL Szczecin ZPO
47 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
48 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
49 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.0519859790802sekund