GWARDECKA Kamila
2003-05-07
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
2 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
3 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BOCHENEK Weronika 2005-03-14 SKS Kusy Kraków MLP
5 BRYNIARSKA Beata 1999-09-28 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
6 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
7 BURKAT Aleksandra 2002-03-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
9 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
10 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
11 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
12 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
13 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
14 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
15 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
18 GOŁUSZKA Patrycja 2001-01-04 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
19 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
20 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 HEMERLING Karolina 2003-01-01 LUKS Strzałków LDZ
22 JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
23 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
24 JEKIEŁEK Agata 2003-01-04 LKS Brzezina Osiek MLP
25 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
26 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
27 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
29 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
30 KRYMULA Patrycja 2001-08-06 MUKS ILKUS Olkusz MLP
31 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
33 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
35 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin O¶więcim MLP
36 OZDOBA Wiktoria 2003-06-09 WKS Wawel Kraków MLP
37 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
38 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
39 PONISZ Maja 2004-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
40 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 UKS Czempion Bełchatów LDZ
41 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
42 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
43 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
44 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin O¶więcim MLP
45 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
47 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
49 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
50 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
51 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
52 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
53 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
54 TATARCZYK Zuzanna 2003-01-29 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
55 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
56 WERNER Marta 2003-01-24 BKL Bełchatów LDZ
57 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
58 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
59 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
60 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
61 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059519052505493sekund