BIERDZIO Weronika
2004-06-10
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŃKA Martyna
2005-11-30
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIAŁOGŁOWICZ Weronika
2004-03-07
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIENIEK Ada
2004-06-22
OKA Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRYKS Laura
2004-01-02
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRZECZKOWSKA Klaudia
2004-02-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUKOWSKA Wiktoria
2004-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUKS Gabriela
2005-05-13
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CICHALEWSKA Roksana
2004-11-12
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DĘBOWSKA Anita
2004-01-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DOROCHOWICZ Julia
2004-05-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FLISIŃSKA Natalia
2004-02-10
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GˇSECKA Aleksandra
2004-03-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GROMYSZ Izabela
2004-03-12
OLA Warmińsko-mazurskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
JAMIOŁKOWSKA Klaudia
2004-04-19
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JAWIEŃ Wiktoria
2005-08-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JOHANIUK Aleksandra
2005-02-10
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KAMIŃSKA Kamila
2003-02-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOWALCZYK Aleksandra
2004-04-28
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRAJEWSKA Gabriela
2004-07-02
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ŁAPSZYS Dominika
2004-11-11
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MACHELSKA Weronika
2005-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MAZUREK Patrycja
2005-03-27
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MIERZWA Natalia
2003-04-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MIKOŁAJCZAK Julia
2004-06-10
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MIŁOWICKA Wiktoria
2004-07-05
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MOLEK Oliwia
2004-07-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
NAPIÓRKOWSKA Agnieszka
2005-02-05
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
NIEWIAROWSKA Maja
2005-10-07
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ORŁOWSKA Julia
2004-04-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ORZŁOWSKA Katarzyna
2004-07-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
PALUCH Anna
2005-02-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PLUSZCZEWICZ Kamila
2004-09-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PONIATOWSKA Natalia
2004-07-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PONIEWIERKA Wiktoria
2004-04-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SKWAREK Marta
2004-03-18
OKA Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SŁAWIŃSKA Kamila
2003-11-21
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
STOBIERSKA Alicja
2004-07-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SZULC Weronika
2004-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WALASEK Martyna
2004-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WOJCIECHOWSKA Agata
2004-07-11
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WOJTKOWSKA Kamila
2004-01-08
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
WRÓBEL Marta
2004-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ZAKRZEWSKA Aleksandra
2004-03-21
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŻUKOWSKA Julia
2005-01-24
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik