DZWONKOWSKA Karolina
2003-03-21
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Pola 2002-07-30 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
3 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
4 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
5 BENTKA Natalia 2003-08-13 MUKS Gim 2 Nysa OPL
6 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 LKS Lubusz Słubice LBU
7 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
8 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
9 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
10 BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 LKS Zorza Gdynia POM
11 BORUC Angelika 2002-04-14 LKS Sprinter Siemiatycze POD
12 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
14 BUGAŁA Martyna 2002-09-26 AZS UMCS Lublin LBE
15 BUTKIEWICZ Maja 2002-04-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
16 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
17 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
18 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
19 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
20 CHROMIK Julia 2002-12-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
21 CICHOCKA Anita Katarzyna 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
22 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
23 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
24 CISZEWSKA Patrycja 2002-07-30 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
25 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 CZUPRYN Agata 2004-02-27 AZS UMCS Lublin LBE
27 DĄBROWSKA Julia 2002-01-01 niest. Białystok POD
28 DEMCZUK Natalia 2004-09-13 MKS Juvenia Białystok POD
29 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 DOMAŃSKA Barbara 2003-10-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 DUCKA Aleksandra 2004-01-01 MKST Astra Nowa Sól LBU
33 DUDEK Aleksandra 2002-07-07 MKS Agros Chełm LBE
34 DUDEK Anna 2003-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
35 DZIURA Katarzyna 2004-03-26 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
36 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
37 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
38 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
39 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
40 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
41 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
42 GÓRYŃSKA Natalia 2002-01-01 ZS Suchowola POD
43 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
44 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
45 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 LUKS Orkan Września WLP
46 HALICKA Elwira 2003-08-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
47 HALK Ida 2003-07-03 LKS Zorza Gdynia POM
48 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
49 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
51 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 LUKS Strzałków LDZ
52 JAKUBSKA Weronika 2004-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
53 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
54 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
55 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
56 JEROMIŃSKA Laura 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
57 KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 KANDER Paulina 2003-01-23 OKS Start Otwock MAZ
59 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 LUKS Boguszyce LDZ
60 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
61 KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 LKS Zorza Gdynia POM
62 KLEJPS Ewelina 2005-05-06 UKS Technik Augustów POD
63 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
64 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
65 KOBUS Julia 2002-11-27 UKS Wiking Rychnowy POM
66 KOC Wiktoria 2004-10-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
67 KOLASA Patrycja 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
68 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
69 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
70 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
71 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
73 KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 MKS Gniezno WLP
74 KOWALSKA Natalia 2003-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
75 KOZIK Karolina 2003-04-10 MOSM Tychy SLK
76 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
77 KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
78 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
80 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
81 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
82 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
84 KULIGOWSKA Julia 2004-08-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
86 KURASZ Justyna 2003-05-15 KS Gwardia Piła WLP
87 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
89 KUŻNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
91 LEMIESZEK Aleksandra 2001-01-01 PG 15 Białystok POD
92 LEŚNIK Zofia 2001-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
93 LIPSKA Weronika 2004-04-17 MKS Agros Chełm LBE
94 LUBIEJEWSKA Izabela 2002-09-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
96 MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
97 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
98 MALEWICZ Weronika 2003-04-18 KS Podlasie Białystok POD
99 MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
100 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
101 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
102 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
103 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
104 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
105 MAZUR Wiktoria 2003-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
106 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
107 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
108 MIKULSKA Martyna 2002-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 MODZELEWSKA Julia 2003-09-29 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
110 MON Julia 2005-03-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
111 MORMOL Wiktoria 2002-01-01 niest. Białystok POD
112 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
113 NIWCZYK Karolina 2002-07-29 UKS Achilles Leszno WLP
114 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
116 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
117 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
118 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
119 OSTASZEWSKA Wiktoria 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
120 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 MKL Jarocin WLP
121 PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
122 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
124 PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
125 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
126 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
127 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
128 PIETRZYK Sandra 2002-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
129 PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
130 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 SKLA Sopot POM
131 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
132 POPIEL Kaja 2004-08-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
133 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
134 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
135 PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 MKL Jarocin WLP
136 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
137 PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 KS Agros Zamość LBE
138 PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
141 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
142 RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
143 RAGAN Katarzyna 2003-06-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
144 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
145 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
146 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
147 ROSA Marlena 2003-02-13 MKS Bank BS Płońsk MAZ
148 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
149 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
150 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
151 RYBKA Paulina 2003-11-28 LKS Vectra Włocławek KPO
152 SADKOWSKA Gabriela 2004-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
153 SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
154 SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
155 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
156 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
157 SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
158 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
159 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
160 SOBIECH Alicja 2003-01-18 OKS Skra Warszawa MAZ
161 SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 UKS Technik Augustów POD
162 SOŁOWIEJ Zuzana 2003-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
163 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
164 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
165 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
166 SULIMA Oliwia 2004-01-16 LKS Korab Olecko WMZ
167 SZCZECHLA Zofia 2002-09-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
168 SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 LKS OSiR Pleszew WLP
169 SZPOTON Anna 2002-01-03 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
170 SZPURA Julia 2003-12-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
171 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 UKS Jedynka Gostyń WLP
172 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
173 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
174 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
175 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
176 ŚWIERCZYŃSKA Justyna 1987-02-26 PLKS Gwda Piła WLP
177 ŚWIERZBIN Agnieszka 2002-04-20 LKS Korab Olecko WMZ
178 TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
179 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
180 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 TERCJAK Sara 2003-03-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
182 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
183 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
184 TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 UKS Technik Augustów POD
185 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
186 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
187 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
188 URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
189 WARDĘGA Weronika 2003-04-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
190 WASIK Aleksandra 2001-01-01 PG Nowogród POD
191 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
192 WASZKIEWICZ Zuzanna 2003-02-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
193 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
195 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
196 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
197 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
198 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
200 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
201 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 MUKL Brodnica KPO
202 WOŹNIAK Sandra 2003-12-23 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
203 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
204 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
205 ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 LKS Fenix Słupsk POM
206 ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
207 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
208 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
209 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
210 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE
211 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
212 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
213 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
214 ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16360807418823sekund