PIECUCH Marta
2003-06-20
RKS Rumia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Agata
2002-05-18
MKS Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADASZAK Aleksandra
2002-07-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTKIEWICZ Kinga
2003-11-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARANIAK Barbara
2003-03-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARANOWSKA Natalia
2002-01-21
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BĄK Zuzanna
2002-02-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIELACKA Weronika
2002-12-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BREZA Magdalena
2004-11-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRONK Justyna
2003-11-26
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BROWARCZYK Dominika
2002-02-12
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUJALSKA Julia
2003-06-19
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CARUK Anna
2003-02-16
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHOJNACKA Klaudia
2003-08-12
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CICHOCKA Anastazja
2004-02-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CIESLIK Laura
2002-03-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIURKOT Noemi
2002-02-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CYBULSKA Paulina
2002-10-14
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CYSEWSKA Zuzanna
2002-01-16
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZAJA Olga
2004-06-08
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZAPIEWSKA Daria
2003-04-16
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZEPLI Anna
2003-03-27
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
EJSMONT Alicja
2003-07-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ELSNER Agata
2004-06-18
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FARASIEWICZ Monika
2002-01-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FORC Wiktoria
2002-08-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GAJEWSKA Justyna
2003-01-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAJKOWSKA Martyna
2003-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GĄGOŁ Julia
2003-01-29
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GIERSZEWSKA Amelia
2005-03-06
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GIERSZEWSKA Weronika
2002-09-09
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GÓRALSKA Wiktoria
2003-11-01
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GRACZYK Zuzanna
2000-07-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GRYGIEL Amelia
2003-03-22
MKL Maraton Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRZYBEK Barbara
2001-05-10
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRZYWIŃSKA Małgorzata
2002-06-15
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HERRMANN Amelia
2003-11-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HINC Karolina
2003-03-11
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HLIWA Agnieszka
2002-03-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
HOFMAN Maria
1999-07-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HUK Oliwia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HULANICKA Patrycja
2004-05-07
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JAKUBIAK Zuzanna
2003-03-25
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JANUCHTA Kinga
2005-01-05
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JANUSZEWSKA Jagoda
2004-07-27
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JANUSZEWSKA Kinga
2003-10-17
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JAWORSKA Aleksandra
2004-05-22
IKS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KALINA Olga
2001-07-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KAPSZEWICZ Oliwia
2004-11-22
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KASAK Paulina
2003-11-04
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KAWECKA Justyna
2002-07-21
LUKS Lidzbark Welski
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KEMPA Kinga
2005-02-05
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KĘDZIA Kamila
2001-02-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KILIAN Kinga
2002-01-07
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KISZLUK Justyna
2001-06-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KLAJBOR Katarzyna
2003-12-05
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KLIMACKA Weronika
1996-04-19
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOHNKE Daria
1998-01-10
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOMARZAŃSKA Martyna
2002-03-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KONICKA Julia
2001-05-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KONIECZNA Joanna
2004-11-02
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KONKEL Dominika
2002-01-25
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KORNECKA Aleksandra
1990-04-09
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOSZAŁKA Martyna
2003-05-07
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOWALSKA Julia
2001-11-18
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOZERA Natalia
2003-08-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KRASKA Nicole
1999-01-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRUŻA Marcelina
2003-01-24
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KRUŻYCKA Zuzanna
2003-02-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KSIĄŻEK Julia
2002-04-30
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KUBALA Amelia
2003-06-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KUBIS Paulina
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KWIATKOWSKA Katarzyna
2002-03-06
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LABUDA Klaudia
2002-03-18
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LEMKE Liliana
2004-11-07
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LENKIEWICZ Magdalena
2000-03-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LEWANDOWSKA Katarzyna
1990-05-28
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LEWNA Weronika
2001-08-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LUBIŃSKA Maxima
2003-05-31
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ŁANGOWSKA Aleksandra
2005-02-28
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ŁASKA Anna
2002-07-16
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MACIEJEWSKA Zuzanna
2004-06-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MAJEWSKA Patrycja
2003-03-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MAKARA Julianna
2003-11-06
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAŁKOWSKA Helena
2004-06-12
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MARKIEWICZ Julia
2003-09-05
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MARKIEWICZ Paulina
2004-05-04
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MERZOWICZ Wiktoria
2003-11-15
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MIKOŁAJEWSKA Julia
2004-03-27
GKS Żukowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MOKICKA Wiktoria
2002-09-19
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MOLENDA Natalia
2003-04-05
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MŚCICHOWSKA Jessica
2001-09-12
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MUSIELAK Wiktoria
2001-07-11
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NIERUSZEWICZ Amelia
2003-02-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
NOWOSADKO Julia
2002-08-15
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ORSZAGH Natalia
2002-11-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ORZŁOWSKA Katarzyna
2004-07-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ORZŁOWSKA Wiktoria
2004-10-30
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OSTROWICKA Wiktoria
2003-04-01
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PAŁUCKA Joanna
2004-01-01
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PANASIUK Natalia
2000-05-04
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PEMPUŚ Magdalena
2001-03-19
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIASECKA Dagmara
2000-04-19
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIEC Kinga
2004-01-01
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIECHOCKA Alicja
2003-02-16
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIECHOWICZ Katarzyna
2003-03-20
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PIERÓG Agata
2003-03-07
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PIETROŃ Monika
2002-02-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PIOTROWSKA Aleksandra
2004-11-01
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PRUSIŃSKA Monika
2005-02-04
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PRZYBYŁA Maja
2003-10-10
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PUSTKOWSKA Agata
2003-08-29
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ROMPZA Julia
2002-04-30
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ROSIŃSKA Martyna
2002-02-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
ROŻEŃSKA Zuzanna
2002-03-18
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RÓŻAŃSKA Zuzanna
2001-01-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
RUMINKIEWICZ Zofia
2004-09-29
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
RYBAK Zuzanna
2003-07-09
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SIEG Weronika
2002-03-19
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SKAPOWICZ Hanna
2004-02-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SKOLASIŃSKA Olga
2005-10-13
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SÓJKA Klaudia
1999-09-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SPRENGER Amelia
2003-11-18
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
STEJMAN Agata
2004-01-08
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
STEMPKOWSKA Kamila
2004-08-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
STÓJ Alicja
2001-03-23
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
STRUGIŃSKA Oliwia
2003-12-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SUCHECKA Katarzyna
2001-11-14
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SZARAFIN Anna
2002-02-26
KKB Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SZARGIEJ Olivia
2002-09-24
KL Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SZCZEPAŃSKA Maja
2005-04-28
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SZEWCZYK Julia
2002-05-29
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SZLASKA Nikola
2002-03-16
UKS Ekoludek Szczenurze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SZREDER Zuzanna
2003-04-02
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SZWEDA Sandra
2002-10-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SZYMANOWSKA Aleksandra
2004-08-23
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SZYNAL Patrycja
2003-09-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
TOPKA Beata
1999-01-20
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
TOPOLSKA Natalia
2004-01-11
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
TRELIŃSKA Anna
2003-01-23
LKB im. Braci Petk Lębork
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
TROJAN Julia
2003-08-18
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
TRZCIŃSKA Wiktoria
2002-07-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
TULIŃSKA Julia
2005-02-25
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
TWARDOWSKA Julia
2003-12-08
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WAĆKOWSKA Laura
2003-07-21
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WALDON Natalia
2003-01-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WARDA Dominka
2003-03-21
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WELCZ Aleksandra
2003-02-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WENDOWSKA Klaudia
2003-02-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WINTROWICZ Zofia
2003-01-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WIŚNIEWSKA Joanna
2003-07-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WOJCIECHOWSKA Dominika
2003-03-03
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WOJCIECHOWSKA Ewelina
2002-02-14
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WYSOTA Karolina
2000-10-02
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ZAKRZEWSKA Sara
2000-05-23
UKS Wiking Rychnowy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ZALESKA Emilia
2004-05-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ZMARZŁA Weronika
2001-01-12
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata
2004-04-30
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ŻYCHSKA Patrycja
2005-01-28
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ŻYGO Paulina
2004-04-26
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ŻYWCZYK Natalia
2003-07-06
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik