KWIATKOWSKA Angelika
1998-06-19
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
2 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
3 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
4 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
5 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa WMZ
6 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
7 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
8 BROŻEK Kinga 1999-08-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
9 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
10 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
11 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
12 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 CZARNECKA Alicja 2004-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
15 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 DOMŻAŁ Barbara 1997-10-04 OKS Start Otwock MAZ
17 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
18 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
20 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
21 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
22 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
23 GUZIEJKO Klaudia 2000-03-22 MKS Juvenia Białystok POD
24 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
25 JÓŹWIK Magdalena 2001-01-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
27 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
28 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
29 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
30 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
31 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
32 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 KUZIN Angelika 1990-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
36 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 LIS Aleksandra 2004-02-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 ŁAZIŃSKA Patrycja 1998-04-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
39 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
40 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
41 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
42 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
43 MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 LKS Lubawa WMZ
44 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
45 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
46 MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 UKS Technik Augustów POD
47 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
48 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
49 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
50 OZGA Dorota 2000-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
51 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
52 PAWLICKA Aleksandra 1996-04-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
53 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
54 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
55 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
57 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
59 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
61 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
62 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
63 PTAK Hanna 2004-01-16 GUKS Asy Dywity WMZ
64 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
65 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
66 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
67 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
68 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
69 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
70 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
71 SULIMA Oliwia 2004-01-16 LKS Korab Olecko WMZ
72 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
73 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 LKS Lubawa WMZ
77 UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WMZ
78 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
79 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
81 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
82 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
84 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
85 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.078598976135254sekund