TOMCZYK Wojciech
2002-11-23
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMSKI Damian 2002-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
3 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
5 BALEWSKI Dawid 2003-07-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
6 BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
7 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
8 BAREJA Filip 2003-06-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
9 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 BASTKOWSKI Jakub 2002-06-19 MAL-MKLA Mława MAZ
12 BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
13 BRACKI Jakub 2003-03-16 BKL Bełchatów LDZ
14 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 BREWCZYŃSKI Adam 2000-05-16 KS Warszawianka W-wa MAZ
16 BYRSKI Adam 2002-02-08 MKS Pułtusk MAZ
17 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 CHOIŃSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
22 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
23 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
24 CHYC Michał 2003-05-15 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
25 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
26 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
27 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
28 DĄBROWSKI Adrian 2002-05-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
29 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 DELEGACZ Szymon 2002-01-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 DEPTUŁA Daniel 2002-08-09 MKS Pułtusk MAZ
32 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
33 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
34 DUBICKI Łukasz 2002-09-23 WLKS Wrocław DOL
35 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 DYGA Adrian 2002-03-20 MKS Pułtusk MAZ
37 DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 MUKS Płock MAZ
38 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WMZ
39 FIGGER Marcin 2002-05-07 LKS Lubawa WMZ
40 FILIPKOWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
41 FURMANIAK Rafał 2003-10-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
42 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
43 GANCARZ Szymon 1998-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
44 GODLEWSKI Wiktor 2002-11-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
45 GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 MUKL Brodnica KPO
46 GRAMAN Daniel 2003-01-01 LKS Lubawa WMZ
47 GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
48 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
50 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
51 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
52 GURBA Jakub 2002-01-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
53 GWARDIAK Jan 2001-02-27 niest. Białystok POD
54 HAJKOWSKI Dawid 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
56 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
57 ISKRA Bartosz 2003-01-28 UKB Szubin KPO
58 JABŁOŃSKI Damian 1999-04-26 LKS Lubawa WMZ
59 JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26 LKS Lubawa WMZ
60 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WMZ
61 JAMIOŁKOWSKI Paweł 2000-01-01 niest. Białystok POD
62 JAROSZEWSKI Bartosz 2002-03-29 LKS Lubawa WMZ
63 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
64 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
65 JEREMICZ Michał 2001-05-04 SKLA Sopot POM
66 JĘDRZEJEWSKI Łukasz 1999-03-07 KS Zawkrze Mława MAZ
67 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
68 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
69 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
70 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
71 KANIOWSKI Dominik 2002-01-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
72 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
73 KARWOWSKI Mikołaj 2002-02-28 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
74 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
75 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
76 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
78 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
80 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLMKS Orlęta Radom MAZ
81 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
84 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
85 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
86 KROGUL Dawid 2000-03-27 SKS Feniks Siedlce MAZ
87 KRÓL Dawid 2002-09-04 OKS Start Otwock MAZ
88 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
90 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
91 KWASIŃSKI Karol 1999-01-01 niest. Białystok POD
92 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
93 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
94 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
95 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
97 LEWALSKI Błażej 2001-03-31 LKS Lubawa WMZ
98 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
101 MAJSAK Marcin 2002-03-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
102 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
104 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
105 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
106 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
108 MAZUR Aleks 2002-03-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
109 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
110 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
111 MELKNER Dawid 2002-11-23 UKS Atos Woźnice WMZ
112 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
113 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
114 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
116 MICHAŁEK Alan 2002-01-23 SKLA Sopot POM
117 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
119 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
120 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
121 MOTYKA David 2002-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 LKS Korab Olecko WMZ
123 NIEDŹWIECKI Jakub 2002-06-13 UKS Technik Augustów POD
124 NOSOWICZ Miłosz 2001-11-02 LKS Lubawa WMZ
125 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 NOWAK Marek 2003-02-14 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
127 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
128 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
129 OKUNIEWSKI Oskar 2002-09-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
130 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
131 OLSZEWSKI Bartłomiej 2002-04-02 MAL-MKLA Mława MAZ
132 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 ORZESZEK Eryk 2001-01-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
134 OSIEWICZ Patryk 2003-04-02 MKS Pułtusk MAZ
135 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
136 OSTRĘGA Adrian 2002-08-09 niest. Gdańsk POM
137 OSTROWSKI Dawid 2002-04-20 KS Zawkrze Mława MAZ
138 PACIOREK Jakub 2001-01-23 UKS Varsovia Warszawa MAZ
139 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
140 PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 LKS Lubawa WMZ
141 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
143 PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 MKS Bank BS Płońsk MAZ
144 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 OKS Skra Warszawa MAZ
145 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
146 POPŁAWSKI Jan 2001-03-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
147 PROKOPIUK Robert 1975-03-25 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
148 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 UKS Varsovia Warszawa MAZ
149 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
150 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 2002-06-22 LKS Lubawa WMZ
151 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
152 RICCIARDI Alessio 2001-11-22 UKS Technik Augustów POD
153 RICE Dominik 2002-04-01 OKS Start Otwock MAZ
154 ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 UKS Achilles Leszno WLP
155 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2003-07-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
156 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
157 RUDNIK Kacper 2001-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
158 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
159 RYBAK Daniel 2001-07-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
160 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
161 SAJNOG Kacper 2002-10-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
162 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
163 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
164 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
165 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
166 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 SOKOŁOWSKI Maciej 2001-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
168 SOWIŃSKI Kamil 1998-06-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
169 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
170 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
172 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
173 SYPULA Piotr 2001-05-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
174 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
175 SZMAGALSKI Łukasz 2001-03-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
176 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
177 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
178 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
179 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
180 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
181 SZYMAŃSKI Szymon 2002-02-04 LKS Lubawa WMZ
182 ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
183 ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 AML Słupsk POM
184 ŚWIĘCICKI Jerzy 2001-11-26 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
185 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
186 TARASIEWICZ Marek 2002-02-16 UKS Czwórka Białystok POD
187 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
188 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
189 TYRAWSKI Mateusz 2003-02-07 MKS Truso Elbląg WMZ
190 TYTKOWSKI Paweł 2001-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
191 UCHEREK Kacper 2002-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
192 UHERA Roman 2000-09-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
193 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
194 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
196 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
197 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 LIUKS Kruszwica KPO
198 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
199 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
200 WILGA Łukasz 2002-07-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
201 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
202 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
203 WIRA Kacper 2001-11-19 MKS Truso Elbląg WMZ
204 WISZOWATY Bartosz 2002-01-11 KS Podlasie Białystok POD
205 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
206 WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
207 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
208 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
209 WOŹNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
210 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
211 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
212 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
213 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
214 ŻOŁĄDŹ Maksymilian 2004-01-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21530604362488sekund