KILP Karl Konstantin
2001-08-30
KS Parkiet Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BIŃCZAK Franciszek 2002-05-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 LKS Lubawa WMZ
3 CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 KS Parkiet Hajnówka POD
4 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
6 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
7 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
8 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
9 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
11 MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 MKS Pogoń Siedlce MAZ
12 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
13 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
14 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
15 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
16 POLETYŁO Damian 2002-02-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
18 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
19 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 RK Athletics Warszawa MAZ
20 ROŻENKO Michał 2001-01-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
21 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
23 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
25 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
26 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
28 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
29 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
30 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
32 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
33 WOŹNIAK Julian 2001-04-03 KS Podlasie Białystok POD
34 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
35 ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
37 ŻUKOWSKI Rafał 2001-01-01 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.04318904876709sekund