KWIATKOWSKA Angelika
1998-06-19
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
5 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa WMZ
7 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
8 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
9 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
12 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
13 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
14 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
17 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
18 DOMŻAŁ Barbara 1997-10-04 OKS Start Otwock MAZ
19 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
22 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
23 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
24 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
26 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
27 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
28 JÓŹWIK Magdalena 2001-01-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
29 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
30 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
31 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
32 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
33 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
34 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
35 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
36 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
37 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
38 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
39 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 KUZIN Angelika 1990-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
42 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 MKS Bank BS Płońsk MAZ
43 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
44 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
46 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
47 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 ŁAZIŃSKA Patrycja 1998-04-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
49 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
50 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
51 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
52 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
53 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
54 MIELNIKIEWICZ Katarzyna 1998-01-01 niest. Kraków MLP
55 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
56 MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 LKS Lubawa WMZ
57 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
58 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
59 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
60 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
61 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
62 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
63 OZGA Dorota 2000-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
64 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
66 PAWLICKA Aleksandra 1996-04-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
67 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
68 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
69 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
71 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
73 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
74 POLIŃSKA Eliza 1997-04-26 II LO Białystok POD
75 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
76 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
77 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
78 PTAK Hanna 2004-01-16 GUKS Asy Dywity WMZ
79 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
80 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
81 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
82 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
83 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
84 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
85 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
86 SULIMA Oliwia 2004-01-16 LKS Korab Olecko WMZ
87 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
88 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
89 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
90 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
91 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 LKS Lubawa WMZ
94 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WMZ
95 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
96 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
98 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
99 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
101 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
102 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
103 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
104 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.087152004241943sekund