FAJDEK Paweł
1989-06-04
AZS-AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁAMUCKI Adrian 1989-01-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 BARAN Łukasz 1989-01-10 KS Orzeł Warszawa MAZ
3 BIAŁOSTOCKI Kacper 1988-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
4 BIENIEK Bartosz 1988-01-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
5 BŁACHOWSKI Bartłomiej 1989-02-13 KS Agros Zamość LBE
6 BODANKA Łukasz 1990-01-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 BOROWIEC Dominik 1992-03-30 MKS Start Lublin LBE
8 BRYK Krzysztof 1988-01-01 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
9 BUCHOWSKI Krzysztof 1988-01-01 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
10 BUŁA Maciej 1989-10-28 ZLKL Zielona Góra LBU
11 CIEŚLAK Damian 1990-06-16 KS Żak Wałcz ZPO
12 CISZEWSKI Rafał 1993-09-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 LUKS Atletic Białystok POD
14 DARGA Marcin 1989-07-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
15 DOBOSZ Adrian 1990-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
16 DOMINIK Wojciech 1988-08-03 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
17 DREGER Maciej 1991-11-08 BKS Bydgoszcz KPO
18 DUDZIC Piotr 1989-06-27 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
19 FERNÓWKA Marcin 1982-07-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
20 FRYSZTAK Piotr 1988-02-11 RLTL ZTE Radom MAZ
21 FURMANEK Tomasz 1991-03-23 KKL Kielce SWK
22 FURMAŃCZYK Paweł 1989-04-02 LLKS Pomorze Stargard ZPO
23 GLIŃSKI Łukasz 1988-01-01 RKS Skra Warszawa MAZ
24 GŁÓW Marcin 1989-01-01 KS Wisła Puławy LBE
25 GOŁDYN Bartosz 1984-07-21 LLKS Pomorze Stargard ZPO
26 GOŁUŃSKI Patryk 1990-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
27 GÓRSKI Marcel 1988-01-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
28 GRABOWICZ Kornel 1988-01-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
29 GRACZ Sebastian 1990-01-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
30 GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 TS AKS Chorzów SLK
31 GRZYWNOWICZ Mateusz 1986-05-24 MKS Start Lublin LBE
32 HASIEC Damian 1989-01-01 KS Agros Zamość LBE
33 HOFFMANN Krystian 1988-02-17 WKS Śląsk Wrocław DOL
34 HOŁUBOWICZ Michał 1988-01-06 LKS Lubusz Słubice LBU
35 JAGIEŁŁO Ireneusz 1973-07-06 AZS-AWF Gorzów LBU
36 JANUS Paweł 1988-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
37 JANUSZ Sebastian 1995-12-21 LKS Stal Mielec PDK
38 JAS Paweł 1989-01-01 KKL Kielce SWK
39 JESZKA Wojciech 1994-10-01 TS AKS Chorzów SLK
40 JUREWICZ Kamil 1988-02-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
41 KACZOR Mateusz 1990-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
42 KACZOR Paweł 1990-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
43 KACZOROWSKI Michał 1987-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 KAMYK Piotr 1989-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
45 KAŹMIERCZAK Andrzej 1990-04-23 RLTL ZTE Radom MAZ
46 KĄKOL Filip 1989-09-26 GKS Luzino POM
47 KESSLER Tomasz 1988-06-17 BKS Bydgoszcz KPO
48 KIRYS Paweł 1989-01-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
49 KLIMCZAK Maciej 1989-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
50 KLON Marcin 1988-01-07 MLKS Krajna Sępólno KPO
51 KONACHOWICZ Marcin 1988-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
52 KONDRATOWICZ Wojciech 1980-04-18 RKS Skra Warszawa MAZ
53 KOPAŁA Dawid 1996-07-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
54 KOSTRZEBA Mateusz 1989-01-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
55 KOWAL Dawid 1983-05-04 AZS-AWF Gorzów LBU
56 KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
57 KOZŁOWSKI Łukasz 1988-06-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 KOZŁOWSKI Wojciech 1990-07-12 KS Podlasie Białystok POD
59 KRUPA Bartłomiej 1991-02-26 MUKS Kadet Rawicz WLP
60 KUCZYŃSKI Maurycy 1990-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 KUSIAK Damian 1988-04-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
62 KUTRYBA Wojciech 1997-02-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
63 KUŹNIAREK Marcin 1996-05-27 MKS Zduńska Wola LDZ
64 LEONIEWSKI Miłosz 1990-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
65 LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 LIPIAK Piotr 1989-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
67 LUBIŃSKI Michał 1989-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
68 MAJCHRZAK Patryk 1989-01-01 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
69 MARCINIKA Sebastian 1989-01-01 ULKS Ilno Torzym LBU
70 MAREK Adrian 1992-06-19 MUKS Kadet Rawicz WLP
71 MAZUR Michał 1999-06-25 KS Agros Zamość LBE
72 MAZURKIEWICZ Kordian 1990-05-28 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
73 MICHALSKI Maciej 1989-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
74 MICHALSKI Patryk 1990-02-02 UKS Cyprianka KPO
75 MIELEWSKI Mariusz 1989-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
76 MIKA Andrzej 1990-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
77 MILCZAREK Łukasz 1990-06-03 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
78 MILKIEWICZ Arkadiusz 1987-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
79 MISIASZEK Paweł 2001-12-24 LLKS Pomorze Stargard ZPO
80 MOLENDA Bartłomiej 1988-07-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
81 MOSSOŃ Michał 1987-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 MRUKOWICZ Rafał 1989-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
83 MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 MUZYKA Karol 1984-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
85 NOGA Piotr 1989-02-06 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
86 NOWICKI Sebastian 1994-08-26 RKS Skra Warszawa MAZ
87 NOWICKI Wojciech 1989-02-22 KS Podlasie Białystok POD
88 PACZKOWSKI Adrian 1991-01-15 MKS Zduńska Wola LDZ
89 PAŁGAN Marcin 1989-01-01 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
90 PAŁYSZKO Maciej 1978-01-02 KKL Kielce SWK
91 PANNA Artur 1987-02-28 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
92 PARTYKA Konrad 1990-01-29 KS Agros Zamość LBE
93 PASTUSZKO Marcin 1991-05-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
94 PECIAK Tomasz 1988-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
95 PIERZCHALSKI Piotr 1989-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
96 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec PDK
97 PIOTROWSKI Mateusz 1993-05-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
98 PŁÓCIENNIK Marcin 1997-01-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
99 PROCH Marcin 1989-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
100 PRZEPIÓRKA Łukasz 1988-04-21 KS Wisła Puławy LBE
101 PRZYBYŁA Karol 1988-01-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
102 PTAK Adam 1998-10-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
103 RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
104 RAUHUT Norbert 1990-01-17 KS Agros Zamość LBE
105 ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 KS Agros Zamość LBE
106 ROSZKOWSKI Paweł 1996-08-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
108 SARZYNIAK Piotr 1994-08-17 AZS UMCS Lublin LBE
109 SAWKO Michał 1995-02-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 SIEREWICZ Kacper 1989-12-30 ZLKL Zielona Góra LBU
111 SKŁADNIK Dawid 1990-01-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
112 SOŁTYS Marcin 1989-01-16 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
113 STASIAK Szymon 1997-08-04 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
114 STEĆ Łukasz 1988-10-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
115 STEFANIAK Radosław 1997-09-23 MKL Toruń KPO
116 STERNICKI Piotr 1989-01-19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
117 STUPSKI Adrian 1991-07-24 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
118 SUCHOCKI Mateusz 1989-07-01 KS Podlasie Białystok POD
119 SUFRYD Maciej 1989-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
120 SULEJEWSKI Karol 1994-05-05 RKS Skra Warszawa MAZ
121 SULIMA Patryk 1989-04-23 KS Podlasie Białystok POD
122 SWANCAR Kamil 1998-07-20 OŚ AZS Poznań WLP
123 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
124 SZALAST Maciej 1993-03-04 AZS UMCS Lublin LBE
125 SZCZYRBA Adrian 1996-12-20 AZS UMCS Lublin LBE
126 SZEWCZYK Dominik 1986-08-11 KKL Kielce SWK
127 SZEWCZYK Marcin 1983-09-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
128 SZOMA Piotr 1990-03-19 MKS Osa Zgorzelec DOL
129 SZUSZKIEWICZ Grzegorz 1994-07-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
130 ŚMIAŁEK Adrian 1988-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
131 ŚWICA Dariusz 1989-01-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
132 TALACHA Janusz 1988-01-01 UKS Herkules Sulejówek MAZ
133 TOKARSKI Jarosław 1988-01-01 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
134 TREPANOWSKI Tomasz 1986-01-15 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
135 TRUPKIEWICZ Marcin 1990-02-02 MUKS Kadet Rawicz WLP
136 TUZ Damian 1997-07-25 KS Agros Zamość LBE
137 USAREK Jan 2002-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
138 WAL Jacek 1992-01-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
139 WALCZAK Mariusz 1971-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
140 WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 OKS Skra Warszawa MAZ
141 WESOŁOWSKI Damian 1989-02-23 KS Podlasie Białystok POD
142 WĘGRZYN Piotr 1989-10-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
143 WIERCIOCH Michał 1986-10-06 AZS-AWF Gorzów LBU
144 WITKOWSKI Mariusz 1991-11-04 RKS Skra Warszawa MAZ
145 WOJCIECH Dominik 1988-01-01 ULKS Zielony Dąb Żarów DOL
146 WOJCIECHOWSKI Emil 1991-03-17 MMLUKS Sprint Zduńska Wola LDZ
147 WOJSZKO Karol 1989-04-03 KS Podlasie Białystok POD
148 WROTYŃSKI Marcin 1996-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
149 WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 WRZESIŃSKI Wojciech 1989-08-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
151 ZAWADA Kacper 1988-07-19 BKS Bydgoszcz KPO
152 ZIELIŃSKI Michał 1990-01-01 LKS Stal Mielec PDK
153 ZIELIŃSKI Sylwester 1989-08-13 LIUKS Kruszwica KPO
154 ZIENTARA Adam 1992-01-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
155 ZIĘBA Rafał 1988-02-09 KKL Kielce SWK
156 ZIÓŁKOWSKI Szymon 1976-07-01 OŚ AZS Poznań WLP
157 ŻARSKI Tomasz 1989-01-01 LKS Pomorze Stargard ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.6983368396759sekund