OLSZÓWKA Mateusz
2001-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
6 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
7 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
11 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
12 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 DULA Tomasz 1989-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
14 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
15 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
17 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
18 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
19 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS ŁódĽ LDZ
20 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
21 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
22 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
23 HERMAN Szymon 2003-01-01 KS Komunalni Sanok PDK
24 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
25 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
26 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
28 KISZKA Krystian 2000-03-22 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
29 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
30 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
31 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
32 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
34 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
36 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
38 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
39 KUFEL Maksymilian 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 KUJDA Dominik 2001-10-06 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
41 KU¦ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
43 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Durasan Płońsk MAZ
44 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
45 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
46 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
47 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
48 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
50 MADEJA Igor 2004-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
52 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
54 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
55 MURIAS Mateusz 2002-01-18 MLKS Agros Żary LBU
56 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
57 ORZECH Mateusz 2002-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 PANEK Arkadiusz 2001-01-30 MLUKS Tarnów MLP
59 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
60 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
61 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
62 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
63 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
64 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
65 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
67 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
68 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
69 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
70 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
71 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
73 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
74 SŁABOŃSKI Łukasz 1998-11-26 SKS Kusy Kraków MLP
75 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
77 SOMMER Paweł 2001-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
78 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
79 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
80 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
81 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
82 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
83 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
84 ¦LIWIŃSKI Filip 2001-09-19 SKLA Sopot POM
85 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
86 TUREK Norbert 2001-02-11 ULKS Technik Trzcinica PDK
87 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
88 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
90 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
92 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
93 WIDEŁ Marek 1968-01-26 niest. Kraków MLP
94 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
95 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
96 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
97 WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
98 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
99 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
100 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.075795888900757sekund