MAKOWSKI Patryk
2003-04-08
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 UKB Szubin KPO
2 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
7 BOMBA Bartosz 2001-03-20 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
8 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
9 BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
10 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
11 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
15 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
16 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
17 CYBULSKI Filip 2003-02-09 MUKS Płock MAZ
18 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
19 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
20 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 DELEGACZ Szymon 2002-01-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 DI BRITA Nicola 2004-09-10 KS Agros Zamość LBE
24 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
25 DUDZIAK Maciej 2003-05-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
26 DZIENISZEWSKI Grzegorz 2001-01-07 UKS Technik Augustów POD
27 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
28 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
30 GŁUCHOWSKI Krzysztof 2001-02-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
32 GÓRA Jakub 2003-11-05 KS Agros Zamość LBE
33 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
34 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 MKL Toruń KPO
36 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
37 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
38 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
40 HUBIN Viktor 2003-04-10 MKS Kusy Szczecin ZPO
41 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
42 JANCZARA Miłosz 2003-06-30 AZS UMCS Lublin LBE
43 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
45 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
46 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
47 KALINOWSKI Albert 2000-03-11 I LO ŁOMŻA POD
48 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
49 KANIOWSKI Dominik 2002-01-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
50 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
51 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
52 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
53 KOCOŃ Damian 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
54 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
56 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
57 KOWALSKI Kacper 2003-07-14 MKL Szczecin ZPO
58 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
59 KOZIŃSKI Konstanty 2003-02-27 MLKS Agros Żary LBU
60 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
61 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
62 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
63 KULA Damian 1993-08-29 WAT Warszawa MAZ
64 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
65 LEŚNIEWSKI Adam 2004-01-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
69 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
70 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
71 MAJ Paweł 2004-03-25 AZS UMCS Lublin LBE
72 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
74 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
75 MATUSZAK Tomasz 2003-05-11 MMKS Gdańsk POM
76 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
77 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
78 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
79 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
80 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
81 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
82 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
84 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
85 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
86 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
87 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
88 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
89 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
91 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WMZ
92 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
94 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 LKS Sprinter Siemiatycze POD
96 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
97 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
98 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
99 RAFAŁO Eryk 2002-10-01 UKS Czwórka Białystok POD
100 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
101 RYDZ Paweł 2002-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
102 SARECKI Norbert 2003-05-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
103 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
104 SITARCZYK Jakub 2002-01-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
105 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
106 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
107 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
108 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
109 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
110 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
111 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 LKS Korab Olecko WMZ
112 ŚWIDERSKI Wiktor 2003-04-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
114 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
115 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
116 TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 AZS UMCS Lublin LBE
117 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 UŚCINIAK Marcin 2004-05-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
119 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
120 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
121 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
122 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
123 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
124 WÓJCICKI Krystian 2001-01-01 PG Danówek POD
125 WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
126 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
127 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
128 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13482809066772sekund