KUKLEWICZ Jakub
2003-06-01
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 GKS Cartusia Kartuzy POM
2 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 DI BRITA Nicola 2004-09-10 KS Agros Zamość LBE
4 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 SL GKS Olsza Olszyna DOL
5 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 GODZWON-SKOTNICKI Kacper 2004-09-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
7 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
8 GÓRA Jakub 2003-11-05 KS Agros Zamość LBE
9 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
11 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
12 KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 PLKS Gwda Piła WLP
13 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
14 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
15 KOTYNIA Kacper 2003-03-18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
16 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
17 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
18 KRUTUL Krzysztof 2003-02-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
19 KUSZ Łukasz 2003-06-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
20 MAJ Paweł 2004-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
21 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
22 MALINOWSKI Oliwier 2003-06-07 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
23 OKRUSZKO Maksymilian 2004-07-21 KS Podlasie Białystok POD
24 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
26 PABIN Krystian 2003-01-06 UKL Ósemka Police ZPO
27 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 LKS Sprinter Siemiatycze POD
29 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
30 RAMS Arkadiusz 2003-03-07 MUKS Gim 2 Nysa OPL
31 RUSIECKI Jakub 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
32 RYDZ Paweł 2002-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
33 SITARCZYK Jakub 2002-01-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
34 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
35 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 LIUKS Kruszwica KPO
36 SPRIENGER Denis 2003-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
37 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
38 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
39 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL ZTE Radom MAZ
40 ŚWIDERSKI Wiktor 2003-04-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 WOJCIECHOWSKI Cyprian 2003-01-01 niest. Z.Góra LBU
42 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
43 WOŹNIAK Jakub 2003-02-11 WLKS Nowe Iganie MAZ
44 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
45 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD
46 ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.050668001174927sekund